Wylot

Maj 2022

2081 zł Maj
1658 zł Czerwiec
1861 zł Lipiec
1609 zł Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28 2302zł
29 2121zł
30 2081zł
31 2081zł

Powrót

Maj 2022

1904 zł Maj
1265 zł Czerwiec
1191 zł Lipiec
1565 zł Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29 1929zł
30 1904zł
31 2326zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-05-19 - 2022-10-20
Promocja aktualna: do 2022-05-31

Lot na trasie Warszawa - Johannesburg, Wylot lotnisko : Warszawa Okęcie - Warszawa , Przylot lotnisko OR Tambo Linie lotnicze Emirates .

Loty do Warszawy do Johannesburga RPA liniami Emirates Airlines. Rozpocznij wyszukiwanie już teraz na trasie Warszawa - Johannesburg, aby znaleźć najlepszą ofertę cenową na preferowanej trasie. Bilety lotnicze w promocyjnych cenach, rezerwacja 7 dni w tygodniu. Przykładowy lot do Johannesburga z 1 przesiadką:


Czas lotu: 5h 40min
Numer lotu: 0180
Ekonomiczna

Wylot 13:25

Warszawa, Chopina (Okęcie)

Przylot 22:05

Dubaj, Dubaj Intl Airport

Przesiadka: Dubaj, Dubaj Intl Airport
Czas na przesiadkę: 1h 20min
Emirates
Czas lotu: 8h 10min
Numer lotu: 0767
Ekonomiczna

Wylot 23:25

Dubaj, Dubaj Intl Airport

Przylot 05:35

Johannesburg, OR Tambo


Informacja o locie: Warszawa - Johannesburg

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Warszawa do Johannesburg były oglądane 612 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Emirates
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
2646.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
2646.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
2646.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Warszawa - Johannesburg:
Warszawa (WAW) -> Stambuł (IST) -> Johannesburg (JNB)
Warszawa (WMI) -> Bolonia (BLQ) -> Stambuł (IST) -> Johannesburg (JNB)
Warszawa (WAW) -> Doha (DOH) -> Johannesburg (JNB)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Johannesburg - Warszawa:
Johannesburg (JNB) -> Stambuł (IST) -> Warszawa (WAW)
Johannesburg (JNB) -> Stambuł (IST) -> Bolonia (BLQ) -> Warszawa (WMI)
Johannesburg (JNB) -> Doha (DOH) -> Warszawa (WAW)

Tanie Loty z Warszawy do Republika Południowej Afryki

Informacje o lotach Warszawa - Johannesburg. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-05-23 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Johannesburg (JNB).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 13 dni

Podróż z Warszawa

2022-06-28 20:00 Warszawa (WAW) 2022-06-29 11:20 Johannesburg (JNB)
Całkowity czas podróży : 15h 20m / 1 przesiadka

  • TK

    TK1766

    2022-06-28 20:00 Warszawa (WAW) 2022-06-28 23:35 Stambuł (IST)

  • TK

    TK40

    2022-06-29 02:35 Stambuł (IST) 2022-06-29 11:20 Johannesburg (JNB)

Podróż do Johannesburg

2022-07-11 19:10 Warszawa (WAW) 2022-07-12 20:05 Johannesburg (JNB)
Całkowity czas podróży : 23h 55m / 1 przesiadka

  • TK

    TK41

    2022-07-11 19:10 Johannesburg (JNB) 2022-07-12 05:50 Stambuł (IST)

  • TK

    TK1765

    2022-07-12 17:40 Stambuł (IST) 2022-07-12 19:05 Warszawa (WAW)

Cena 2889 zł

Podróż 14 dni

Podróż z Warszawa

2022-06-27 11:25 Warszawa (WAW) 2022-06-28 11:20 Johannesburg (JNB)
Całkowity czas podróży : 23h 55m / 1 przesiadka

  • TK

    TK1266

    2022-06-27 11:25 Warszawa (WAW) 2022-06-27 14:55 Stambuł (IST)

  • TK

    TK40

    2022-06-28 02:35 Stambuł (IST) 2022-06-28 11:20 Johannesburg (JNB)

Podróż do Johannesburg

2022-07-11 19:10 Warszawa (WAW) 2022-07-12 20:05 Johannesburg (JNB)
Całkowity czas podróży : 23h 55m / 1 przesiadka

  • TK

    TK41

    2022-07-11 19:10 Johannesburg (JNB) 2022-07-12 05:50 Stambuł (IST)

  • TK

    TK1765

    2022-07-12 17:40 Stambuł (IST) 2022-07-12 19:05 Warszawa (WAW)

Cena 2889 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Warszawa

2022-06-27 11:25 Warszawa (WAW) 2022-06-28 11:20 Johannesburg (JNB)
Całkowity czas podróży : 23h 55m / 1 przesiadka

  • TK

    TK1266

    2022-06-27 11:25 Warszawa (WAW) 2022-06-27 14:55 Stambuł (IST)

  • TK

    TK40

    2022-06-28 02:35 Stambuł (IST) 2022-06-28 11:20 Johannesburg (JNB)

Podróż do Johannesburg

2022-07-04 19:10 Warszawa (WAW) 2022-07-05 20:05 Johannesburg (JNB)
Całkowity czas podróży : 23h 55m / 1 przesiadka

  • TK

    TK41

    2022-07-04 19:10 Johannesburg (JNB) 2022-07-05 05:50 Stambuł (IST)

  • TK

    TK1765

    2022-07-05 17:40 Stambuł (IST) 2022-07-05 19:05 Warszawa (WAW)

Cena 2889 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Warszawa

2022-06-28 20:00 Warszawa (WAW) 2022-06-29 11:20 Johannesburg (JNB)
Całkowity czas podróży : 15h 20m / 1 przesiadka

  • TK

    TK1766

    2022-06-28 20:00 Warszawa (WAW) 2022-06-28 23:35 Stambuł (IST)

  • TK

    TK40

    2022-06-29 02:35 Stambuł (IST) 2022-06-29 11:20 Johannesburg (JNB)

Podróż do Johannesburg

2022-07-10 19:10 Warszawa (WAW) 2022-07-11 11:35 Johannesburg (JNB)
Całkowity czas podróży : 15h 25m / 1 przesiadka

  • TK

    TK41

    2022-07-10 19:10 Johannesburg (JNB) 2022-07-11 05:50 Stambuł (IST)

  • TK

    TK1265

    2022-07-11 09:10 Stambuł (IST) 2022-07-11 10:35 Warszawa (WAW)

Cena 2936 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Warszawa

2022-06-27 11:25 Warszawa (WAW) 2022-06-28 11:20 Johannesburg (JNB)
Całkowity czas podróży : 23h 55m / 1 przesiadka

  • TK

    TK1266

    2022-06-27 11:25 Warszawa (WAW) 2022-06-27 14:55 Stambuł (IST)

  • TK

    TK40

    2022-06-28 02:35 Stambuł (IST) 2022-06-28 11:20 Johannesburg (JNB)

Podróż do Johannesburg

2022-07-10 19:10 Warszawa (WAW) 2022-07-11 11:35 Johannesburg (JNB)
Całkowity czas podróży : 15h 25m / 1 przesiadka

  • TK

    TK41

    2022-07-10 19:10 Johannesburg (JNB) 2022-07-11 05:50 Stambuł (IST)

  • TK

    TK1265

    2022-07-11 09:10 Stambuł (IST) 2022-07-11 10:35 Warszawa (WAW)

Cena 2936 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Warszawa

2022-06-28 15:00 Warszawa (WMI) 2022-06-29 11:20 Johannesburg (JNB)
Całkowity czas podróży : 20h 20m / 2 przesiadki

  • FR

    FR5718

    2022-06-28 15:00 Warszawa (WMI) 2022-06-28 17:05 Bolonia (BLQ)

  • TK

    TK1326

    2022-06-28 20:00 Bolonia (BLQ) 2022-06-28 23:35 Stambuł (IST)

  • TK

    TK40

    2022-06-29 02:35 Stambuł (IST) 2022-06-29 11:20 Johannesburg (JNB)

Podróż do Johannesburg

2022-07-04 19:10 Warszawa (WMI) 2022-07-05 20:30 Johannesburg (JNB)
Całkowity czas podróży : 24h 20m / 2 przesiadki

  • TK

    TK41

    2022-07-04 19:10 Johannesburg (JNB) 2022-07-05 05:50 Stambuł (IST)

  • TK

    TK1321

    2022-07-05 09:40 Stambuł (IST) 2022-07-05 11:15 Bolonia (BLQ)

  • FR

    FR5717

    2022-07-05 17:30 Bolonia (BLQ) 2022-07-05 19:30 Warszawa (WMI)

Cena 2947 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Warszawa

2022-06-28 15:00 Warszawa (WMI) 2022-06-29 11:20 Johannesburg (JNB)
Całkowity czas podróży : 20h 20m / 2 przesiadki

  • FR

    FR5718

    2022-06-28 15:00 Warszawa (WMI) 2022-06-28 17:05 Bolonia (BLQ)

  • TK

    TK1326

    2022-06-28 20:00 Bolonia (BLQ) 2022-06-28 23:35 Stambuł (IST)

  • TK

    TK40

    2022-06-29 02:35 Stambuł (IST) 2022-06-29 11:20 Johannesburg (JNB)

Podróż do Johannesburg

2022-07-11 19:10 Warszawa (WMI) 2022-07-12 20:30 Johannesburg (JNB)
Całkowity czas podróży : 24h 20m / 2 przesiadki

  • TK

    TK41

    2022-07-11 19:10 Johannesburg (JNB) 2022-07-12 05:50 Stambuł (IST)

  • TK

    TK1321

    2022-07-12 09:40 Stambuł (IST) 2022-07-12 11:15 Bolonia (BLQ)

  • FR

    FR5717

    2022-07-12 17:30 Bolonia (BLQ) 2022-07-12 19:30 Warszawa (WMI)

Cena 2957 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Warszawa

2022-06-28 20:00 Warszawa (WAW) 2022-06-29 11:20 Johannesburg (JNB)
Całkowity czas podróży : 15h 20m / 1 przesiadka

  • TK

    TK1766

    2022-06-28 20:00 Warszawa (WAW) 2022-06-28 23:35 Stambuł (IST)

  • TK

    TK40

    2022-06-29 02:35 Stambuł (IST) 2022-06-29 11:20 Johannesburg (JNB)

Podróż do Johannesburg

2022-07-08 19:10 Warszawa (WAW) 2022-07-09 11:35 Johannesburg (JNB)
Całkowity czas podróży : 15h 25m / 1 przesiadka

  • TK

    TK39

    2022-07-08 19:10 Johannesburg (JNB) 2022-07-09 05:50 Stambuł (IST)

  • TK

    TK1265

    2022-07-09 09:10 Stambuł (IST) 2022-07-09 10:35 Warszawa (WAW)

Cena 3189 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Warszawa

2022-06-27 11:25 Warszawa (WAW) 2022-06-28 11:20 Johannesburg (JNB)
Całkowity czas podróży : 23h 55m / 1 przesiadka

  • TK

    TK1266

    2022-06-27 11:25 Warszawa (WAW) 2022-06-27 14:55 Stambuł (IST)

  • TK

    TK40

    2022-06-28 02:35 Stambuł (IST) 2022-06-28 11:20 Johannesburg (JNB)

Podróż do Johannesburg

2022-07-08 19:10 Warszawa (WAW) 2022-07-09 11:35 Johannesburg (JNB)
Całkowity czas podróży : 15h 25m / 1 przesiadka

  • TK

    TK39

    2022-07-08 19:10 Johannesburg (JNB) 2022-07-09 05:50 Stambuł (IST)

  • TK

    TK1265

    2022-07-09 09:10 Stambuł (IST) 2022-07-09 10:35 Warszawa (WAW)

Cena 3189 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Warszawa

2022-06-27 18:40 Warszawa (WAW) 2022-06-28 16:30 Johannesburg (JNB)
Całkowity czas podróży : 21h 50m / 1 przesiadka

  • QR

    QR260

    2022-06-27 18:40 Warszawa (WAW) 2022-06-28 00:55 Doha (DOH)

  • QR

    QR1377

    2022-06-28 09:05 Doha (DOH) 2022-06-28 16:30 Johannesburg (JNB)

Podróż do Johannesburg

2022-07-07 14:55 Warszawa (WAW) 2022-07-08 15:15 Johannesburg (JNB)
Całkowity czas podróży : 23h 20m / 1 przesiadka

  • QR

    QR1364

    2022-07-07 14:55 Johannesburg (JNB) 2022-07-08 00:15 Doha (DOH)

  • QR

    QR259

    2022-07-08 09:30 Doha (DOH) 2022-07-08 14:15 Warszawa (WAW)

Cena 3289 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena