Wylot

Czerwiec 2021

Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Czerwiec 2021

Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-06-21 - 2021-10-31
Promocja aktualna: do 2021-05-13

Lot na trasie Poznań - Tirana, Wylot lotnisko : Ławica - Poznań , Przylot lotnisko Mother Teresa Linie lotnicze LOT . Wyloty (Poniedziałek) od 2021-06-21.

Polskie Linie Lotnicze LOT oferują nowe, bezpośrednie loty z Poznania do Tirany na lotnisko Tirana-Mother-Teresa (TIA) położone 17km na północny zachód od centrum miasta. Połączenia w sezonie letnim od 21 czerwca 2021 odbywają się raz w tygodniu w poniedziałki. Wyloty z Poznania realizowane są o godz 12:10, planowane lądowanie w Tiranie o godz 14:25. Powrotne loty relacji Tirana-Poznań także raz w tygodniu (poniedziałki) o godz 08:55-11:10. Zaplanuj swoja podróż do Albanii. Kup promocyjny lot do Tirany online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Poznań - Tirana

Średni czas lotu Poznań - Tirana:
2h 15m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Poznań do Tirana były oglądane 257 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Poznań - Tirana:
Poznań (POZ) -> Monachium (MUC) -> Tirana (TIA)
Poznań (POZ) -> Mediolan (BGY) -> Tirana (TIA)
Poznań (POZ) -> Rzym (CIA) -> Tirana (TIA)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Tirana - Poznań:
Tirana (TIA) -> Monachium (MUC) -> Poznań (POZ)
Tirana (TIA) -> Londyn (LTN) -> Poznań (POZ)
Tirana (TIA) -> Mediolan (MXP) -> Londyn (LTN) -> Poznań (POZ)
Nasi Klienci wybrali również loty do Tirana z Krakowa (349.00zł drożej o 16%), Katowic (399.00zł drożej o 33%), Warszawy (299.00zł)

Pozostałe tanie loty do Tirana

Informacje o lotach Poznań - Tirana. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-05-13 znaleziono 11 wyników na połączenie lotnicze Poznań (POZ) - Tirana (TIA).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 6 dni

Podróż z Poznań

2021-06-21 13:10 Poznań (POZ) 2021-06-21 15:25 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8669

    2021-06-21 13:10 Poznań (POZ) 2021-06-21 15:25 Tirana (TIA)

Podróż do Tirana

2021-06-28 09:55 Poznań (POZ) 2021-06-28 13:10 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8670

    2021-06-28 09:55 Tirana (TIA) 2021-06-28 12:10 Poznań (POZ)

Cena 734 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Poznań

2021-06-20 14:05 Poznań (POZ) 2021-06-20 20:10 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 6h 5m / 1 przesiadka

  • LH

    LH1637

    2021-06-20 14:05 Poznań (POZ) 2021-06-20 15:20 Monachium (MUC)

  • LH

    LH2740

    2021-06-20 18:30 Monachium (MUC) 2021-06-20 20:10 Tirana (TIA)

Podróż do Tirana

2021-06-30 08:15 Poznań (POZ) 2021-06-30 14:30 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 5h 15m / 1 przesiadka

  • LH

    LH2741

    2021-06-30 08:15 Tirana (TIA) 2021-06-30 10:05 Monachium (MUC)

  • LH

    LH1636

    2021-06-30 12:15 Monachium (MUC) 2021-06-30 13:30 Poznań (POZ)

Cena 595 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Poznań

2021-06-22 14:10 Poznań (POZ) 2021-06-23 00:55 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 10h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4034

    2021-06-22 14:10 Poznań (POZ) 2021-06-22 15:55 Mediolan (BGY)

  • W6

    W66610

    2021-06-22 23:15 Mediolan (MXP) 2021-06-23 00:55 Tirana (TIA)

Podróż do Tirana

2021-06-29 20:45 Poznań (POZ) 2021-06-30 13:25 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 15h 40m / 1 przesiadka

  • W9

    W94466

    2021-06-29 20:45 Tirana (TIA) 2021-06-29 22:55 Londyn (LTN)

  • FR

    FR2336

    2021-06-30 09:30 Londyn (STN) 2021-06-30 12:25 Poznań (POZ)

Cena 596 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Poznań

2021-06-23 19:15 Poznań (POZ) 2021-06-24 20:00 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 24h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7171

    2021-06-23 19:15 Poznań (POZ) 2021-06-23 21:20 Rzym (CIA)

  • W6

    W63858

    2021-06-24 18:40 Rzym (CIA) 2021-06-24 20:00 Tirana (TIA)

Podróż do Tirana

2021-06-28 09:55 Poznań (POZ) 2021-06-28 13:10 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • LO

    LO8670

    2021-06-28 09:55 Tirana (TIA) 2021-06-28 12:10 Poznań (POZ)

Cena 594 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Poznań

2021-06-27 07:35 Poznań (POZ) 2021-06-27 15:25 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 7h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7508

    2021-06-27 07:35 Poznań (POZ) 2021-06-27 09:15 Wenecja (TSF)

  • W6

    W63852

    2021-06-27 13:50 Wenecja (TSF) 2021-06-27 15:25 Tirana (TIA)

Podróż do Tirana

2021-06-29 20:50 Poznań (POZ) 2021-06-30 17:55 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 20h 5m / 2 przesiadki

  • W6

    W66609

    2021-06-29 20:50 Tirana (TIA) 2021-06-29 22:40 Mediolan (MXP)

  • W6

    W65501

    2021-06-30 07:40 Mediolan (MXP) 2021-06-30 08:40 Londyn (LTN)

  • W9

    W91902

    2021-06-30 13:55 Londyn (LTN) 2021-06-30 16:55 Poznań (POZ)

Cena 597 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Poznań

2021-06-27 07:35 Poznań (POZ) 2021-06-27 15:25 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 7h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7508

    2021-06-27 07:35 Poznań (POZ) 2021-06-27 09:15 Wenecja (TSF)

  • W6

    W63852

    2021-06-27 13:50 Wenecja (TSF) 2021-06-27 15:25 Tirana (TIA)

Podróż do Tirana

2021-06-29 20:45 Poznań (POZ) 2021-06-30 17:55 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 20h 10m / 1 przesiadka

  • W9

    W94466

    2021-06-29 20:45 Tirana (TIA) 2021-06-29 22:55 Londyn (LTN)

  • W9

    W91902

    2021-06-30 13:55 Londyn (LTN) 2021-06-30 16:55 Poznań (POZ)

Cena 614 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Poznań

2021-06-22 14:10 Poznań (POZ) 2021-06-23 00:55 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 10h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4034

    2021-06-22 14:10 Poznań (POZ) 2021-06-22 15:55 Mediolan (BGY)

  • W6

    W66610

    2021-06-22 23:15 Mediolan (MXP) 2021-06-23 00:55 Tirana (TIA)

Podróż do Tirana

2021-06-29 07:10 Poznań (POZ) 2021-06-29 19:00 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 10h 50m / 1 przesiadka

  • W6

    W66607

    2021-06-29 07:10 Tirana (TIA) 2021-06-29 09:00 Mediolan (MXP)

  • FR

    FR4033

    2021-06-29 16:20 Mediolan (BGY) 2021-06-29 18:00 Poznań (POZ)

Cena 616 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Poznań

2021-06-27 07:35 Poznań (POZ) 2021-06-27 15:25 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 7h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7508

    2021-06-27 07:35 Poznań (POZ) 2021-06-27 09:15 Wenecja (TSF)

  • W6

    W63852

    2021-06-27 13:50 Wenecja (TSF) 2021-06-27 15:25 Tirana (TIA)

Podróż do Tirana

2021-06-29 20:45 Poznań (POZ) 2021-06-30 13:25 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 15h 40m / 1 przesiadka

  • W9

    W94466

    2021-06-29 20:45 Tirana (TIA) 2021-06-29 22:55 Londyn (LTN)

  • FR

    FR2336

    2021-06-30 09:30 Londyn (STN) 2021-06-30 12:25 Poznań (POZ)

Cena 622 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Poznań

2021-06-20 07:35 Poznań (POZ) 2021-06-20 15:25 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 7h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7508

    2021-06-20 07:35 Poznań (POZ) 2021-06-20 09:15 Wenecja (TSF)

  • W6

    W63852

    2021-06-20 13:50 Wenecja (TSF) 2021-06-20 15:25 Tirana (TIA)

Podróż do Tirana

2021-06-29 20:45 Poznań (POZ) 2021-06-30 17:55 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 20h 10m / 1 przesiadka

  • W9

    W94466

    2021-06-29 20:45 Tirana (TIA) 2021-06-29 22:55 Londyn (LTN)

  • W9

    W91902

    2021-06-30 13:55 Londyn (LTN) 2021-06-30 16:55 Poznań (POZ)

Cena 624 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Poznań

2021-06-20 07:35 Poznań (POZ) 2021-06-20 15:25 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 7h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR7508

    2021-06-20 07:35 Poznań (POZ) 2021-06-20 09:15 Wenecja (TSF)

  • W6

    W63852

    2021-06-20 13:50 Wenecja (TSF) 2021-06-20 15:25 Tirana (TIA)

Podróż do Tirana

2021-06-29 20:45 Poznań (POZ) 2021-06-30 13:25 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 15h 40m / 1 przesiadka

  • W9

    W94466

    2021-06-29 20:45 Tirana (TIA) 2021-06-29 22:55 Londyn (LTN)

  • FR

    FR2336

    2021-06-30 09:30 Londyn (STN) 2021-06-30 12:25 Poznań (POZ)

Cena 632 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Poznań

2021-06-26 12:50 Poznań (POZ) 2021-06-26 20:05 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 7h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4034

    2021-06-26 12:50 Poznań (POZ) 2021-06-26 14:35 Mediolan (BGY)

  • W6

    W63846

    2021-06-26 18:25 Mediolan (BGY) 2021-06-26 20:05 Tirana (TIA)

Podróż do Tirana

2021-06-27 16:40 Poznań (POZ) 2021-06-28 14:10 Tirana (TIA)
Całkowity czas podróży : 20h 30m / 2 przesiadki

  • W6

    W63857

    2021-06-27 16:40 Tirana (TIA) 2021-06-27 18:05 Rzym (CIA)

  • FR

    FR3003

    2021-06-27 22:20 Rzym (CIA) 2021-06-27 23:55 Londyn (STN)

  • FR

    FR2336

    2021-06-28 10:15 Londyn (STN) 2021-06-28 13:10 Poznań (POZ)

Cena 631 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

1 opinie

Dodaj komentarz

  • 02-05-2021

    Super, wreszcie i Poznań wyleci do Albanii. Każdy kto nie boi się latać już szykuje swoje walizki. Oby Wasze urlopy wypaliły, ja też na to liczę. Z liniami LOT podróżowałam już i było bardzo bezpiecznie.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena