Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Kwiecień 2019

Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Kwiecień 2019

Kwiecień
Maj
Czerwiec
Lipiec
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-04-03 - 2019-10-30
Promocja aktualna: do 2019-04-30

Lot na trasie Kraków - Bukareszt, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Otopeni Henri Coanda Linie lotnicze LOT .

Bukareszt to największe miasto i stolica Rumunii. Położony nad rzeką Dymbowicą, w południowo-wschodniej części kraju jest głównym ośrodkiem przemysłowym, administracyjnym i kulturalnym Rumunii. 16 km na północ od miasta znajduję się największy rumuński port lotniczy Bukareszt-Otopeni (OTP). Od 1 kwietnia linie lotnicze PLL LOT wprowadzają bezpośrednie loty z krakowskiego lotniska Balice do Bukaresztu. W sezonie letnim 2019 połączenia trzy razy w tygodniu, wylot z Krakowa w poniedziałki, środy i piątki w godz 20:25, planowany przylot do Bukaresztu o godz 23:15. Loty z Rumunii do Krakowa we wtorki, czwartki i soboty w godz 06:15-07:05. Zapraszamy do rezerwacji biletów.


Informacja o locie: Kraków - Bukareszt

Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kraków - Bukareszt:
Kraków (KRK) -> Wiedeń (VIE) -> Bukareszt (OTP)
Kraków (KRK) -> Bari (BRI) -> Bukareszt (OTP)
Kraków (KRK) -> Ateny (ATH) -> Bukareszt (OTP)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Bukareszt - Kraków:
Bukareszt (OTP) -> Sztokholm (NYO) -> Kraków (KRK)
Bukareszt (OTP) -> Wiedeń (VIE) -> Kraków (KRK)
Bukareszt (OTP) -> Ateny (ATH) -> Kraków (KRK)
Nasi Klienci wybrali również loty do Bukaresztu z Warszawy (136.00zł taniej o 55%)

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 25.04.2019
  • 24.04.2019

Pozostałe tanie loty do Bukaresztu

Informacje o lotach Kraków - Bukareszt. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-04-25 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Bukareszt (OTP).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 9 dni

Podróż z Kraków

2019-05-12 23:40 Kraków (KRK) 2019-05-13 15:10 Bukareszt (OTP)
Całkowity czas podróży : 14h 30m / 1 przesiadka

  • OE

    OE1305

    2019-05-12 23:40 Kraków (KRK) 2019-05-13 00:40 Wiedeń (VIE)

  • OE

    OE1346

    2019-05-13 12:35 Wiedeń (VIE) 2019-05-13 15:10 Bukareszt (OTP)

Podróż do Bukareszt

2019-05-22 07:15 Kraków (KRK) 2019-05-22 16:05 Bukareszt (OTP)
Całkowity czas podróży : 8h 50m / 1 przesiadka

  • W6

    W63201

    2019-05-22 07:15 Bukareszt (OTP) 2019-05-22 09:10 Sztokholm (NYO)

  • FR

    FR9715

    2019-05-22 13:15 Sztokholm (NYO) 2019-05-22 15:05 Kraków (KRK)

Cena 376 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Kraków

2019-05-12 23:40 Kraków (KRK) 2019-05-13 15:10 Bukareszt (OTP)
Całkowity czas podróży : 14h 30m / 1 przesiadka

  • OE

    OE1305

    2019-05-12 23:40 Kraków (KRK) 2019-05-13 00:40 Wiedeń (VIE)

  • OE

    OE1346

    2019-05-13 12:35 Wiedeń (VIE) 2019-05-13 15:10 Bukareszt (OTP)

Podróż do Bukareszt

2019-05-19 17:20 Kraków (KRK) 2019-05-19 23:45 Bukareszt (OTP)
Całkowity czas podróży : 6h 25m / 1 przesiadka

  • OE

    OE1347

    2019-05-19 17:20 Bukareszt (OTP) 2019-05-19 18:00 Wiedeń (VIE)

  • OE

    OE1304

    2019-05-19 21:45 Wiedeń (VIE) 2019-05-19 22:45 Kraków (KRK)

Cena 447 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Kraków

2019-05-16 10:45 Kraków (KRK) 2019-05-16 18:20 Bukareszt (OTP)
Całkowity czas podróży : 6h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2722

    2019-05-16 10:45 Kraków (KRK) 2019-05-16 12:40 Bari (BRI)

  • W6

    W63166

    2019-05-16 15:40 Bari (BRI) 2019-05-16 18:20 Bukareszt (OTP)

Podróż do Bukareszt

2019-05-22 07:15 Kraków (KRK) 2019-05-22 16:05 Bukareszt (OTP)
Całkowity czas podróży : 8h 50m / 1 przesiadka

  • W6

    W63201

    2019-05-22 07:15 Bukareszt (OTP) 2019-05-22 09:10 Sztokholm (NYO)

  • FR

    FR9715

    2019-05-22 13:15 Sztokholm (NYO) 2019-05-22 15:05 Kraków (KRK)

Cena 488 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Kraków

2019-05-12 23:40 Kraków (KRK) 2019-05-13 15:10 Bukareszt (OTP)
Całkowity czas podróży : 14h 30m / 1 przesiadka

  • OE

    OE1305

    2019-05-12 23:40 Kraków (KRK) 2019-05-13 00:40 Wiedeń (VIE)

  • OE

    OE1346

    2019-05-13 12:35 Wiedeń (VIE) 2019-05-13 15:10 Bukareszt (OTP)

Podróż do Bukareszt

2019-05-22 14:45 Kraków (KRK) 2019-05-22 22:25 Bukareszt (OTP)
Całkowity czas podróży : 7h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6025

    2019-05-22 14:45 Bukareszt (OTP) 2019-05-22 16:30 Ateny (ATH)

  • FR

    FR2610

    2019-05-22 20:00 Ateny (ATH) 2019-05-22 21:25 Kraków (KRK)

Cena 493 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Kraków

2019-05-12 11:30 Kraków (KRK) 2019-05-12 21:05 Bukareszt (OTP)
Całkowity czas podróży : 8h 35m / 1 przesiadka

  • A3

    A3869

    2019-05-12 11:30 Kraków (KRK) 2019-05-12 14:50 Ateny (ATH)

  • A3

    A3962

    2019-05-12 19:30 Ateny (ATH) 2019-05-12 21:05 Bukareszt (OTP)

Podróż do Bukareszt

2019-05-22 07:15 Kraków (KRK) 2019-05-22 16:05 Bukareszt (OTP)
Całkowity czas podróży : 8h 50m / 1 przesiadka

  • W6

    W63201

    2019-05-22 07:15 Bukareszt (OTP) 2019-05-22 09:10 Sztokholm (NYO)

  • FR

    FR9715

    2019-05-22 13:15 Sztokholm (NYO) 2019-05-22 15:05 Kraków (KRK)

Cena 500 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Kraków

2019-05-12 23:40 Kraków (KRK) 2019-05-13 15:10 Bukareszt (OTP)
Całkowity czas podróży : 14h 30m / 1 przesiadka

  • OE

    OE1305

    2019-05-12 23:40 Kraków (KRK) 2019-05-13 00:40 Wiedeń (VIE)

  • OE

    OE1346

    2019-05-13 12:35 Wiedeń (VIE) 2019-05-13 15:10 Bukareszt (OTP)

Podróż do Bukareszt

2019-05-24 15:00 Kraków (KRK) 2019-05-24 22:35 Bukareszt (OTP)
Całkowity czas podróży : 7h 35m / 1 przesiadka

  • W6

    W63151

    2019-05-24 15:00 Bukareszt (OTP) 2019-05-24 16:20 Katania (CTA)

  • FR

    FR2727

    2019-05-24 19:10 Katania (CTA) 2019-05-24 21:35 Kraków (KRK)

Cena 507 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Kraków

2019-05-12 23:40 Kraków (KRK) 2019-05-13 15:10 Bukareszt (OTP)
Całkowity czas podróży : 14h 30m / 1 przesiadka

  • OE

    OE1305

    2019-05-12 23:40 Kraków (KRK) 2019-05-13 00:40 Wiedeń (VIE)

  • OE

    OE1346

    2019-05-13 12:35 Wiedeń (VIE) 2019-05-13 15:10 Bukareszt (OTP)

Podróż do Bukareszt

2019-05-20 15:10 Kraków (KRK) 2019-05-20 21:25 Bukareszt (OTP)
Całkowity czas podróży : 6h 15m / 1 przesiadka

  • W6

    W63091

    2019-05-20 15:10 Bukareszt (OTP) 2019-05-20 16:50 Dortmund (DTM)

  • FR

    FR4926

    2019-05-20 18:45 Dortmund (DTM) 2019-05-20 20:25 Kraków (KRK)

Cena 528 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Kraków

2019-05-18 10:45 Kraków (KRK) 2019-05-18 18:20 Bukareszt (OTP)
Całkowity czas podróży : 6h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2722

    2019-05-18 10:45 Kraków (KRK) 2019-05-18 12:40 Bari (BRI)

  • W6

    W63166

    2019-05-18 15:40 Bari (BRI) 2019-05-18 18:20 Bukareszt (OTP)

Podróż do Bukareszt

2019-05-22 07:15 Kraków (KRK) 2019-05-22 16:05 Bukareszt (OTP)
Całkowity czas podróży : 8h 50m / 1 przesiadka

  • W6

    W63201

    2019-05-22 07:15 Bukareszt (OTP) 2019-05-22 09:10 Sztokholm (NYO)

  • FR

    FR9715

    2019-05-22 13:15 Sztokholm (NYO) 2019-05-22 15:05 Kraków (KRK)

Cena 529 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Kraków

2019-05-13 09:55 Kraków (KRK) 2019-05-13 21:25 Bukareszt (OTP)
Całkowity czas podróży : 10h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6729

    2019-05-13 09:55 Kraków (KRK) 2019-05-13 11:55 Bruksela (CRL)

  • FR

    FR2103

    2019-05-13 17:40 Bruksela (CRL) 2019-05-13 21:25 Bukareszt (OTP)

Podróż do Bukareszt

2019-05-22 07:15 Kraków (KRK) 2019-05-22 16:05 Bukareszt (OTP)
Całkowity czas podróży : 8h 50m / 1 przesiadka

  • W6

    W63201

    2019-05-22 07:15 Bukareszt (OTP) 2019-05-22 09:10 Sztokholm (NYO)

  • FR

    FR9715

    2019-05-22 13:15 Sztokholm (NYO) 2019-05-22 15:05 Kraków (KRK)

Cena 532 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Kraków

2019-05-16 10:45 Kraków (KRK) 2019-05-16 18:20 Bukareszt (OTP)
Całkowity czas podróży : 6h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2722

    2019-05-16 10:45 Kraków (KRK) 2019-05-16 12:40 Bari (BRI)

  • W6

    W63166

    2019-05-16 15:40 Bari (BRI) 2019-05-16 18:20 Bukareszt (OTP)

Podróż do Bukareszt

2019-05-25 21:20 Kraków (KRK) 2019-05-26 10:30 Bukareszt (OTP)
Całkowity czas podróży : 13h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2102

    2019-05-25 21:20 Bukareszt (OTP) 2019-05-25 23:20 Bruksela (CRL)

  • FR

    FR6728

    2019-05-26 07:30 Bruksela (CRL) 2019-05-26 09:30 Kraków (KRK)

Cena 528 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

1 opinie

Dodaj komentarz

  • 05-04-2019

    Lecieliście już do Bukaresztu? Jestem ciekawa czy warto tam lecieć i jak na miejscu z noclegami i cenami?

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena