Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Pn - Pt 8:00 - 22:00 Sb 9:00 - 17:00 Nd 9:00 - 17:00

Wylot

Grudzień 2017

Powrót

Grudzień 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-12-05 - 2018-01-31
Promocja aktualna: do 2017-12-31

Lot na trasie Warszawa - Luksemburg, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko Findel Linie lotnicze LOT. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Luksemburg to jedno z największych państw w UE, położony w Europie Zachodniej w sąsiedztwie Belgii, Francji oraz Niemiec, zamieszkały przez ponad 400tys mieszkańców. Posiada nowoczesny, międzynarodowy port lotniczy Luksemburg Findel (LUX) usytuowany około 6km na wschód od centrum miasta. Lotnisko posiada jeden pas startowy i dwa terminale. To główna baza linii pasażerskich Luxair.

Bezpośrednie loty z Warszawy do Luksemburga. W sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 loty obsługiwane są przez regularne linie LOT. Wyloty z warszawskiego Okęcia sześć razy w tygodniu, od poniedziałku do piątku o godz 07:40, lądowanie w Luksemburgu o godz 09:40, natomiast drugi lot o godz 17:15-19:15, w niedziele raz dziennie o godz 17:15-19:15. Loty powrotne z Luksemburga do Warszawy także 6 razy w tygodniu o godz 10:20-12:15 oraz 19:55-21:55 (poniedziałki, wtorki, środy, czwartki, piątki), w niedziele o godz 19:55-21:55. Zapraszamy do rezerwacji lotów do Luksemburga online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Informacje o lotach Warszawa - Luksemburg. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-11-27 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAW) - Luksemburg (LUX).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2018-01-10 14:40 Warszawa (WAW) 2018-01-10 18:20 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży: 3h 40m / 1 przesiadka

  • LX

    1. LX 1349

    2018-01-10 14:40 Warszawa (WAW) 2018-01-10 16:35 Zurych (ZRH)

  • LX

    1. LX 758

    2018-01-10 17:20 Zurych (ZRH) 2018-01-10 18:20 Luxembourg (LUX)

Podróż do Luxembourg

2018-01-17 10:40 Warszawa (WAW) 2018-01-17 20:10 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży: 8h 30m / 1 przesiadka

  • LX

    1. LX 751

    2018-01-17 10:40 Zurych (ZRH) 2018-01-17 11:40 Luxembourg (LUX)

  • LX

    1. LX 1352

    2018-01-17 17:15 Warszawa (WAW) 2018-01-17 19:10 Zurych (ZRH)

Cena 648 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2018-01-10 19:50 Warszawa (WAW) 2018-01-11 10:05 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży: 14h 15m / 1 przesiadka

  • LX

    1. LX 1353

    2018-01-10 19:50 Warszawa (WAW) 2018-01-10 21:50 Zurych (ZRH)

  • LX

    1. LX 750

    2018-01-11 09:05 Zurych (ZRH) 2018-01-11 10:05 Luxembourg (LUX)

Podróż do Luxembourg

2018-01-17 14:55 Warszawa (WAW) 2018-01-17 20:10 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży: 4h 15m / 1 przesiadka

  • LX

    1. LX 755

    2018-01-17 14:55 Zurych (ZRH) 2018-01-17 15:50 Luxembourg (LUX)

  • LX

    1. LX 1352

    2018-01-17 17:15 Warszawa (WAW) 2018-01-17 19:10 Zurych (ZRH)

Cena 648 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2018-01-10 09:10 Warszawa (WAW) 2018-01-10 17:15 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży: 8h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 437

    2018-01-10 09:10 Warszawa (WAW) 2018-01-10 12:15 Barcelona (BCN)

  • FR

    1. FR 3037

    2018-01-10 15:10 Barcelona (BCN) 2018-01-10 17:15 Luxembourg (LUX)

Podróż do Luxembourg

2018-01-17 09:00 Warszawa (WAW) 2018-01-18 00:15 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży: 14h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5836

    2018-01-17 09:00 Mediolan (BGY) 2018-01-17 10:15 Luxembourg (LUX)

  • FR

    1. FR 3898

    2018-01-17 21:10 Warszawa (WMI) 2018-01-17 23:15 Mediolan (BGY)

