Wylot

Październik 2021

119 zł Październik
65 zł Listopad
65 zł Grudzień
82 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25 119zł
26
27
28
29 164zł
30
31

Powrót

Październik 2021

856 zł Październik
65 zł Listopad
65 zł Grudzień
95 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25 856zł
26
27
28
29 1205zł
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-10-19 - 2022-03-29
Promocja aktualna: do 2021-10-23

Lot na trasie Berlin - Luksemburg, Wylot lotnisko : Brandenburg - Berlin , Przylot lotnisko Findel Linie lotnicze Ryanair .

Luksemburg jedno z najmniejszych państw Europy, położne w jej zachodniej części, graniczące z Francją, Niemcami i Belgią. Jedyne lotnisko w Luksemburgu (LUX) oddalone jest o 6 km od centrum miasta. W sezonie letnim 2020 bezpośrednie loty z berlińskiego lotniska Tegel do Luksemburga oferują tanie linie Ryanair. Połączenia odbywają się trzy razu w tygodniu. Wylot z Berlina w poniedziałki o godz 06:10-07:35, w środy w godz 07:30-08:55, oraz w piątki w godz 18:20-19:45. Loty z Luksemburga do Berlina także trzy razy w tygodniu, wylot w poniedziałki w godz 08:10, planowane lądowanie o godz 09:35, w środy w godz 09:30-10:55, natomiast w piątki loty w godz 20:20-21:45. Rezerwacja biletów codziennie online bądź telefonicznie.


Informacja o locie: Berlin - Luksemburg

Średni czas lotu Berlin - Luksemburg:
1h 30m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Berlin do Luksemburg były oglądane 506 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Berlin - Luksemburg rezerwowano:
średnio 40 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
65.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
130.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
130.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
130.00
Wysoki sezon przypada na Marzec (2022).

Najtańszy miesiąc na podróż to Grudzień (2021).
Nasi Klienci wybrali również loty do Luksemburg z Warszawy (349.00zł drożej o 436%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Luksemburg

Informacje o lotach Berlin - Luksemburg. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-10-22 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Berlin (BER) - Luksemburg (LUX).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 2 dni

Podróż z Berlin

2021-11-23 08:55 Berlin (BER) 2021-11-23 10:25 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LG

    LG9472

    2021-11-23 08:55 Berlin (BER) 2021-11-23 10:25 Luxembourg (LUX)

Podróż do Luxembourg

2021-11-26 06:45 Berlin (BER) 2021-11-26 09:15 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LG

    LG9471

    2021-11-26 06:45 Luxembourg (LUX) 2021-11-26 08:15 Berlin (BER)

Cena 593 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Berlin

2021-11-19 08:55 Berlin (BER) 2021-11-19 10:25 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LG

    LG9472

    2021-11-19 08:55 Berlin (BER) 2021-11-19 10:25 Luxembourg (LUX)

Podróż do Luxembourg

2021-11-26 06:45 Berlin (BER) 2021-11-26 09:15 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LG

    LG9471

    2021-11-26 06:45 Luxembourg (LUX) 2021-11-26 08:15 Berlin (BER)

Cena 593 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Berlin

2021-11-23 08:55 Berlin (BER) 2021-11-23 10:25 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LG

    LG9472

    2021-11-23 08:55 Berlin (BER) 2021-11-23 10:25 Luxembourg (LUX)

Podróż do Luxembourg

2021-11-29 18:40 Berlin (BER) 2021-11-29 21:10 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LG

    LG9473

    2021-11-29 18:40 Luxembourg (LUX) 2021-11-29 20:10 Berlin (BER)

Cena 547 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Berlin

2021-11-23 08:55 Berlin (BER) 2021-11-23 10:25 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LG

    LG9472

    2021-11-23 08:55 Berlin (BER) 2021-11-23 10:25 Luxembourg (LUX)

Podróż do Luxembourg

2021-11-29 18:40 Berlin (BER) 2021-11-29 21:10 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LG

    LG9473

    2021-11-29 18:40 Luxembourg (LUX) 2021-11-29 20:10 Berlin (BER)

Cena 547 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Berlin

2021-11-19 08:55 Berlin (BER) 2021-11-19 10:25 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LG

    LG9472

    2021-11-19 08:55 Berlin (BER) 2021-11-19 10:25 Luxembourg (LUX)

Podróż do Luxembourg

2021-11-29 18:40 Berlin (BER) 2021-11-29 21:10 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LG

    LG9473

    2021-11-29 18:40 Luxembourg (LUX) 2021-11-29 20:10 Berlin (BER)

Cena 593 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Berlin

2021-11-19 08:55 Berlin (BER) 2021-11-19 10:25 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LG

    LG9472

    2021-11-19 08:55 Berlin (BER) 2021-11-19 10:25 Luxembourg (LUX)

Podróż do Luxembourg

2021-11-26 06:45 Berlin (BER) 2021-11-26 09:15 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LG

    LG9471

    2021-11-26 06:45 Luxembourg (LUX) 2021-11-26 08:15 Berlin (BER)

Cena 593 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Berlin

2021-11-23 08:55 Berlin (BER) 2021-11-23 10:25 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LG

    LG9472

    2021-11-23 08:55 Berlin (BER) 2021-11-23 10:25 Luxembourg (LUX)

Podróż do Luxembourg

2021-11-26 06:45 Berlin (BER) 2021-11-26 09:15 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LG

    LG9471

    2021-11-26 06:45 Luxembourg (LUX) 2021-11-26 08:15 Berlin (BER)

Cena 593 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Berlin

2021-11-22 20:55 Berlin (BER) 2021-11-22 22:25 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LG

    LG9474

    2021-11-22 20:55 Berlin (BER) 2021-11-22 22:25 Luxembourg (LUX)

Podróż do Luxembourg

2021-11-29 18:40 Berlin (BER) 2021-11-29 21:10 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LG

    LG9473

    2021-11-29 18:40 Luxembourg (LUX) 2021-11-29 20:10 Berlin (BER)

Cena 593 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Berlin

2021-11-22 20:55 Berlin (BER) 2021-11-22 22:25 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LG

    LG9474

    2021-11-22 20:55 Berlin (BER) 2021-11-22 22:25 Luxembourg (LUX)

Podróż do Luxembourg

2021-11-26 06:45 Berlin (BER) 2021-11-26 09:15 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LG

    LG9471

    2021-11-26 06:45 Luxembourg (LUX) 2021-11-26 08:15 Berlin (BER)

Cena 639 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Berlin

2021-11-23 08:55 Berlin (BER) 2021-11-23 10:25 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LG

    LG9472

    2021-11-23 08:55 Berlin (BER) 2021-11-23 10:25 Luxembourg (LUX)

Podróż do Luxembourg

2021-12-01 06:45 Berlin (BER) 2021-12-01 09:15 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LG

    LG9471

    2021-12-01 06:45 Luxembourg (LUX) 2021-12-01 08:15 Berlin (BER)

Cena 662 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Berlin

2021-11-23 08:55 Berlin (BER) 2021-11-23 10:25 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LG

    LG9472

    2021-11-23 08:55 Berlin (BER) 2021-11-23 10:25 Luxembourg (LUX)

Podróż do Luxembourg

2021-12-01 18:40 Berlin (BER) 2021-12-01 21:10 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LG

    LG9473

    2021-12-01 18:40 Luxembourg (LUX) 2021-12-01 20:10 Berlin (BER)

Cena 662 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Berlin

2021-11-23 08:55 Berlin (BER) 2021-11-23 10:25 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LG

    LG9472

    2021-11-23 08:55 Berlin (BER) 2021-11-23 10:25 Luxembourg (LUX)

Podróż do Luxembourg

2021-12-02 18:40 Berlin (BER) 2021-12-02 21:10 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LG

    LG9473

    2021-12-02 18:40 Luxembourg (LUX) 2021-12-02 20:10 Berlin (BER)

Cena 662 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Berlin

2021-11-23 08:55 Berlin (BER) 2021-11-23 10:25 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LG

    LG9472

    2021-11-23 08:55 Berlin (BER) 2021-11-23 10:25 Luxembourg (LUX)

Podróż do Luxembourg

2021-11-26 18:40 Berlin (BER) 2021-11-26 21:10 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży : 1h 30m / Bezpośrednio

  • LG

    LG9473

    2021-11-26 18:40 Luxembourg (LUX) 2021-11-26 20:10 Berlin (BER)

Cena 662 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena