Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-02 - 2018-04-01
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Warszawa - Bukareszt, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko Otopeni Henri Coanda Linie lotnicze Wizzair.

Loty liniami Wizzair z Warszawy do Bukaresztu. Połączenia lotnicze do Rumunii oferują linie Wizzair. W okresie letnim 2017 pasażerowie z Warszawy wylecą 4 razy w tygodniu w każdy poniedziałek, środę, piątek oraz niedzielę. Wylot z Warszawy o godz 10:10, przylot do Bukaresztu o godz 12:55. Loty powrotne relacji Bukarszt - Warszawa także 4 razy w tygodniu w godz 13:25-14:10 (poniedziałki, środy, piątki, niedziele). Bilety lotnicze w promocyjnych cenach na trasie Warszawa(WAW) - Bukareszt (OTP). Rezerwuj swój tani bilet lotniczy online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Informacje o lotach Warszawa - Bukareszt. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-09-18 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Bukareszt (OTP).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2017-11-26 10:15 Warszawa (WAW) 2017-11-26 13:00 București (OTP)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1583

    2017-11-26 10:15 Warszawa (WAW) 2017-11-26 13:00 București (OTP)

Podróż do București

2017-12-03 13:30 Warszawa (WAW) 2017-12-03 15:15 București (OTP)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1584

    2017-12-03 13:30 Warszawa (WAW) 2017-12-03 14:15 București (OTP)

Cena 325 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2017-11-26 10:15 Warszawa (WAW) 2017-11-26 13:00 București (OTP)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1583

    2017-11-26 10:15 Warszawa (WAW) 2017-11-26 13:00 București (OTP)

Podróż do București

2017-12-03 06:45 Warszawa (WAW) 2017-12-03 20:30 București (OTP)
Całkowity czas podróży: 13h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2102

    2017-12-03 06:45 Brussel (CRL) 2017-12-03 08:45 București (OTP)

  • FR

    1. FR 1057

    2017-12-03 17:30 Warszawa (WMI) 2017-12-03 19:30 Brussel (CRL)

Cena 257 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2017-11-26 10:15 Warszawa (WAW) 2017-11-26 13:00 București (OTP)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1583

    2017-11-26 10:15 Warszawa (WAW) 2017-11-26 13:00 București (OTP)

Podróż do București

2017-12-03 22:15 Warszawa (WAW) 2017-12-04 12:05 București (OTP)
Całkowity czas podróży: 13h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3773

    2017-12-03 22:15 Milano (BGY) 2017-12-03 23:30 București (OTP)

  • W6

    1. W6 1432

    2017-12-04 09:05 Warszawa (WAW) 2017-12-04 11:05 Milano (BGY)

Cena 381 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2017-11-26 06:30 Warszawa (WMI) 2017-11-26 23:55 București (OTP)
Całkowity czas podróży: 16h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 1666

    2017-11-26 06:30 Warszawa (WMI) 2017-11-26 08:50 Napoli (NAP)

  • W6

    1. W6 3154

    2017-11-26 21:05 Napoli (NAP) 2017-11-26 23:55 București (OTP)

Podróż do București

2017-12-03 13:30 Warszawa (WMI) 2017-12-03 15:15 București (OTP)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1584

    2017-12-03 13:30 Warszawa (WAW) 2017-12-03 14:15 București (OTP)

Cena 397 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2017-11-26 10:15 Warszawa (WAW) 2017-11-26 13:00 București (OTP)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1583

    2017-11-26 10:15 Warszawa (WAW) 2017-11-26 13:00 București (OTP)

Podróż do București

2017-12-03 18:50 Warszawa (WAW) 2017-12-04 12:05 București (OTP)
Całkowity czas podróży: 17h 15m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 3135

    2017-12-03 18:50 Milano (BGY) 2017-12-03 20:15 București (OTP)

  • W6

    1. W6 1432

    2017-12-04 09:05 Warszawa (WAW) 2017-12-04 11:05 Milano (BGY)

Cena 406 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2017-11-26 10:15 Warszawa (WAW) 2017-11-26 13:00 București (OTP)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1583

    2017-11-26 10:15 Warszawa (WAW) 2017-11-26 13:00 București (OTP)

Podróż do București

2017-12-03 06:45 Warszawa (WAW) 2017-12-04 00:10 București (OTP)
Całkowity czas podróży: 17h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2102

    2017-12-03 06:45 Brussel (CRL) 2017-12-03 08:45 București (OTP)

  • W6

    1. W6 1382

    2017-12-03 21:15 Warszawa (WAW) 2017-12-03 23:10 Brussel (CRL)

Cena 291 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2017-11-26 16:45 Warszawa (WAW) 2017-11-26 23:55 București (OTP)
Całkowity czas podróży: 6h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1457

    2017-11-26 16:45 Warszawa (WAW) 2017-11-26 19:15 Napoli (NAP)

  • W6

    1. W6 3154

    2017-11-26 21:05 Napoli (NAP) 2017-11-26 23:55 București (OTP)

Podróż do București

2017-12-03 06:45 Warszawa (WAW) 2017-12-03 20:30 București (OTP)
Całkowity czas podróży: 13h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2102

    2017-12-03 06:45 Brussel (CRL) 2017-12-03 08:45 București (OTP)

  • FR

    1. FR 1057

    2017-12-03 17:30 Warszawa (WMI) 2017-12-03 19:30 Brussel (CRL)

Cena 393 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2017-11-26 10:30 Warszawa (WMI) 2017-11-27 09:35 București (OTP)
Całkowity czas podróży: 22h 5m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 7026

    2017-11-26 10:30 Warszawa (WMI) 2017-11-26 12:45 Rzym (CIA)

  • FR

    1. FR 3956

    2017-11-27 06:30 Rzym (CIA) 2017-11-27 09:35 București (OTP)

Podróż do București

2017-12-03 13:30 Warszawa (WMI) 2017-12-03 15:15 București (OTP)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1584

    2017-12-03 13:30 Warszawa (WAW) 2017-12-03 14:15 București (OTP)

Cena 404 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2017-11-26 10:15 Warszawa (WAW) 2017-11-26 13:00 București (OTP)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1583

    2017-11-26 10:15 Warszawa (WAW) 2017-11-26 13:00 București (OTP)

Podróż do București

2017-12-03 18:25 Warszawa (WAW) 2017-12-04 16:50 București (OTP)
Całkowity czas podróży: 22h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 3991

    2017-12-03 18:25 Bologna (BLQ) 2017-12-03 19:35 București (OTP)

  • FR

    1. FR 5717

    2017-12-04 13:45 Warszawa (WMI) 2017-12-04 15:50 Bologna (BLQ)

Cena 319 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2017-11-26 12:40 Warszawa (WAW) 2017-11-27 12:10 București (OTP)
Całkowity czas podróży: 22h 30m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1441

    2017-11-26 12:40 Warszawa (WAW) 2017-11-26 15:10 Rzym (FCO)

  • 0B

    1. 0B 1016

    2017-11-27 08:55 Rzym (FCO) 2017-11-27 12:10 București (OTP)

Podróż do București

2017-12-03 13:30 Warszawa (WAW) 2017-12-03 15:15 București (OTP)
Całkowity czas podróży: 1h 45m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1584

    2017-12-03 13:30 Warszawa (WAW) 2017-12-03 14:15 București (OTP)

Cena 418 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

7 opinie

Dodaj komentarz

  • 17-08-2017

    Dobry pomysł na Bukareszt. Brawa dla Wizz Air-a. Jako pierwszy wprowadził bezpośrednią Rumunię.

  • 06-06-2017

    14 dni w Rumunii w lipcu za 370 złotych to świetna alternatywa wczasów. Rewelacyjne bezpośrednie loty do Bukaresztu tylko z węgierskim wizzairem.

  • 12-02-2017

    Za to Rumunia nadal w modzie, większość rodzin będzie szukała alternatywnych miejsc spędzenia urlopu w spokoju i pięknych widokach, skoro odpadają kierunki afrykańskie, jedne z tańszych - to świetnym miejscem będzie Rumunia tak dawno nie doceniana jak teraz.

  • 17-01-2017

    Ceny coraz wyższe na wszystko, a sprawdź sobie jak ubezpieczenia poszły w górę, samochodowe to już nawet nie komentuje, tak samo turystyczne pakiety średnio 50 zł droższe niż w zeszłym roku.

  • 10-01-2017

    Rumunia piękna, ale ceny też wysokie, tanie linie poczuły moc dając Bukareszt ale żeby bilety się sprzedawały muszą nas zaskoczyć tanimi biletami, jak na razie mnie nie przekonały.

  • 28-12-2016

    Byłem w Rumunii, musicie sami tam polecieć, naprawdę pięknie - głównie ze względu na górskie widoki.

  • 13-12-2016

    To ciekawa odmiana, loty do stolicy Rumunii bardzo dobry pomysł, szczególnie że to loty do górskich łazików.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena