Infolinia i rezerwacja telefoniczna 61 626 20 15


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 | Sobota 10:00 - 14:00 | Niedziela 17:00 - 21:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Bezpieczeństwo transakcji

Stosujemy technologię SSL w celu zapewnienia bezpiecznego procesu płatności. Oznacza to, że dane transakcji są szyfrowane bezpiecznie. Polityka firmy stawia dobro i bezpieczeństwo użytkowników na pierwszym miejscu.

rapidssl.jpg thawte.pngvbvisa.pngmcsc.png

Bilety lotnicze Linie lotnicze LOT Warszawa - Amsterdam
Loty z Warszawy do Amsterdamu od 349.00 PLN
Wylot z:
Warszawa, PolskaPL
Kierunek podróży:
Amsterdam, HolandiaNL

Lotnisko wylotu:

Warszawa Okęcie (WAWA)

Lotnisko przylotu:

Schiphol (AMS)

Termin objęty promocją:

2017-03-022017-09-30

Promocja aktualna:

do 2017-03-31

Lot na trasie Warszawa - Amsterdam, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko Schiphol linie lotnicze LOT.

Bezpośrednie loty liniami LOT z Warszawy do Amsterdamu. Loty na trasie Warszawa(WAW) - Amsterdam(AMS) w sezonie jesienno-zimowym 2016/2017 wykonywane są codziennie. Przeloty z Warszawy odbywają się 3 razy dziennie o godz 07:20, 16:50 oraz 19:50. Lot do Amsterdamu liniami LOT trwa 2h15min. Loty powrotne także 3 razy dziennie z Amsterdamu o godz 07:05, 10:20 i 19:50, lądowanie w Warszawie o godz 09:00, 12:15 oraz 21:45. Cena wraz z opłatami lotniskowymi i podatkami. Cena nie zawiera opłaty transakcyjnej. Do ceny może zostać dodana opłata za bagaż główny.

Tanie loty - Amsterdam
Lot Okres podróży Linia Cena
Kraków - Amsterdam

2017-03-01

2017-10-31

LOT 359.00 PLN
Gdańsk - Amsterdam

2017-03-02

2017-10-31

LOT 379.00 PLN
Łódź - Amsterdam

2017-03-03

2017-11-01

LOT 299.00 PLN
Tanie loty z Warszawy do Holandii
Lot Okres podróży Linia Cena
Loty z Warszawy do Maastricht

2017-03-04

2017-09-01

LOT 119.00 PLN
Loty z Warszawy do Eindhoven

2017-03-04

2017-08-31

LOT 99.00 PLN
Loty z Warszawy do Eindhoven

2017-03-01

2017-09-01

LOT 79.00 PLN
Informacje o lotach Warszawa - Amsterdam. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-03-15 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Amsterdam (AMS).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio
KL 1362
2017-05-30 07:00 Warszawa (WAW)
2017-05-30 08:55 Amsterdam (AMS)
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Amsterdam (AMS)
Warszawa (WAW)
Lot 1
Cena : 440
KL
Wylot
Całkowity czas podróży: 8h 5m / 1 przesiadka
2017-05-30 17:00 Warszawa (WMI)
2017-05-31 01:05 Amsterdam (AMS)
1
FR 4537
2017-05-30 17:00 Warszawa (WMI)
2017-05-30 20:20 Walencja (VLC)
FR
2
HV 6336
2017-05-30 22:35 Walencja (VLC)
2017-05-31 01:05 Amsterdam (AMS)
HV
HV
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Amsterdam (AMS)
Warszawa (WMI)
Lot 2
Cena : 435
HV
Wylot
Całkowity czas podróży: 7h 5m / 1 przesiadka
2017-05-30 12:50 Warszawa (WMI)
2017-05-30 19:55 Amsterdam (AMS)
1
FR 8084
2017-05-30 12:50 Warszawa (WMI)
2017-05-30 14:20 Birmingham (BHX)
FR
2
BE 111
2017-05-30 17:45 Birmingham (BHX)
2017-05-30 19:55 Amsterdam (AMS)
BE
BE
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Amsterdam (AMS)
Warszawa (WMI)
Lot 3
Cena : 456
BE
Wylot
Całkowity czas podróży: 7h 0m / 1 przesiadka
2017-05-30 14:50 Warszawa (WMI)
2017-05-30 21:50 Amsterdam (AMS)
1
FR 8012
2017-05-30 14:50 Warszawa (WMI)
2017-05-30 16:50 Dublin (DUB)
FR
2
EI 610
2017-05-30 19:10 Dublin (DUB)
2017-05-30 21:50 Amsterdam (AMS)
EI
EI
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Amsterdam (AMS)
Warszawa (WMI)
Lot 4
Cena : 412
EI
Wylot
Całkowity czas podróży: 7h 50m / 1 przesiadka
2017-05-30 14:50 Warszawa (WMI)
2017-05-30 22:40 Amsterdam (AMS)
1
FR 8012
2017-05-30 14:50 Warszawa (WMI)
2017-05-30 16:50 Dublin (DUB)
FR
2
FR 3006
2017-05-30 20:00 Dublin (DUB)
2017-05-30 22:40 Amsterdam (AMS)
FR
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Amsterdam (AMS)
Warszawa (WMI)
Lot 5
Cena : 390
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 11h 55m / 1 przesiadka
2017-05-30 07:55 Warszawa (WMI)
2017-05-30 19:50 Amsterdam (AMS)
1
FR 1022
2017-05-30 07:55 Warszawa (WMI)
2017-05-30 09:25 Londyn (STN)
FR
2
U2 3005
2017-05-30 17:45 Londyn (STN)
2017-05-30 19:50 Amsterdam (AMS)
U2
U2
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Amsterdam (AMS)
Warszawa (WMI)
Lot 6
Cena : 454
U2
Wylot
Całkowity czas podróży: 9h 5m / 1 przesiadka
2017-05-30 07:15 Warszawa (WAW)
2017-05-30 16:20 Amsterdam (AMS)
1
W6 1321
2017-05-30 07:15 Warszawa (WAW)
2017-05-30 08:55 Birmingham (BHX)
W6
2
BE 107
2017-05-30 14:00 Birmingham (BHX)
2017-05-30 16:20 Amsterdam (AMS)
BE
BE
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Amsterdam (AMS)
Warszawa (WAW)
Lot 7
Cena : 437
BE
Wylot
Całkowity czas podróży: 12h 40m / 1 przesiadka
2017-05-30 07:15 Warszawa (WAW)
2017-05-30 19:55 Amsterdam (AMS)
1
W6 1321
2017-05-30 07:15 Warszawa (WAW)
2017-05-30 08:55 Birmingham (BHX)
W6
2
BE 111
2017-05-30 17:45 Birmingham (BHX)
2017-05-30 19:55 Amsterdam (AMS)
BE
BE
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Amsterdam (AMS)
Warszawa (WAW)
Lot 8
Cena : 407
BE
Wylot
Całkowity czas podróży: 9h 25m / 1 przesiadka
2017-05-30 13:45 Warszawa (WAW)
2017-05-30 23:10 Amsterdam (AMS)
1
W6 1363
2017-05-30 13:45 Warszawa (WAW)
2017-05-30 15:45 Basel Mulhouse Freiburg (BSL)
W6
2
U2 1046
2017-05-30 21:45 Basel Mulhouse Freiburg (BSL)
2017-05-30 23:10 Amsterdam (AMS)
U2
U2
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Amsterdam (AMS)
Warszawa (WAW)
Lot 9
Cena : 364
U2
Wylot
Całkowity czas podróży: 15h 30m / 1 przesiadka
2017-05-30 18:55 Warszawa (WAW)
2017-05-31 10:25 Amsterdam (AMS)
1
W6 1475
2017-05-30 18:55 Warszawa (WAW)
2017-05-30 22:00 Barcelona (BCN)
W6
2
VY 8300
2017-05-31 08:00 Barcelona (BCN)
2017-05-31 10:25 Amsterdam (AMS)
VY
VY
Przyloty
Całkowity czas podróży: / -1 przesiadka
Amsterdam (AMS)
Warszawa (WAW)
Lot 10
Cena : 451

Komentarze

Loty z Warszawy do Amsterdamu

Liczba ocen: 32

~ sabi 2012-04-19

w wyborze lotów do Amsterdamu z Polski szału nie ma w zasadzie tylko to połaczenie jest , ale ogólnie fajny miły lot, szybko minął, polecam

~ bolus 2012-05-17

kultura na pokladzie,milo i przyjemnie, polecam

~ Pawelek 2012-07-10

Fajnie że jest takie bezpośrednie połaczenie w zasadzie nie znalazłem nic docelowo z innych lotnisk więc tylko to pozostje, ale bardzo fajne i cenowo tez w miare wychodzi.

~ George 2012-08-09

good lines of good pilots

~ DOROTA 2012-10-26

nie ma zadnych minusów, bezpiecznie i szybko, polecam

~ Justyna 2012-11-16

Rozsądna cena jak za lot na takim poziomie.

~ Charlie 2012-11-19

Raz skusiłem się na inne połaczenie z przesiadkami, że niby taniej wyjdzie i to był mój błąd, jednak to połaczenie LOT em jest najlepsze

~ Fajek 2012-12-12

zdarzało mi się latać tanimi liniami na tej trasie, raz wychodziło taniej , raz drożej do tego jescze trzeba kombinować z bagażem czy płacić czy nie , a tu na LOT cie wszystko mam elegancko wliczone w cene, nic mnie nie obchodzi

~ Madzik 2013-01-30

fajnie ze jest to lot regularnymi liniami, nie muszę się martwić o bilet, miejsce itp

~ Iwona78 2013-02-04

Nie mam zastrzeżeń, połączenie na wysokim poziomie, śmiało polecam

~ Iwka 2013-02-27

Nie martwię się bagażem, wybieram miejsce gdzie chcę siedzieć, dziwię się tym którzy narzekają na nasze linie, według mnie wcale nie jest tak żle

~ Kondzio 2013-03-20

Ja też sobię chwalę nasze linie i mam nadzieję ze uda im sie przetrwać, zawsze staram się wybierać linie Lot jak jest taka możliwość- trzeba wspierać nasze rodzime firmy

~ Iwan 2013-05-14

Można jak zwykle narzekać że to nie tak , że niewygodnie itp, ale naprawde nie widze do czego miałbym sie przyczepić, jak dla mnnie super

~ lila 2014-07-31

LOT zawsze ma najdroższe ceny, ciekawe czy ktoś kupuje bilety naszego przewoźnika, skoro się to wogóle nie kalkuluje. Lepiej spuścić z ceny.

~ lola 2014-09-04

Tysiak za bilet to się LOT ceni. ale z Krakowa Eurolotem ta sama cena. Gdzie te tanie bilety się podziały, powariowali już żeby tak wysokie dawać stawki. To prawie cała wypłata.

~ Grzesiek 2015-05-06

Z Krakowa już nie ma lotów do Amsterdamu, linia Eurolot padła, zostają jedynie loty z Warszawy, ewentualnie jak kogoś interesuje z Krakowa do Eindhoven Liniami Ryanair i więcej nie kojarzę.

~ Lizus 2015-07-29

A Wizzair z Okęcia lata czy nie?? Bo wpisaliście że lata, a jak wchodzę nic mi się nie wyświetla żeby były takie loty, to jak w końcu są czy może były?

~ Przemek 2015-08-11

Gdzie to niby jest wpisane ? Lata z Okęcia do Eindhoven, do Amsterdamu już nie.

~ GORAL 2016-03-14

NIE MA ZA BARDZO WYBORU W TYCH LOTACH DO AMSTERDAMU , Z TEGO KORZYSTAM OD LAT I JESTEM ZADOWOLONY WIE C NIE MA CO KOMBINOWAĆ

~ Jola 2016-03-17

Fajnie że jest trzy loty w ciągu dnia w jedną i drugą stronę, jest w czym wybrać, chociaż myślałam że i tak do Amsterdamu jest więcej lotów z innych lotnisk w PL a w zasadzie jest to jedyne połączenie, przynajmniej ja nie znalazłam innego

~ Laura 2016-07-20

Dzisiaj Szalona Środa w LOT !!! Ceny już od 359 PLN Loty do Londynu, Dusseldorfu, Kijowa i Koszyc. Kupujcie bilety już teraz i cieszcie się komfortem podróży. Bardzo zachęcająco.

~ Klaps 2016-08-31

A co gościło tym razem w promocji?? Szalone środy i inne promocje mile widziane nie tylko w środy.

~ Lutek 2016-09-02

Gdzie mogę znaleźć wzór wniosku / reklamacji dotyczącej opóźnienia lotu?

~ Norman 2016-09-07

Europejskie Centrum Konsumenckie podaje takie informacje "jeżeli pasażerowie przybędą do miejsca docelowego co najmniej 3 godziny po pierwotnie przewidzianej przez przewoźnika godzinie przylotu, będą mieli prawo do uzyskania odszkodowania w wysokości od 250 EUR do 600 EUR w zależności od zasięgu podróży..."

~ LOT 2016-09-13

Wielka Promocja LOTu ! 1.000.000 biletów w super cenach od 169 PLN - Oferta ważna do 21.09.2016, Amsterdam, Zurich, Mediolan, Hamburg, Bruksela i wiele innych kierunków.

~ MEN 2016-09-23

ALE ALE WARTO WIEDZIEĆ ŻE TO NA LOTY W OKRESIE OD LISTOPADA DOPIERO, TRZEBA WSZYSTKO CZYTAĆ DOKŁADNIE.

~ Irenka 2016-10-06

Zawsze promocje maja opisy małym druczkiem, dla osób niezorientowanych to trudne doczytać szczegóły bo nawet nie zwracaja na to uwagi. Warto przed zakupem poczytac sobie dokładnie fora, wszyscy wypisuja najlepsze opcje.

~ Elka 2016-11-16

A szalone środy też oferują fajne zniżki, czyli kupujcie bilety LOTu szczególnie w ten dzień, zdarzają się naprawdę atrakcyjne oferty.

~ Viki 2016-11-25

Dzisiaj piątek z 20% zniżkami to może coś ciekawego znajdziecie dla siebie. Szukajcie zniżek z LOT-em.

~ junak 2016-12-16

Od 15 maja nowa trasa KLM Gdańsk-Amsterdam to przestaniemy latać z Warszawy. Spadnie Wam przepustowość.

~ Natalii 2017-01-04

Trasa jest dosyć popularna a lotów jak na lekarstwo więc nie dziwie się ze powstają nowe połączenia...ja na razie zostaje przy Wawie

~ Salezy 2017-01-31

Nie groź nie groź nic nam nie spadnie, odpukać :P Ciężko się lata ale Warszawa i tak ma najwięcej lotów bez dwóch zdań.

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2017 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo