Państwo ze stolicą w Ankarze, położone na styku dwóch kontynentów Azji Mniejszej oraz częściowo Europy. Graniczy w Europie z Grecją i Bułgarią, natomiast w Azji z Gruzją, Armenią, Iranem, Irakiem a także Syrią. Przyciąga bogactwem zabytków, orientalna kulturą  oraz egzotyczną roślinnością, kusi wybrzeżami mórz Marmara, Egejskiego i Czarnego.

Ankara to stolica Turcji, położona nad rzeką Enguri. Posiada jeden z największych portów lotniczych, oddalony od miasta około 28 km na północny-wschód. W naszej wyszukiwarce znajdziecie loty do Ankary z Warszawy liniami Turkish Airlines, Lufthansa czy Austrian. Dla chcących skorzystać z lotnisk w Katowicach, Krakowie, Poznaniu, bądź Wrocławiu proponujemy linie LOT, Lufthansa oraz Austrian.
Największym portem lotniczym w Turcji jest lotnisko Stambuł-Ataturk, położone 15 km na południowy-wschód od centrum miasta. Swoje loty do Turcji udostępniają tam linie Turkish Airlines, Austrian, Swiss, Alitalia oraz Lufthansa z lotniska w Warszawie. W naszej wyszukiwarce tanich lotów znajdziecie także loty z Bydgoszczy, Gdańska, Krakowa czy Wrocławia liniami LOT, Lufthansa oraz Austrian. Zachęcamy do rezerwacji tanich biletów do Turcji.

Komentarze
i oceny

Turcja

4,5 / 5

5 opinie

Dodaj komentarz

 • 28-07-2015

  Kto teraz lata do Turcji, jak tam wojna juz za rogiem. To się porobiło.

 • 01-10-2014

  Loty regularne to koszt około 2 tysięcy z Warszawy do Ancary z jedną przesiadką, Lufthansa (Monachium). czartery latają tylko w sezonie letnim więc nie za długo, chyba do końca października.

 • 09-09-2014

  Leciałam kilka lat temu do Turcji ich liniami. Bardzo sympatyczna załoga nas obsługiwała. Wszyscy uśmiechnięci jak na filmach. To chyba był czarter właśnie, bo w pakiecie z pobytem wczasowym. Powrót po tygodniu. Ciekawe jak kosztuą same przeloty.

 • 14-03-2012

  mozesz lecieć z Warszawy linimi Lufthansa, jak taki lot własnie kupiełem do Stambułu dokładnie

 • 05-03-2012

  Mam wykupiony pobyt tygodniowy w Turcji w lipcu, czym mogę się tam dostać? Czy macie jakieś czartery?

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena