Wylot

Wrzesień 2021

68 zł Wrzesień
68 zł Październik
48 zł Listopad
143 zł Grudzień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27 68zł
28
29
30

Powrót

Wrzesień 2021

133 zł Wrzesień
65 zł Październik
52 zł Listopad
133 zł Grudzień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27 133zł
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-09-01 - 2022-03-25
Promocja aktualna: do 2021-09-28

Lot na trasie Warszawa - Amman, Wylot lotnisko : Warszawa Modlin - Warszawa , Przylot lotnisko Queen Alia International Linie lotnicze Ryanair .

Bezpośrednie loty z Warszawy do Ammanu na lotnisko Amman-Queen-Alia (AMM) położone w Jordanii, 30km na południe od centrum miasta oferują tanie linie lotnicze Ryanair. Połączenia z warszawskiego lotniska Modlin odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki i piątki. Wyloty z Warszawy w poniedziałki realizowane są o godz 05:50, planowany przylot do Jordanii o godz 10:45, w piątki o godz 06:20-11:15. Loty powrotne z Ammanu do Warszawy także 2 razy w tygodniu, w poniedziałki o godz 11:10-14:15 oraz w piątki o godz 11:40-14:45. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą promocyjnych lotów do Ammanu. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Warszawa - Amman

Średni czas lotu Warszawa - Amman:
3h 55m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Warszawa do Amman były oglądane 532 razy w bieżącym miesiącu
Ile lotów tygodniowo w tym miesiącu jest z Warszawa do Amman
w obencym miesiącu jest(są) 1 loty(ów) tygodniowo.
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Warszawa - Amman rezerwowano:
średnio 36 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
48.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
351.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
344.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
337.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Warszawa - Amman:
Warszawa (WMI) -> Pafos (PFO) -> Amman (AMM)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Amman - Warszawa:
Amman (AMM) -> Bukareszt (OTP) -> Londyn (STN) -> Warszawa (WMI)
Amman (AMM) -> Kraków (KRK) -> Warszawa (WAW)
Amman (AMM) -> Rzym (CIA) -> Warszawa (WMI)
Wysoki sezon przypada na Maj (2022).

Najtańszy miesiąc na podróż to Listopad (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Amman z Krakowa (48.00zł), Poznania (112.00zł drożej o 133%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Amman

Informacje o lotach Warszawa - Amman. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-09-25 znaleziono 14 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Amman (AMM).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 3 dni

Podróż z Warszawa

2021-10-29 07:20 Warszawa (WMI) 2021-10-29 12:15 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 4h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3135

    2021-10-29 07:20 Warszawa (WMI) 2021-10-29 12:15 Amman (AMM)

Podróż do Amman

2021-11-01 19:15 Warszawa (WMI) 2021-11-01 23:20 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 4h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3136

    2021-11-01 19:15 Amman (AMM) 2021-11-01 22:20 Warszawa (WMI)

Cena 274 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2021-10-25 06:50 Warszawa (WMI) 2021-10-25 11:45 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 3h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3135

    2021-10-25 06:50 Warszawa (WMI) 2021-10-25 11:45 Amman (AMM)

Podróż do Amman

2021-11-01 19:15 Warszawa (WMI) 2021-11-01 23:20 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 4h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3136

    2021-11-01 19:15 Amman (AMM) 2021-11-01 22:20 Warszawa (WMI)

Cena 274 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2021-10-29 07:20 Warszawa (WMI) 2021-10-29 12:15 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 4h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3135

    2021-10-29 07:20 Warszawa (WMI) 2021-10-29 12:15 Amman (AMM)

Podróż do Amman

2021-11-05 21:10 Warszawa (WMI) 2021-11-06 01:15 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 4h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3136

    2021-11-05 21:10 Amman (AMM) 2021-11-06 00:15 Warszawa (WMI)

Cena 205 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Warszawa

2021-10-25 06:50 Warszawa (WMI) 2021-10-25 11:45 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 3h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3135

    2021-10-25 06:50 Warszawa (WMI) 2021-10-25 11:45 Amman (AMM)

Podróż do Amman

2021-11-05 21:10 Warszawa (WMI) 2021-11-06 01:15 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 4h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3136

    2021-11-05 21:10 Amman (AMM) 2021-11-06 00:15 Warszawa (WMI)

Cena 205 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Warszawa

2021-10-25 06:50 Warszawa (WMI) 2021-10-25 11:45 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 3h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3135

    2021-10-25 06:50 Warszawa (WMI) 2021-10-25 11:45 Amman (AMM)

Podróż do Amman

2021-11-05 21:10 Warszawa (WMI) 2021-11-06 01:15 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 4h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3136

    2021-11-05 21:10 Amman (AMM) 2021-11-06 00:15 Warszawa (WMI)

Cena 205 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2021-10-29 07:20 Warszawa (WMI) 2021-10-29 12:15 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 4h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3135

    2021-10-29 07:20 Warszawa (WMI) 2021-10-29 12:15 Amman (AMM)

Podróż do Amman

2021-11-05 21:10 Warszawa (WMI) 2021-11-06 01:15 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 4h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3136

    2021-11-05 21:10 Amman (AMM) 2021-11-06 00:15 Warszawa (WMI)

Cena 205 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2021-10-25 06:50 Warszawa (WMI) 2021-10-25 11:45 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 3h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3135

    2021-10-25 06:50 Warszawa (WMI) 2021-10-25 11:45 Amman (AMM)

Podróż do Amman

2021-11-01 19:15 Warszawa (WMI) 2021-11-01 23:20 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 4h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3136

    2021-11-01 19:15 Amman (AMM) 2021-11-01 22:20 Warszawa (WMI)

Cena 274 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Warszawa

2021-10-29 07:20 Warszawa (WMI) 2021-10-29 12:15 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 4h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3135

    2021-10-29 07:20 Warszawa (WMI) 2021-10-29 12:15 Amman (AMM)

Podróż do Amman

2021-11-01 19:15 Warszawa (WMI) 2021-11-01 23:20 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 4h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3136

    2021-11-01 19:15 Amman (AMM) 2021-11-01 22:20 Warszawa (WMI)

Cena 274 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Warszawa

2021-10-25 06:50 Warszawa (WMI) 2021-10-25 11:45 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 3h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3135

    2021-10-25 06:50 Warszawa (WMI) 2021-10-25 11:45 Amman (AMM)

Podróż do Amman

2021-11-04 10:05 Warszawa (WMI) 2021-11-05 00:25 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 14h 20m / 2 przesiadki

  • FR

    FR3867

    2021-11-04 10:05 Amman (AMM) 2021-11-04 13:00 Bukareszt (OTP)

  • FR

    FR1008

    2021-11-04 16:50 Bukareszt (OTP) 2021-11-04 18:20 Londyn (STN)

  • FR

    FR2283

    2021-11-04 20:15 Londyn (STN) 2021-11-04 23:25 Warszawa (WMI)

Cena 288 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Warszawa

2021-10-29 07:20 Warszawa (WMI) 2021-10-29 12:15 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 4h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3135

    2021-10-29 07:20 Warszawa (WMI) 2021-10-29 12:15 Amman (AMM)

Podróż do Amman

2021-11-04 10:05 Warszawa (WMI) 2021-11-05 00:25 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 14h 20m / 2 przesiadki

  • FR

    FR3867

    2021-11-04 10:05 Amman (AMM) 2021-11-04 13:00 Bukareszt (OTP)

  • FR

    FR1008

    2021-11-04 16:50 Bukareszt (OTP) 2021-11-04 18:20 Londyn (STN)

  • FR

    FR2283

    2021-11-04 20:15 Londyn (STN) 2021-11-04 23:25 Warszawa (WMI)

Cena 288 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Warszawa

2021-10-25 06:50 Warszawa (WMI) 2021-10-25 11:45 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 3h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3135

    2021-10-25 06:50 Warszawa (WMI) 2021-10-25 11:45 Amman (AMM)

Podróż do Amman

2021-11-05 11:55 Warszawa (WMI) 2021-11-05 20:20 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 8h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6631

    2021-11-05 11:55 Amman (AMM) 2021-11-05 14:45 Kraków (KRK)

  • LO

    LO3924

    2021-11-05 18:25 Kraków (KRK) 2021-11-05 19:20 Warszawa (WAW)

Cena 311 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2021-10-29 07:20 Warszawa (WMI) 2021-10-29 12:15 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 4h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3135

    2021-10-29 07:20 Warszawa (WMI) 2021-10-29 12:15 Amman (AMM)

Podróż do Amman

2021-11-05 11:55 Warszawa (WMI) 2021-11-05 20:20 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 8h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6631

    2021-11-05 11:55 Amman (AMM) 2021-11-05 14:45 Kraków (KRK)

  • LO

    LO3924

    2021-11-05 18:25 Kraków (KRK) 2021-11-05 19:20 Warszawa (WAW)

Cena 311 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Warszawa

2021-10-26 09:55 Warszawa (WMI) 2021-10-26 18:40 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 7h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4177

    2021-10-26 09:55 Warszawa (WMI) 2021-10-26 14:10 Pafos (PFO)

  • FR

    FR3404

    2021-10-26 17:25 Pafos (PFO) 2021-10-26 18:40 Amman (AMM)

Podróż do Amman

2021-11-05 21:10 Warszawa (WMI) 2021-11-06 01:15 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 4h 5m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3136

    2021-11-05 21:10 Amman (AMM) 2021-11-06 00:15 Warszawa (WMI)

Cena 319 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Warszawa

2021-10-25 06:50 Warszawa (WMI) 2021-10-25 11:45 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 3h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3135

    2021-10-25 06:50 Warszawa (WMI) 2021-10-25 11:45 Amman (AMM)

Podróż do Amman

2021-11-06 19:35 Warszawa (WMI) 2021-11-07 09:55 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 14h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR5597

    2021-11-06 19:35 Amman (AMM) 2021-11-06 22:10 Rzym (CIA)

  • FR

    FR7025

    2021-11-07 06:35 Rzym (CIA) 2021-11-07 08:55 Warszawa (WMI)

Cena 341 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

14 opinie

Dodaj komentarz

  • 31-08-2021

    Amman po 48 złotych ? Niewiarygodna cena jak na taki egzotyczny kierunek, zastanawiam się czy to aby nie podpucha. Kto z Was kupował tutaj bilety i chce wystawić opinie?

  • 29-04-2021

    Amman ma dostępny lot początkiem czerwca, miałem nadzieję na podróż w maju, jednak przesunęli, co dwa tygodnie oddala się mój lot. Jordania od zawsze była moim marzeniem, nie zdążyłem odwiedzić jej przed nastaniem pandemii.

  • 17-07-2020

    Loty do Ammanu dopiero ruszają po wakacjach końcem października, więc zdążycie się wybrać jeśli się nie zamkną granice.

  • 17-03-2020

    Mieliśmy wielkie plany w tym roku, chcieliśmy odwiedzić Amman. Jordania to ciekawy i egzotyczny kraj. Czy uda nam się zrealizować lot w tym roku nie wiemy. Żywimy taka nadzieję.

  • 11-03-2020

    Jordania bez zmian w niskich taryfach, teraz tym bardziej nie podrożeje z powodu trudnej sytuacji na rynku przewozów. Ne tylko linie lotnicze to odczują, o 90% spadła sprzedaż przewozów autokarowych.

  • 23-01-2020

    Amman w Jordanii za 100 złotych w jedną stronę uważam że jest tańszy niż jeansy, widzę że ludzie się przyzwyczaili do lotów za 39 zł.

  • 18-11-2019

    Jak kierunek pojawił się jako nowość to ceny były znacznie niższe, teraz już trzeba trochę więcej zapłacić ale biorąc pod uwagę odległość i samo miejsce to i tak uważam że jest ok

  • 20-08-2019

    Ceny są niskie, ale to gorący okres w Jordanii, nie wiem czy dla Polaków tak wysokie temperatury sprzyjają zwiedzaniu? Ja takie kraje preferuje w lutym, a nie w sierpniu. Już wiecie dlaczego jest tak tanio.

  • 18-06-2019

    Rzeczywiście jak na taki kierunek ceny są niskie, nie wiem od czego to zależy bo nieraz bilety na znacznie krótsze rejsy są o wiele droższe, wiec nic tylko się cieszyć i korzystać

  • 10-06-2019

    NIE SĄDZIŁAM ŻE CENY BILETÓW DO JORDANII SA TAK NISKIE. TO EGZOTYCZNY KIERUNEK, WYDAWAŁOBY SIĘ ŻE BĘDZIE DROGO, ALE POZYTYWNIE MNIE ZASKOCZYŁY TANIE LINIE.

  • 08-04-2019

    Znalazłem taka informację: "Polacy potrzebują wizy do Jordanii. Na szczęście w praktyce oznacza to tylko tyle, że musimy zapłacić na granicy odpowiednią sumę pieniędzy za przybicie pieczątki wjazdowej. Ile, to już zależy od tego, którym przejściem wjeżdżamy i na jak długo . Oficjalna cena wynosi 40 JOD"

  • 20-03-2019

    Czy do Ammanu potrzebna jest wiza?

  • 13-02-2019

    Trudno się nie zgodzić z poprzednim komentarzem, ale dla fanów takich klimatów taki kierunek może okazać się super, samo miasto to nie tylko betony- ludzie, klimat, kuchnia warto polecieć i poznac to wszsytko

  • 05-02-2019

    Amman ma opinie jednego z najbrzydszych miast, czy słusznie- obawiam się że tak, betony dokoła, atrakcji jako takich brak, jednak uważam że mimo to warto polecieć i przekonać się samemu, zwłaszcza teraz jak są takie loty Ryanairem

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena