Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Październik 2018

Powrót

Październik 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-10-29 - 2019-03-24
Promocja aktualna: do 2018-10-31

Lot na trasie Kraków - Amman, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Queen Alia Linie lotnicze Ryanair .

Amman to egzotyczne miasto Bliskiego Wschodu, położone w północnej części Jordanii, jednocześnie stolica i ważny ośrodek administracyjny, zamieszkałe przez ponad 2mln mieszkańców. Centrum stolicy to tzw "downtown" - tak określają je Jordańczycy - w jego okolicy znajduje się większość zabytków, pozostała część Ammanu rozłożona jest na wzgórzach.

Mięzynarodowy port lotniczy Amman Queen Alia International Aiport (AMM) to największe lotnisko w Jordanii, usytuowane około 30km na południe od centrum miasta w miejscowości Zizya. Lotnisko obsługuje zarówno regularne linie jak Turkish Airlines, Lufhansa czy Emirates oraz tanie linie lotnicze Ryanair.

Bezpośrednie loty z Krakowa do Ammanu oferują tanie linie lotnicze Ryanair. Loty w sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki oraz piątki. Wyloty z Krakowa o godz 06:15, lądowanie w stolicy Jordanii (Amman) o godz 10:55. Lot trwa 03h40min. Połączenia relacji odwrotnej z Ammanu do Krakowa także 2 razy w tygodniu (poniedziałki, piątki) o godz 11:20-14:10. Już dzisiaj zarezerwuj bezpośrednie loty do Jordanii. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 22.10.2018
  • 21.10.2018

Informacje o lotach Kraków - Amman. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-10-13 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Amman (AMM).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2018-12-07 06:15 Kraków (KRK) 2018-12-07 10:55 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 3h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 6630

    2018-12-07 06:15 Kraków (KRK) 2018-12-07 10:55 Amman (AMM)

Podróż do Amman

2018-12-14 22:05 Kraków (KRK) 2018-12-15 12:05 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 14h 0m / 1 przesiadka

  • FZ

    1 . FZ 144

    2018-12-14 22:05 Dubaj (DXB) 2018-12-15 03:05 Amman (AMM)

  • FZ

    1 . FZ 1787

    2018-12-15 08:00 Kraków (KRK) 2018-12-15 11:05 Dubaj (DXB)

Cena 1701 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2018-12-07 12:20 Kraków (KRK) 2018-12-08 11:10 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 21h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 6877

    2018-12-07 12:20 Kraków (KRK) 2018-12-07 14:10 Mediolan (BGY)

  • FR

    1 . FR 3154

    2018-12-08 06:15 Mediolan (BGY) 2018-12-08 11:10 Amman (AMM)

Podróż do Amman

2018-12-14 22:05 Kraków (KRK) 2018-12-15 12:05 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 14h 0m / 1 przesiadka

  • FZ

    1 . FZ 144

    2018-12-14 22:05 Dubaj (DXB) 2018-12-15 03:05 Amman (AMM)

  • FZ

    1 . FZ 1787

    2018-12-15 08:00 Kraków (KRK) 2018-12-15 11:05 Dubaj (DXB)

Cena 1823 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2018-12-07 14:05 Kraków (KRK) 2018-12-08 17:00 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 25h 55m / 1 przesiadka

  • OE

    1 . OE 305

    2018-12-07 14:05 Kraków (KRK) 2018-12-07 15:05 Wiedeń (VIE)

  • OE

    1 . OE 384

    2018-12-08 12:25 Wiedeń (VIE) 2018-12-08 17:00 Amman (AMM)

Podróż do Amman

2018-12-14 22:05 Kraków (KRK) 2018-12-15 12:05 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 14h 0m / 1 przesiadka

  • FZ

    1 . FZ 144

    2018-12-14 22:05 Dubaj (DXB) 2018-12-15 03:05 Amman (AMM)

  • FZ

    1 . FZ 1787

    2018-12-15 08:00 Kraków (KRK) 2018-12-15 11:05 Dubaj (DXB)

Cena 1822 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2018-12-07 06:15 Kraków (KRK) 2018-12-07 10:55 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 3h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 6630

    2018-12-07 06:15 Kraków (KRK) 2018-12-07 10:55 Amman (AMM)

Podróż do Amman

2018-12-14 03:45 Kraków (KRK) 2018-12-14 22:25 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 18h 40m / 1 przesiadka

  • PS

    1 . PS 762

    2018-12-14 03:45 Kijów (KBP) 2018-12-14 07:15 Amman (AMM)

  • PS

    1 . PS 925

    2018-12-14 20:40 Kraków (KRK) 2018-12-14 21:25 Kijów (KBP)

Cena 1944 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2018-12-07 14:05 Kraków (KRK) 2018-12-08 17:00 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 25h 55m / 1 przesiadka

  • OE

    1 . OE 305

    2018-12-07 14:05 Kraków (KRK) 2018-12-07 15:05 Wiedeń (VIE)

  • OE

    1 . OE 384

    2018-12-08 12:25 Wiedeń (VIE) 2018-12-08 17:00 Amman (AMM)

Podróż do Amman

2018-12-14 03:45 Kraków (KRK) 2018-12-14 22:25 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 18h 40m / 1 przesiadka

  • PS

    1 . PS 762

    2018-12-14 03:45 Kijów (KBP) 2018-12-14 07:15 Amman (AMM)

  • PS

    1 . PS 925

    2018-12-14 20:40 Kraków (KRK) 2018-12-14 21:25 Kijów (KBP)

Cena 2064 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2018-12-07 06:15 Kraków (KRK) 2018-12-07 10:55 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 3h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 6630

    2018-12-07 06:15 Kraków (KRK) 2018-12-07 10:55 Amman (AMM)

Podróż do Amman

2018-12-14 11:20 Kraków (KRK) 2018-12-14 15:10 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 3h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 6631

    2018-12-14 11:20 Kraków (KRK) 2018-12-14 14:10 Amman (AMM)

Cena 241 zł

Lot 7

Podróż z Kraków

2018-12-07 12:20 Kraków (KRK) 2018-12-08 11:10 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 21h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1 . FR 6877

    2018-12-07 12:20 Kraków (KRK) 2018-12-07 14:10 Mediolan (BGY)

  • FR

    1 . FR 3154

    2018-12-08 06:15 Mediolan (BGY) 2018-12-08 11:10 Amman (AMM)

Podróż do Amman

2018-12-14 11:20 Kraków (KRK) 2018-12-14 15:10 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 3h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 6631

    2018-12-14 11:20 Kraków (KRK) 2018-12-14 14:10 Amman (AMM)

Cena 363 zł

Lot 8

Podróż z Kraków

2018-12-07 14:05 Kraków (KRK) 2018-12-08 17:00 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 25h 55m / 1 przesiadka

  • OE

    1 . OE 305

    2018-12-07 14:05 Kraków (KRK) 2018-12-07 15:05 Wiedeń (VIE)

  • OE

    1 . OE 384

    2018-12-08 12:25 Wiedeń (VIE) 2018-12-08 17:00 Amman (AMM)

Podróż do Amman

2018-12-14 11:20 Kraków (KRK) 2018-12-14 15:10 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 3h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 6631

    2018-12-14 11:20 Kraków (KRK) 2018-12-14 14:10 Amman (AMM)

Cena 361 zł

Lot 9

Podróż z Kraków

2018-12-07 21:45 Kraków (KRK) 2018-12-08 22:15 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 23h 30m / 1 przesiadka

  • D8

    1 . D8 3561

    2018-12-07 21:45 Kraków (KRK) 2018-12-07 23:15 Kopenhaga (CPH)

  • D8

    1 . D8 3778

    2018-12-08 16:35 Kopenhaga (CPH) 2018-12-08 22:15 Amman (AMM)

Podróż do Amman

2018-12-14 11:20 Kraków (KRK) 2018-12-14 15:10 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 3h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 6631

    2018-12-14 11:20 Kraków (KRK) 2018-12-14 14:10 Amman (AMM)

Cena 727 zł

Lot 10

Podróż z Kraków

2018-12-07 12:05 Kraków (KRK) 2018-12-08 08:30 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 19h 25m / 1 przesiadka

  • FZ

    1 . FZ 1788

    2018-12-07 12:05 Kraków (KRK) 2018-12-07 20:40 Dubaj (DXB)

  • FZ

    1 . FZ 147

    2018-12-08 06:55 Dubaj (DXB) 2018-12-08 08:30 Amman (AMM)

Podróż do Amman

2018-12-14 11:20 Kraków (KRK) 2018-12-14 15:10 Amman (AMM)
Całkowity czas podróży : 3h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    1 . FR 6631

    2018-12-14 11:20 Kraków (KRK) 2018-12-14 14:10 Amman (AMM)

Cena 1830 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

17 opinie

Dodaj komentarz

  • 01-10-2018

    Większość kierunków które obsługują tanie linie ma taki układ siedzeń, więc to żadna nowina. lepiej niech wprowadzą posiłki do lotów, albo chociaż suchy prowiant to się ludziska ucieszą. Jak do tej pory na wszystkim chcą zarobić, w samolocie wciskają perfumy, a szkoda im na kanapkę.

  • 11-09-2018

    Loty do Jordanii będą odbywały się Boeingami 737, najpopularniejszymi na świecie wąskokadłubowymi samolotami pasażerskimi średniego zasięgu, produkowanymi w wielu wersjach od 1967 przez firmę Boeing w Stanach Zjednoczonych. Konfiguracja siedzeń to układ „2×3” (dwa rzędy, po trzy siedzenia w rzędzie).

  • 07-09-2018

    Nowy kierunek na Ryanair na pewno będzie sporą konkurencją dla dotychczasowych lotów na tej trasie

  • 03-09-2018

    Kupiłem lot do Jordanii na listopad i zapłaciłem w dwie strony 600 złotych z bagażem 20kg w cenie - bosko, dzięki Infoloty.pl wyhaczyłem promocje.

  • 27-08-2018

    Cenowo są nie do przebicia, zobaczymy jak z komfortem lotu, mam nadzieję ze ten lot się przyjmie i nie zniknie szybko z sieci połaczeń Ryanaira

  • 21-08-2018

    Kierunek bardzo atrakcyjny mam nadzieję że także bezpieczny...chętnie bym skorzystała z tego lotu tym bardziej ze ceny widze całkiem niskie

  • 14-08-2018

    Mój znajomy latał do tej pory liniami Austrian z min 1 przesiadka, ceny zawsze miał w granicach 2 tysięcy albo trochę ponad. Teraz w tanich liniach ogromna różnica w cenie. Jak to możliwe?

  • 02-08-2018

    To lepiej już kupuj bilety póki tanie, im bliżej lotu, tym Amman pójdzie w gorę i tanich biletów nie będzie jak na większości rejsów.

  • 05-07-2018

    To chyba jedyny bezpośredni lot z Polski -w końcu się doczekałam

  • 08-06-2018

    SZOK JAKIE KIERUNKI WDRAŻA RYANAIR

  • 24-05-2018

    CHYBA JAK DOTĄD NIE BYŁO BEZPOŚREDNICH LOTÓW DO JORDANII, RYANAIR MYŚLI PRZYSZŁOŚCIOWO.

  • 18-04-2018

    Jordania, tego jeszcze nie było ! Rewelacyjne loty. W dodatku tanio ten Amman.

  • 30-03-2018

    Nowość i to jaka- coś innego niż dotychczasowe kierunki- myślę że jesienią choć na krótko polece

  • 29-03-2018

    Zawsze jak kupowałem bilet to mało że minimum jedna przesiadka, płaciłem w okolicach 2 tysięcy, czasem mniej czasem więcej, a teraz jak Ryanair wprowadza bezpośrednie loty nawet nie będę sprawdzał innych opcji, oby ceny były zachęcające.

  • 09-03-2018

    Jordania za 600 złotych to niebywała okazja, loty tak naprawdę od listopada na przełomie końca roku, mam nadzieję że ten kierunek wypali na całego, rewelacyjna oferta.

  • 05-03-2018

    Nareszcie będziemy latać bez przesiadek. Extra.

  • 01-03-2018

    Do Jordanii bezpośrednie loty? Fiu fiu, linie Ryanair dają czadu.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena