Pobierz aplikację

Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Grudzień 2018

Powrót

Grudzień 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-12-02 - 2019-03-24
Promocja aktualna: do 2018-12-31

Lot na trasie Warszawa - Kapsztad, Wylot lotnisko : Warszawa Okęcie - Warszawa , Przylot lotnisko Kapsztad Airport Linie lotnicze Emirates .

Szukasz tanich lotów do Kapsztad? Dobrze trafiłeś, u nas najlepsze ceny biletów lotniczych na trasie Warszawa - Kapsztad. Loty do RPA z Warszawy oferuje linia lotnicza Emirates Airlines, lot z 1 przesiadką w Dubaju. Port lotniczy Kapsztad (CPT) to międzynarodowe lotnisko, drugie co do wielkości w Afryce Południowej i trzecie na czarnym kontynencie, usytuowane około 22km na wschód od centrum miasta. Obsługuje głównie regularne linie lotnicze jak Turkish Airlines, Lufthansa, Air berlin czy British Airlines.

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 15.12.2018
  • 14.12.2018

Tanie Loty z Warszawy do Republika Południowej Afryki

Informacje o lotach Warszawa - Kapsztad. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-11-19 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Kapsztad (CPT).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2019-01-06 07:20 Warszawa (WAW) 2019-01-07 22:10 Kapsztad (CPT)
Całkowity czas podróży : 37h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 331

    2019-01-06 07:20 Warszawa (WAW) 2019-01-06 09:55 Paryż (CDG)

  • AF

    1 . AF 864

    2019-01-07 09:35 Paryż (CDG) 2019-01-07 22:10 Kapsztad (CPT)

Podróż do Kapsztad

2019-01-13 00:10 Warszawa (WAW) 2019-01-13 17:25 Kapsztad (CPT)
Całkowity czas podróży : 17h 15m / 1 przesiadka

  • AF

    1 . AF 871

    2019-01-13 00:10 Paryż (CDG) 2019-01-13 11:00 Kapsztad (CPT)

  • AF

    1 . AF 1046

    2019-01-13 14:10 Warszawa (WAW) 2019-01-13 16:25 Paryż (CDG)

Cena 6361 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2019-01-06 17:05 Warszawa (WAW) 2019-01-07 10:55 Kapsztad (CPT)
Całkowity czas podróży : 16h 50m / 1 przesiadka

  • LH

    1 . LH 5717

    2019-01-06 17:05 Warszawa (WAW) 2019-01-06 19:05 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • LH

    1 . LH 576

    2019-01-06 22:10 Frankfurt nad Menem (FRA) 2019-01-07 10:55 Kapsztad (CPT)

Podróż do Kapsztad

2019-01-13 12:35 Warszawa (WAW) 2019-01-14 06:45 Kapsztad (CPT)
Całkowity czas podróży : 18h 10m / 1 przesiadka

  • QR

    1 . QR 1370

    2019-01-13 12:35 Doha (DOH) 2019-01-13 23:50 Kapsztad (CPT)

  • QR

    1 . QR 263

    2019-01-14 01:45 Warszawa (WAW) 2019-01-14 05:45 Doha (DOH)

Cena 5632 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2019-01-06 12:50 Warszawa (WAW) 2019-01-07 07:50 Kapsztad (CPT)
Całkowity czas podróży : 18h 0m / 1 przesiadka

  • LH

    1 . LH 1613

    2019-01-06 12:50 Warszawa (WAW) 2019-01-06 14:30 Monachium (MUC)

  • LH

    1 . LH 574

    2019-01-06 19:35 Monachium (MUC) 2019-01-07 07:50 Kapsztad (CPT)

Podróż do Kapsztad

2019-01-13 12:35 Warszawa (WAW) 2019-01-14 06:45 Kapsztad (CPT)
Całkowity czas podróży : 18h 10m / 1 przesiadka

  • QR

    1 . QR 1370

    2019-01-13 12:35 Doha (DOH) 2019-01-13 23:50 Kapsztad (CPT)

  • QR

    1 . QR 263

    2019-01-14 01:45 Warszawa (WAW) 2019-01-14 05:45 Doha (DOH)

Cena 5623 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2019-01-06 14:50 Warszawa (WAW) 2019-01-07 08:05 Kapsztad (CPT)
Całkowity czas podróży : 16h 15m / 1 przesiadka

  • U2

    1 . U2 8642

    2019-01-06 14:50 Warszawa (WAW) 2019-01-06 16:10 Londyn (LGW)

  • MT

    1 . MT 2608

    2019-01-06 18:10 Londyn (LGW) 2019-01-07 08:05 Kapsztad (CPT)

Podróż do Kapsztad

2019-01-13 12:35 Warszawa (WAW) 2019-01-14 06:45 Kapsztad (CPT)
Całkowity czas podróży : 18h 10m / 1 przesiadka

  • QR

    1 . QR 1370

    2019-01-13 12:35 Doha (DOH) 2019-01-13 23:50 Kapsztad (CPT)

  • QR

    1 . QR 263

    2019-01-14 01:45 Warszawa (WAW) 2019-01-14 05:45 Doha (DOH)

Cena 5758 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2019-01-06 17:10 Warszawa (WAW) 2019-01-07 07:50 Kapsztad (CPT)
Całkowity czas podróży : 13h 40m / 1 przesiadka

  • LH

    1 . LH 5723

    2019-01-06 17:10 Warszawa (WAW) 2019-01-06 18:55 Monachium (MUC)

  • LH

    1 . LH 574

    2019-01-06 19:35 Monachium (MUC) 2019-01-07 07:50 Kapsztad (CPT)

Podróż do Kapsztad

2019-01-13 12:35 Warszawa (WAW) 2019-01-14 06:45 Kapsztad (CPT)
Całkowity czas podróży : 18h 10m / 1 przesiadka

  • QR

    1 . QR 1370

    2019-01-13 12:35 Doha (DOH) 2019-01-13 23:50 Kapsztad (CPT)

  • QR

    1 . QR 263

    2019-01-14 01:45 Warszawa (WAW) 2019-01-14 05:45 Doha (DOH)

Cena 5944 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2019-01-06 20:15 Warszawa (WAW) 2019-01-07 22:10 Kapsztad (CPT)
Całkowity czas podróży : 24h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 333

    2019-01-06 20:15 Warszawa (WAW) 2019-01-06 22:45 Paryż (CDG)

  • AF

    1 . AF 864

    2019-01-07 09:35 Paryż (CDG) 2019-01-07 22:10 Kapsztad (CPT)

Podróż do Kapsztad

2019-01-13 12:35 Warszawa (WAW) 2019-01-14 06:45 Kapsztad (CPT)
Całkowity czas podróży : 18h 10m / 1 przesiadka

  • QR

    1 . QR 1370

    2019-01-13 12:35 Doha (DOH) 2019-01-13 23:50 Kapsztad (CPT)

  • QR

    1 . QR 263

    2019-01-14 01:45 Warszawa (WAW) 2019-01-14 05:45 Doha (DOH)

Cena 5693 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2019-01-06 17:20 Warszawa (WAW) 2019-01-07 22:10 Kapsztad (CPT)
Całkowity czas podróży : 27h 50m / 1 przesiadka

  • AF

    1 . AF 1047

    2019-01-06 17:20 Warszawa (WAW) 2019-01-06 19:55 Paryż (CDG)

  • AF

    1 . AF 864

    2019-01-07 09:35 Paryż (CDG) 2019-01-07 22:10 Kapsztad (CPT)

Podróż do Kapsztad

2019-01-13 12:35 Warszawa (WAW) 2019-01-14 06:45 Kapsztad (CPT)
Całkowity czas podróży : 18h 10m / 1 przesiadka

  • QR

    1 . QR 1370

    2019-01-13 12:35 Doha (DOH) 2019-01-13 23:50 Kapsztad (CPT)

  • QR

    1 . QR 263

    2019-01-14 01:45 Warszawa (WAW) 2019-01-14 05:45 Doha (DOH)

Cena 5643 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2019-01-06 07:20 Warszawa (WAW) 2019-01-07 22:10 Kapsztad (CPT)
Całkowity czas podróży : 37h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 331

    2019-01-06 07:20 Warszawa (WAW) 2019-01-06 09:55 Paryż (CDG)

  • AF

    1 . AF 864

    2019-01-07 09:35 Paryż (CDG) 2019-01-07 22:10 Kapsztad (CPT)

Podróż do Kapsztad

2019-01-13 12:35 Warszawa (WAW) 2019-01-14 06:45 Kapsztad (CPT)
Całkowity czas podróży : 18h 10m / 1 przesiadka

  • QR

    1 . QR 1370

    2019-01-13 12:35 Doha (DOH) 2019-01-13 23:50 Kapsztad (CPT)

  • QR

    1 . QR 263

    2019-01-14 01:45 Warszawa (WAW) 2019-01-14 05:45 Doha (DOH)

Cena 5491 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2019-01-06 08:45 Warszawa (WAW) 2019-01-07 11:05 Kapsztad (CPT)
Całkowity czas podróży : 25h 20m / 1 przesiadka

  • QR

    1 . QR 264

    2019-01-06 08:45 Warszawa (WAW) 2019-01-06 16:25 Doha (DOH)

  • QR

    1 . QR 1369

    2019-01-07 01:45 Doha (DOH) 2019-01-07 11:05 Kapsztad (CPT)

Podróż do Kapsztad

2019-01-13 12:35 Warszawa (WAW) 2019-01-14 06:45 Kapsztad (CPT)
Całkowity czas podróży : 18h 10m / 1 przesiadka

  • QR

    1 . QR 1370

    2019-01-13 12:35 Doha (DOH) 2019-01-13 23:50 Kapsztad (CPT)

  • QR

    1 . QR 263

    2019-01-14 01:45 Warszawa (WAW) 2019-01-14 05:45 Doha (DOH)

Cena 6125 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2019-01-06 07:20 Warszawa (WAW) 2019-01-07 22:10 Kapsztad (CPT)
Całkowity czas podróży : 37h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1 . LO 331

    2019-01-06 07:20 Warszawa (WAW) 2019-01-06 09:55 Paryż (CDG)

  • AF

    1 . AF 864

    2019-01-07 09:35 Paryż (CDG) 2019-01-07 22:10 Kapsztad (CPT)

Podróż do Kapsztad

2019-01-13 18:15 Warszawa (WAW) 2019-01-14 12:20 Kapsztad (CPT)
Całkowity czas podróży : 18h 5m / 1 przesiadka

  • EK

    1 . EK 771

    2019-01-13 18:15 Dubaj (DXB) 2019-01-14 05:45 Kapsztad (CPT)

  • EK

    1 . EK 179

    2019-01-14 08:05 Warszawa (WAW) 2019-01-14 11:20 Dubaj (DXB)

Cena 6333 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

14 opinie

Dodaj komentarz

  • 29-01-2018

    Brak lotów bezpośrednich na tej trasie- szkoda trzeba trochę pokombinować, na szczęście jest dużo możliwości, tańsze, droższe co kto woli

  • 24-11-2017

    Najlepsze linie do Kapsztadu to chyba Qatar i Emirates, jednak oni między sobą się nie lubią.

  • 23-11-2017

    Lot długi i drogi ale jak się już doleci to warto, klimat nie do podrobienia w żadnym innym miescie

  • 17-11-2017

    A za to od 3 grudnia Warszawa (WAW) Chiang Mai (CNX) od 1,740 PLN. To się nazywa dobra cena.

  • 29-08-2017

    Qatar z przesiadką w Doha ma najkrótsze rejsy do Kapsztadu. Ale ceny w zależności od terminu około trzech tysięcy i drożej.

  • 24-05-2017

    Wpisuj w wyszukiwarkę daty i kierunek i będziesz miał wszystko podane jakie są możliwe kombinacje lotów do Kapsztad.

  • 15-05-2017

    Interesuje nas lot z przesiadka max do 2h czy takie loty znajdę tutaj do Kapsztad? no chyba że są bezpośrednie w Warszawy? Jakie to dni?

  • 28-03-2017

    RPA to bardzo dziki kraj, jednak ma on swoich zwolenników jak widać. Co do zabijania zwierzyny - nie popieram takich łowów.

  • 02-12-2016

    Z Kapsztad do Johannesburgu jest 2 godziny lotu, byłem tam kiedyś na polowaniu - to dopiero wyzwanie.

  • 05-08-2016

    Bardzo egzotyczny kierunek z zimna wodą Atlantycką i pięknymi plażami no i słynny Przylądek Dobrej Nadziei, półwysep na obrzeżach miasta. Rewelacja./

  • 01-07-2016

    Lecąc do krajów Afryki Południowej bezpośrednio z Europy nie musisz mieć szczepień, nie są wymagane. Poczytaj sobie w internecie wszędzie o tym piszą i jakie ewentualne szczepienia musicie zrobić przed podróżą na inne kontynenty.

  • 06-06-2016

    A czy lecąc do Kapsztatu wymagane sa szczepienia????

  • 05-02-2016

    Linie Emirates wbrew pozorom, że wypasione i wydawałoby się że adekwatnie drogie, mają bardzo dużo połączeń w promocyjnych cenach i to w dodatku na różnych kierunkach. Chętnie kupuję, może nie za często ale zawsze 2 razy w roku ostatnio zdarzało mi się nimi wędrować po świecie. Chętnie skorzystam ponownie.

  • 05-01-2016

    Słyszałam że wypasione te linie Emirates. Ceny chyba w miarę możliwości do przełknięcia.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena