Infolinia i rezerwacja telefoniczna 61 626 20 15


Poniedziałek - Piątek 9:00 - 20:00 | Sobota 10:00 - 14:00 | Niedziela 17:00 - 21:00

Pasażerowie (maksimum 9 osób)


Bilety lotnicze Linie lotnicze Adria Łódź - Amsterdam
Loty z Łodzi do Amsterdamu od 299.00 PLN
Wylot z:
Łódź, PolskaPL
Kierunek podróży:
Amsterdam, HolandiaNL

Lotnisko wylotu:

Łódź Lublinek (LCJ)

Lotnisko przylotu:

Schiphol (AMS)

Termin objęty promocją:

2017-01-022017-07-01

Promocja aktualna:

do 2017-01-31

Ilość osób:

Wybierz datę wylotu:

Data wylotu:

Wybierz datę powrotu:

Data powrotu:
Wyszukaj oferty lotów
Lot na trasie Łódź - Amsterdam, Wylot lotnisko: Łódź Lublinek - Łódź, Przylot lotnisko Schiphol linie lotnicze Adria.

Linie lotnicze Adria Airways oferują klientom bezpośrednie loty z Łodzi do Amsterdamu. Loty odbywają się 6 razy w tygodniu. Z Łodzi w sezonie letnim 2017 do Amsterdamu wylecimy o godz 12:55, przylot o godz 14:45. Lot powrotny na rejs Amsterdam - Łódź w godz 15:20-17:00. Bilety lotnicze Adria na połączenie Łódź - Amsterdam w promocyjnych cenach. Zapraszamy do rezerwacji online oraz telefonicznej 7 dni w tygodniu.

Tanie loty - Amsterdam
Lot Okres podróży Linia Cena
Warszawa - Amsterdam

2017-01-03

2017-09-01

Adria 349.00 PLN
Kraków - Amsterdam

2016-12-02

2017-07-01

Adria 369.00 PLN
Gdańsk - Amsterdam

2016-12-05

2017-06-30

Adria 359.00 PLN
Informacje o lotach Łódź - Amsterdam. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-01-17 znaleziono 6 wyników na połączenie lotnicze Łódź (LCJ) - Amsterdam (AMS).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!
Wylot
Całkowity czas podróży: 6h 20m / 1 przesiadka
2017-03-22 07:00 Łódź (LCJ)
2017-03-22 13:20 Amsterdam (AMS)
1
JP 152
2017-03-22 07:00 Łódź (LCJ)
2017-03-22 08:20 Monachium (MUC)
JP
2
KL 1794
2017-03-22 11:45 Monachium (MUC)
2017-03-22 13:20 Amsterdam (AMS)
KL
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 5h 25m / 1 przesiadka
2017-03-29 10:45 Amsterdam (AMS)
2017-03-29 17:10 Łódź (LCJ)
1
U2 3002
2017-03-29 10:45 Amsterdam (AMS)
2017-03-29 10:50 Londyn (STN)
U2
2
FR 2468
2017-03-29 12:55 Londyn (STN)
2017-03-29 16:10 Łódź (LCJ)
FR
Lot 1
Cena : 1220
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 3h 55m / 1 przesiadka
2017-03-22 17:15 Łódź (LCJ)
2017-03-22 21:10 Amsterdam (AMS)
1
LH 6925
2017-03-22 17:15 Łódź (LCJ)
2017-03-22 18:35 Monachium (MUC)
LH
2
LH 2310
2017-03-22 19:35 Monachium (MUC)
2017-03-22 21:10 Amsterdam (AMS)
LH
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 5h 25m / 1 przesiadka
2017-03-29 10:45 Amsterdam (AMS)
2017-03-29 17:10 Łódź (LCJ)
1
U2 3002
2017-03-29 10:45 Amsterdam (AMS)
2017-03-29 10:50 Londyn (STN)
U2
2
FR 2468
2017-03-29 12:55 Londyn (STN)
2017-03-29 16:10 Łódź (LCJ)
FR
Lot 2
Cena : 1273
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio
JP 496
2017-03-22 12:05 Łódź (LCJ)
2017-03-22 13:55 Amsterdam (AMS)
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 1h 40m / Bezpośrednio
JP 497
2017-03-29 16:20 Amsterdam (AMS)
2017-03-29 19:00 Łódź (LCJ)
Lot 3
Cena : 1207
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 1h 50m / Bezpośrednio
JP 496
2017-03-22 12:05 Łódź (LCJ)
2017-03-22 13:55 Amsterdam (AMS)
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 5h 25m / 1 przesiadka
2017-03-29 10:45 Amsterdam (AMS)
2017-03-29 17:10 Łódź (LCJ)
1
U2 3002
2017-03-29 10:45 Amsterdam (AMS)
2017-03-29 10:50 Londyn (STN)
U2
2
FR 2468
2017-03-29 12:55 Londyn (STN)
2017-03-29 16:10 Łódź (LCJ)
FR
Lot 4
Cena : 771
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 17h 5m / 1 przesiadka
2017-03-22 16:05 Łódź (LCJ)
2017-03-23 09:10 Amsterdam (AMS)
1
FR 2469
2017-03-22 16:05 Łódź (LCJ)
2017-03-22 17:30 Londyn (STN)
FR
2
U2 3001
2017-03-23 07:00 Londyn (STN)
2017-03-23 09:10 Amsterdam (AMS)
U2
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 5h 25m / 1 przesiadka
2017-03-29 10:45 Amsterdam (AMS)
2017-03-29 17:10 Łódź (LCJ)
1
U2 3002
2017-03-29 10:45 Amsterdam (AMS)
2017-03-29 10:50 Londyn (STN)
U2
2
FR 2468
2017-03-29 12:55 Londyn (STN)
2017-03-29 16:10 Łódź (LCJ)
FR
Lot 5
Cena : 610
FR
Wylot
Całkowity czas podróży: 19h 55m / 1 przesiadka
2017-03-22 16:05 Łódź (LCJ)
2017-03-23 12:00 Amsterdam (AMS)
1
FR 2469
2017-03-22 16:05 Łódź (LCJ)
2017-03-22 17:30 Londyn (STN)
FR
2
U2 3003
2017-03-23 09:55 Londyn (STN)
2017-03-23 12:00 Amsterdam (AMS)
U2
FR
Przyloty
Całkowity czas podróży: 5h 25m / 1 przesiadka
2017-03-29 10:45 Amsterdam (AMS)
2017-03-29 17:10 Łódź (LCJ)
1
U2 3002
2017-03-29 10:45 Amsterdam (AMS)
2017-03-29 10:50 Londyn (STN)
U2
2
FR 2468
2017-03-29 12:55 Londyn (STN)
2017-03-29 16:10 Łódź (LCJ)
FR
Lot 6
Cena : 701

Komentarze

Loty z Łodzi do Amsterdamu

Liczba ocen: 6

~ Pewex 2016-11-03

Nie wiedziałem że Adria ma bezpośrednie loty do Amsterdamu. Myślałem że ta linia nie lata.

~ Agnieszka 2016-11-04

Jak to nie lata, Adria przecież ma Paryż w ofercie bardzo reklamowany zresztą, bo także bezpośredni. Tylko ceny mogliby zniżyć wtedy byłoby więcej chętnych.

~ Vanda 2016-12-02

Amsterdam ma mało tak fajnych połączeń, o to wszyscy walczą żeby loty były bezpośrednio. Nie rozumiem skąd ten pomysł na przesiadki, to nie ułatwia podróżowania.

~ Nargiz 2016-12-22

Nie znam nikogo kto lubi się przesiadać, ale nie wszystkie loty są bezpośrednie. Nieraz nawet dwa razy trzeba zmienić samolot żeby dolecieć.

~ KOKO 2016-12-29

Przynajmniej Amsterdam mamy opanowany.

~ MALWINKA 2017-01-16

TO BARDZO DOBRE LOTY, ADRIA PRZYNAJMNIEJ DO KOŃCA NIE STRACIŁA TWARZY ZOSTAWIAJĄC AMSTERDAM, WSZYSCY NARZEKAJĄ NA TE LINIE, Z TEGO CO CZYTAŁAM ZREZYGNOWAŁY Z KILKU KIERUNKÓW.

Dodaj komentarz:

Copyrights © 2010-2017 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies

Realizacja: Agendo