Cena 564 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2018-01-10 19:50 Warszawa (WAW) 2018-01-11 14:10 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży: 18h 20m / 1 przesiadka

  • LX

    1. LX 1353

    2018-01-10 19:50 Warszawa (WAW) 2018-01-10 21:50 Zurych (ZRH)

  • LX

    1. LX 754

    2018-01-11 13:10 Zurych (ZRH) 2018-01-11 14:10 Luxembourg (LUX)

Podróż do Luxembourg

2018-01-17 14:55 Warszawa (WAW) 2018-01-17 20:10 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży: 4h 15m / 1 przesiadka

  • LX

    1. LX 755

    2018-01-17 14:55 Zurych (ZRH) 2018-01-17 15:50 Luxembourg (LUX)

  • LX

    1. LX 1352

    2018-01-17 17:15 Warszawa (WAW) 2018-01-17 19:10 Zurych (ZRH)

Cena 648 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2018-01-10 09:10 Warszawa (WAW) 2018-01-10 17:15 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży: 8h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 437

    2018-01-10 09:10 Warszawa (WAW) 2018-01-10 12:15 Barcelona (BCN)

  • FR

    1. FR 3037

    2018-01-10 15:10 Barcelona (BCN) 2018-01-10 17:15 Luxembourg (LUX)

Podróż do Luxembourg

2018-01-17 21:40 Warszawa (WAW) 2018-01-18 13:10 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży: 14h 30m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2861

    2018-01-17 21:40 Londyn (STN) 2018-01-17 22:05 Luxembourg (LUX)

  • FR

    1. FR 1021

    2018-01-18 08:55 Warszawa (WMI) 2018-01-18 12:10 Londyn (STN)

Cena 569 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2018-01-10 19:50 Warszawa (WAW) 2018-01-11 10:05 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży: 14h 15m / 1 przesiadka

  • LX

    1. LX 1353

    2018-01-10 19:50 Warszawa (WAW) 2018-01-10 21:50 Zurych (ZRH)

  • LX

    1. LX 750

    2018-01-11 09:05 Zurych (ZRH) 2018-01-11 10:05 Luxembourg (LUX)

Podróż do Luxembourg

2018-01-17 10:40 Warszawa (WAW) 2018-01-17 20:10 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży: 8h 30m / 1 przesiadka

  • LX

    1. LX 751

    2018-01-17 10:40 Zurych (ZRH) 2018-01-17 11:40 Luxembourg (LUX)

  • LX

    1. LX 1352

    2018-01-17 17:15 Warszawa (WAW) 2018-01-17 19:10 Zurych (ZRH)

Cena 648 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2018-01-10 14:40 Warszawa (WAW) 2018-01-10 18:20 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży: 3h 40m / 1 przesiadka

  • LX

    1. LX 1349

    2018-01-10 14:40 Warszawa (WAW) 2018-01-10 16:35 Zurych (ZRH)

  • LX

    1. LX 758

    2018-01-10 17:20 Zurych (ZRH) 2018-01-10 18:20 Luxembourg (LUX)

Podróż do Luxembourg

2018-01-17 10:40 Warszawa (WAW) 2018-01-18 10:05 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży: 22h 25m / 1 przesiadka

  • LX

    1. LX 751

    2018-01-17 10:40 Zurych (ZRH) 2018-01-17 11:40 Luxembourg (LUX)

  • LX

    1. LX 1342

    2018-01-18 07:05 Warszawa (WAW) 2018-01-18 09:05 Zurych (ZRH)

Cena 648 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2018-01-10 19:50 Warszawa (WAW) 2018-01-11 18:20 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży: 22h 30m / 1 przesiadka

  • LX

    1. LX 1353

    2018-01-10 19:50 Warszawa (WAW) 2018-01-10 21:50 Zurych (ZRH)

  • LX

    1. LX 758

    2018-01-11 17:20 Zurych (ZRH) 2018-01-11 18:20 Luxembourg (LUX)

Podróż do Luxembourg

2018-01-17 14:55 Warszawa (WAW) 2018-01-17 20:10 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży: 4h 15m / 1 przesiadka

  • LX

    1. LX 755

    2018-01-17 14:55 Zurych (ZRH) 2018-01-17 15:50 Luxembourg (LUX)

  • LX

    1. LX 1352

    2018-01-17 17:15 Warszawa (WAW) 2018-01-17 19:10 Zurych (ZRH)

Cena 648 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2018-01-10 19:50 Warszawa (WAW) 2018-01-11 14:10 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży: 18h 20m / 1 przesiadka

  • LX

    1. LX 1353

    2018-01-10 19:50 Warszawa (WAW) 2018-01-10 21:50 Zurych (ZRH)

  • LX

    1. LX 754

    2018-01-11 13:10 Zurych (ZRH) 2018-01-11 14:10 Luxembourg (LUX)

Podróż do Luxembourg

2018-01-17 10:40 Warszawa (WAW) 2018-01-17 20:10 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży: 8h 30m / 1 przesiadka

  • LX

    1. LX 751

    2018-01-17 10:40 Zurych (ZRH) 2018-01-17 11:40 Luxembourg (LUX)

  • LX

    1. LX 1352

    2018-01-17 17:15 Warszawa (WAW) 2018-01-17 19:10 Zurych (ZRH)

Cena 648 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2018-01-10 21:40 Warszawa (WMI) 2018-01-11 21:05 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży: 23h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2284

    2018-01-10 21:40 Warszawa (WMI) 2018-01-10 23:20 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 2860

    2018-01-11 18:50 Londyn (STN) 2018-01-11 21:05 Luxembourg (LUX)

Podróż do Luxembourg

2018-01-17 09:00 Warszawa (WMI) 2018-01-18 00:15 Luxembourg (LUX)
Całkowity czas podróży: 14h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 5836

    2018-01-17 09:00 Mediolan (BGY) 2018-01-17 10:15 Luxembourg (LUX)

  • FR

    1. FR 3898

    2018-01-17 21:10 Warszawa (WMI) 2018-01-17 23:15 Mediolan (BGY)

Cena 334 zł

Komentarze
i oceny

4,0 / 5

11 opinie

Dodaj komentarz

  • 21-09-2017

    Dobrze ze jest to połączenie bo raczej nie jest to popularny kierunek, a chętnych w sumie nie brakuje

  • 02-08-2017

    Interesujący kierunek wymyśliły linie LOT. Zaskoczenie ogromne. Loty najtańsze od 182 pln. Robi się ciekawie.

  • 19-06-2017

    Przynajmniej połączenie jest na LOT, stałe pewne zasady, bagaż w cenie nie muszę się stresować że na lotnisku coś będzie nie tak.

  • 16-05-2017

    żeby wszystkie ceny cały czas były takie jak na początku cena wyjściowa było by super, niestety ceny się zmieniają i rosną, co zrobić ;(

  • 22-03-2017

    Tallin, Belgrad i Wiedeń, Zaplanuj wiosenną podróż i wakacje w szalonej cenie! Loty po Europie od 329 PLN w obie strony. LOT szaleje w środy !

  • 14-12-2016

    LOT robi co może żeby przyciągnąć klienta, nie dziwi mnie to zwłaszcza że spora konkurencja wszędzie. Trzeba wychodzić przed innych z propozycjami.

  • 11-10-2016

    A jakie to ma znaczenie dla tych co latają? Każdy ma inne cele podróży, niektórzy po prostu mogą tam mieszkać, a nie zwiedzać największe stolice Europy.

  • 04-10-2016

    Luksemburg to zdecydowanie nie jest największy kraj EU

  • 20-05-2016

    Po ilości kierunków poznajemy zapomniałaś dodać DOBREGO PRZEWOŹNIKA.

  • 22-12-2015

    LOT ostatnio wprowadza coraz więcej nowości. Chyba stawiają na rozwój. W końcu trzeba się rozwijać, a nie stać w miejscu. Po ilości kierunków poznajemy przewoźnika.

  • 25-11-2015

    Chyba wszystkich cieszy nowe połączenie LOTu z Warszawy do Luksembura. Rejsy wystartują już 1 marca i będą odbywać się 6 razy w tygodniu. Linie LOT poszerzają swoją ofertę dobrych lotów.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena