Wylot

Październik 2022

269 zł Październik
Listopad
Grudzień
Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3 419zł
4
5
6
7 269zł
8
9
10 269zł
11
12
13
14 269zł
15
16
17 269zł
18
19
20
21 269zł
22
23
24 269zł
25
26
27
28 269zł
29
30
31

Powrót

Październik 2022

269 zł Październik
Listopad
Grudzień
Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3 559zł
4
5
6
7 319zł
8
9
10 299zł
11
12
13
14 269zł
15
16
17 299zł
18
19
20
21 269zł
22
23
24 269zł
25
26
27
28 269zł
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-10-01 - 2023-03-25
Promocja aktualna: do 2022-10-03

Lot na trasie Wrocław - Tirana, Wylot lotnisko : Rębiechowo - Wrocław , Przylot lotnisko Mother Teresa Linie lotnicze Wizzair .

Bezpośrednie loty z Wrocławia do Tirany na lotnisko Tirana-Mother-Teresa (TIA) położone 17km na północny zachód od centrum miasta oferuja tanie linie Wizzair. Połączenia odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki oraz piątki. Wyloty z Wrocławia realizowane sa o godz 12:40, planowane lądowanie w Tiranie o godz 14:45. Loty relacji Tirana-Wrocław także 2 razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) o godz 15:20-17:25. Juz dzisiaj zamów tanie loty do Albanii. Kup promocyjny lot do Tirany online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Wrocław - Tirana

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Wrocław do Tirana obecnie mają 66 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Ile lotów tygodniowo w tym miesiącu jest z Wrocław do Tirana
w obencym miesiącu jest(są) 2 loty(ów) tygodniowo.
Jakie linie latają bezpośrednio do Tirana:
Wizzair
Najtańszy lot na trasie Wrocław - Tirana rezerwowano:
średnio 265 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
269.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
538.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
538.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
538.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Wrocław - Tirana:
Wrocław (WRO) -> Warszawa (WAW) -> Tirana (TIA)
Wrocław (WRO) -> Frankfurt nad Menem (FRA) -> Tirana (TIA)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Tirana - Wrocław:
Tirana (TIA) -> Warszawa (WAW) -> Wrocław (WRO)
Tirana (TIA) -> Monachium (MUC) -> Wrocław (WRO)
Wysoki sezon przypada na Czerwiec (2023).

Najtańszy miesiąc na podróż to Czerwiec (2023).
Nasi Klienci wybrali również loty do Tirana z Krakowa (349.00zł drożej o 29%), Katowic (399.00zł drożej o 48%), Poznania (299.00zł drożej o 11%), Warszawy (199.00zł taniej o 27%), Rzeszowa (299.00zł drożej o 11%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Tirana

Oferty lotów z Wrocław - Tirana. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-10-02 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Wrocław (WRO) - Tirana (TIA).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 5 dni

Podróż z Wrocław

2022-11-19 12:20 Wrocław (WRO) 2022-11-19 16:45 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 4h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3854

    2022-11-19 12:20 Wrocław (WRO) 2022-11-19 13:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO599

    2022-11-19 14:40 Warszawa (WAW) 2022-11-19 16:45 Tirana (TIA)

Podróż do Tirana

2022-11-24 17:35 Wrocław (WRO) 2022-11-25 00:40 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 6h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    LO600

    2022-11-24 17:35 Tirana (TIA) 2022-11-24 19:40 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3849

    2022-11-24 22:40 Warszawa (WAW) 2022-11-24 23:40 Wrocław (WRO)

Cena 686 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Wrocław

2022-11-22 08:45 Wrocław (WRO) 2022-11-22 12:40 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 3h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3852

    2022-11-22 08:45 Wrocław (WRO) 2022-11-22 09:45 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO597

    2022-11-22 10:35 Warszawa (WAW) 2022-11-22 12:40 Tirana (TIA)

Podróż do Tirana

2022-11-27 13:30 Wrocław (WRO) 2022-11-27 21:55 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 7h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    LO598

    2022-11-27 13:30 Tirana (TIA) 2022-11-27 15:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3859

    2022-11-27 19:55 Warszawa (WAW) 2022-11-27 20:55 Wrocław (WRO)

Cena 725 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Wrocław

2022-11-22 08:45 Wrocław (WRO) 2022-11-22 12:40 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 3h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3852

    2022-11-22 08:45 Wrocław (WRO) 2022-11-22 09:45 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO597

    2022-11-22 10:35 Warszawa (WAW) 2022-11-22 12:40 Tirana (TIA)

Podróż do Tirana

2022-11-29 13:30 Wrocław (WRO) 2022-11-29 21:55 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 7h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    LO598

    2022-11-29 13:30 Tirana (TIA) 2022-11-29 15:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3859

    2022-11-29 19:55 Warszawa (WAW) 2022-11-29 20:55 Wrocław (WRO)

Cena 725 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Wrocław

2022-11-19 12:20 Wrocław (WRO) 2022-11-19 16:45 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 4h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3854

    2022-11-19 12:20 Wrocław (WRO) 2022-11-19 13:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO599

    2022-11-19 14:40 Warszawa (WAW) 2022-11-19 16:45 Tirana (TIA)

Podróż do Tirana

2022-11-22 13:30 Wrocław (WRO) 2022-11-22 21:55 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 7h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    LO598

    2022-11-22 13:30 Tirana (TIA) 2022-11-22 15:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3859

    2022-11-22 19:55 Warszawa (WAW) 2022-11-22 20:55 Wrocław (WRO)

Cena 725 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Wrocław

2022-11-15 08:45 Wrocław (WRO) 2022-11-15 12:40 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 3h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3852

    2022-11-15 08:45 Wrocław (WRO) 2022-11-15 09:45 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO597

    2022-11-15 10:35 Warszawa (WAW) 2022-11-15 12:40 Tirana (TIA)

Podróż do Tirana

2022-11-24 17:35 Wrocław (WRO) 2022-11-25 00:40 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 6h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    LO600

    2022-11-24 17:35 Tirana (TIA) 2022-11-24 19:40 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3849

    2022-11-24 22:40 Warszawa (WAW) 2022-11-24 23:40 Wrocław (WRO)

Cena 740 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Wrocław

2022-11-15 08:45 Wrocław (WRO) 2022-11-15 12:40 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 3h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3852

    2022-11-15 08:45 Wrocław (WRO) 2022-11-15 09:45 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO597

    2022-11-15 10:35 Warszawa (WAW) 2022-11-15 12:40 Tirana (TIA)

Podróż do Tirana

2022-11-22 13:30 Wrocław (WRO) 2022-11-22 21:55 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 7h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    LO598

    2022-11-22 13:30 Tirana (TIA) 2022-11-22 15:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3859

    2022-11-22 19:55 Warszawa (WAW) 2022-11-22 20:55 Wrocław (WRO)

Cena 779 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Wrocław

2022-11-15 08:45 Wrocław (WRO) 2022-11-15 12:40 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 3h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3852

    2022-11-15 08:45 Wrocław (WRO) 2022-11-15 09:45 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO597

    2022-11-15 10:35 Warszawa (WAW) 2022-11-15 12:40 Tirana (TIA)

Podróż do Tirana

2022-11-27 13:30 Wrocław (WRO) 2022-11-27 21:55 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 7h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    LO598

    2022-11-27 13:30 Tirana (TIA) 2022-11-27 15:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3859

    2022-11-27 19:55 Warszawa (WAW) 2022-11-27 20:55 Wrocław (WRO)

Cena 779 zł

Podróż 14 dni

Podróż z Wrocław

2022-11-15 08:45 Wrocław (WRO) 2022-11-15 12:40 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 3h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3852

    2022-11-15 08:45 Wrocław (WRO) 2022-11-15 09:45 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO597

    2022-11-15 10:35 Warszawa (WAW) 2022-11-15 12:40 Tirana (TIA)

Podróż do Tirana

2022-11-29 13:30 Wrocław (WRO) 2022-11-29 21:55 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 7h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    LO598

    2022-11-29 13:30 Tirana (TIA) 2022-11-29 15:35 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3859

    2022-11-29 19:55 Warszawa (WAW) 2022-11-29 20:55 Wrocław (WRO)

Cena 779 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Wrocław

2022-11-17 12:20 Wrocław (WRO) 2022-11-17 16:45 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 4h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    LO3854

    2022-11-17 12:20 Wrocław (WRO) 2022-11-17 13:20 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO599

    2022-11-17 14:40 Warszawa (WAW) 2022-11-17 16:45 Tirana (TIA)

Podróż do Tirana

2022-11-24 17:35 Wrocław (WRO) 2022-11-25 00:40 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 6h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    LO600

    2022-11-24 17:35 Tirana (TIA) 2022-11-24 19:40 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO3849

    2022-11-24 22:40 Warszawa (WAW) 2022-11-24 23:40 Wrocław (WRO)

Cena 797 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Wrocław

2022-11-19 06:55 Wrocław (WRO) 2022-11-19 12:55 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 6h 0m / 1 przesiadka

  • LH

    LH1375

    2022-11-19 06:55 Wrocław (WRO) 2022-11-19 08:20 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • LH

    LH1424

    2022-11-19 10:55 Frankfurt nad Menem (FRA) 2022-11-19 12:55 Tirana (TIA)

Podróż do Tirana

2022-11-23 06:45 Wrocław (WRO) 2022-11-23 13:20 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 5h 35m / 1 przesiadka

  • LH

    LH1715

    2022-11-23 06:45 Tirana (TIA) 2022-11-23 08:40 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1630

    2022-11-23 11:10 Monachium (MUC) 2022-11-23 12:20 Wrocław (WRO)

Cena 960 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

5 opinie

Dodaj komentarz

  • 16-08-2022

    Jak lecimy z dziećmi poniżej 12 lat to są zniżki tak jak w liniach LOT?

  • 11-08-2022

    Rewelacyjne miejsce, lećcie koniecznie do Albanii, morze cudne, będziecie mieć piękne wakacje, ja byłam z rodzina już dwa razy, już myślę o przyszłym roku.

  • 08-08-2022

    Świetne loty, wreszcie wrocławskie lotnisko zaczyna wprowadzać loty na jakie czekaliśmy.

  • 03-08-2022

    Do Tirany latają też czartery, będzie konkurencja dla tanich linii, może dzięki temu obniżą ceny.

  • 01-05-2022

    W końcu jakieś nowe kierunki do Albanii !

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena