Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Państwo związkowe, złożone z 50 stanów, Stany Zjednoczone Ameryki, obejmują środkową Amerykę Północną, Alaskę, Hawaje a także tereny w Ameryce Środkowej i Oceanii. To kraj wielkich możliwości, graniczy z Kanadą, Meksykiem oraz trzema Oceanami: Atlantyckim, Spokojnym i Arktycznym. Jedno z największych mocarstw świata po Chinach i Rosji liczące ponad 300 mln ludzi. Wielokulturowe i wielorasowe państwo, posiadające unikalne miejsca krajobrazowe, Wodospad Niagara, jaskinię Mamucią, Wielki Kanion oraz największą rzekę Missisipi z Missouri.

To jeden z najpopularniejszych celów podróży turystycznych turystów z całego świata.

 

Niewątpliwie najczęściej odwiedzaną metropolią jest Nowy Jork. Posiada trzy lotniska. Najwięcej połączeń lotniczych obsługuje port Kennedy'ego. Drugim lotniskiem oddalonym o 25 km od Manhattanu jest międzynarodowy port Newark, natomiast trzecie, używane głównie przez podróżujących biznesmenów to port lotniczy La Guardia. Z lotnisk tych korzystają linie lotnicze LOT, Lufthansa, ukraińskie linie Aerosvit Airlines czy niemieckie linie Condor Airlines. Loty do Nowego Jorku z takich miast jak Bydgoszcz, Katowice, Gdańsk, Kraków, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa oraz Wrocław. Kolejnym celem podróży jest Chicago. W naszym serwisie tanich lotów do Chicago polecamy połączenia lotnicze z Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Warszawy czy Wrocławia liniami LOT oraz Lufthansa. Popularnie nazywane „Miastem Aniołów” Los Angeles to kolejny kierunek lotniczy chętnie wybierany przez turystów. Swoje loty z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania i Wrocławia polecają niemieckie linie lotnicze Lufthansa oraz LOT z Bydgoszczy czy Delta i KLM z Warszawy, natomiast amerykańska linia United Airlines swoje loty preferuje na trasie Wrocław-Los Angeles. Stan Waszyngton położony jest w północno-zachodniej części USA. Do stolicy kraju lata wiele linii lotniczych m.in. SAS, LOT, Lufthansa, Austrian, Finnair i inne z portów w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Rzeszowie, Warszawie a także Wrocławiu. Zachęcamy do rezerwacji w naszym serwisie tanich biletów lotniczych do USA. Sprawdź najlepsze połączenia i najtańsze bilety lotnicze.

Komentarze
i oceny

USA

4,5 / 5

9 opinie

Dodaj komentarz

 • 28-08-2015

  Udało nam się kupić dla 3-osobowej rodziny bilety za niecałe 6tysięcy. To dobra cena zwłaszcza że lot przeważnie obniża ceny poza sezonem.

 • 24-07-2015

  Nie ma przymusu potwierdzenia, jeśli nie dostałeś żadnej wiadomości o zmianie godzin bądź odwołanym locie to z biletem i paszportem udajesz się na lotnisko na odprawę. I koniec.

 • 16-07-2015

  Mam wykupiony bilet na sobotę do Toronto, czy muszę go potwierdzać tak jak było dawniej, czy po prostu z biletem i paszportem udaję się na lotnisko w dniu lotu?

 • 03-07-2015

  Wpisuje się w wyszukiwarce i sama Ci pokazuje na jakie lotnisko lądujesz. Ja polecam z Jasionki loty Lufthansą z przesiadka we FRA, przeważnie loty tego przewoźnika są najtańsze. Często nawet o 300, 400 zł niż LOT, choć i w polskich liniach zdarzaja się promocje.

 • 06-03-2015

  Czytałem że linie Air Berlin wprowadzają promocyjne loty do USA - okres sprzedaży- do 31.03.2015 okres podróży- do 20.06.2015. Na jakie lotniska te loty i z jakich wylot? Jak mogę to sprawdzić?

 • 02-01-2015

  Nie chodzi przecież o nabijanie kasy obcym przewoźnikom, a o znalezienie najatrakcyjniejszej ceny na lot. Dobre ceny mogą mieć zarówno nasze rodzime linie, ale także wiele innych jak Delta, Air France, British Airways, czy Finnair. Trzeba sprawdzać wszystkie możliwości.

 • 23-09-2014

  Jestem zwolenniczka naszego LOTu. Latam zawsze na lotnisko JFK Kennedy z przesiadka w Warszawie. Nasze linie są dobrze znane na całym świecie, a Polacy chętnie korzystają z ich usług. Po co mamy nabijać kasę obcym przewoźnikom.

 • 19-08-2014

  Ja tez polecam niemieckie linie Lufthansa. Profesjonalnie jak zawsze. Jedynie co mnie przerażało na początku to przesiadka we Frankfurcie, mega duże to lotnisko, aż chyba z 5 Terminali tam jest, ale jakos mi się udało i teraz latam z nimi przy każdej okazji.

 • 25-07-2014

  Leciałem do JFK liniami Lufthansa, z przesiadką we Frankfurcie. Lot i obsługa bardzo profesjonalne, liczy się widać marka. Polecam każdemu, nawet jeśli boicie się przesiadki da radę to ogarnąć.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena