Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Tanie Bilety Lotnicze i Autokarowe w Rzeszowie

BIURO SPRZEDAŻY BILETÓW LOTNICZYCH
UL. SŁOWACKIEGO 6 (obok Ratusza)
Tel 17 850 80 41 lub 533 412 444

 

Promocja - Bilety Ryanair, Wizz Air, LOT w biurze Infoloty.pl w Rzeszowie w promocyjnych cenach !!!

foto7.jpg

Infoloty.pl to centrum rezerwacji biletów lotniczych i autokarowych. Oferujemy sprzedaż i rezerwację  w biurze w Rzeszowie, przez internet online oraz rezerwację telefoniczną. W naszym serwisie możesz wyszukać i porównać ceny wszystkich linii lotniczych, oferujących tanie loty do każdego lotniska na świecie oraz sprawdzić przewozy autokarowe dostępnych przewoźników. Korzystając z naszych usług mają Państwo możliwość zakupu biletów lotniczych zarówno tanich linii lotniczych tj. Wizzair, Ryanair, easyJet jak i również biletów regularnych linii PLL Lot, Lufthansa, Airfrance.

Największym zainteresowaniem w naszym rzeszowskim biurze cieszą się bilety lotnicze  z Rzeszowa port lotniczy w Jasionce. Lotnisko to stale się rozwija i do swej oferty dodaje coraz to ciekawsze oferty połączeń lotniczych. Wśród naszych klientów obecnie w sezonie letnim 2017 najbardziej popularne są tanie loty na nowo otwartej trasie do Korfu, Berlina. Regularne bezpośrednie połączenia z Naszego lotniska, przewoźnicy oferują również do Bristolu, Dublina, East Midlans, Londynu, Korfu, Paryża, Oslo, Berlina, Manchester oraz Monachium.
W naszej siedzibie w Rzeszowie znajdziesz atrakcyjne i zawsze aktualne promocje. Zapraszamy do rezerwacji i zakupu biletów lotniczych, tanich oraz regularnych linii lotniczych w biurze w Rzeszowie na ul. Słowackiego 6 - mapa dojazdu.

Oferujemy także bilety autokarowe na przewozy międzynarodowe oraz krajowe. W naszej ofercie znajdziecie połączenia autokarowe z ponad setką miast w Europie. Oferujemy przewozy najbardziej popularnych przewoźników, tj. Sindbad, Eurolines, Eurobus, Autokar, Agat, Polonia Transport, dzięki którym dotrzemy do większości europejskich miast.
Do Twojej dyspozycji jest także internetowy system rezerwacji transferu autokarowego z lotniska do wybranego przez Ciebie miasta w Polsce. Nasi przewoźnicy zawiozą Cię również z Twojego miasta bezpośrednio na lotnisko. Nasze transfery autokarowe pomogą Ci w podróży na lotniska w Warszawie, Gdańsku, Krakowie i Katowicach, a także w Berlinie.

Jesteśmy dostępni w siedzibie naszej firmy w Rzeszowie od godz. 09:00 - 17:00 pod nr tel. 17 850 80 41. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, służymy informacjami na temat połączeń, cen biletów oraz rozkładów jazdy.

Polecamy serwisy informacyjne tanich lotów z Rzeszowa, kierunki linii Ryanair:

Rzeszów Berlin, Rzeszów Bristol, Rzeszów Manchester, Rzeszów Oslo Rygge, Rzeszów Londyn Stansted oraz Londyn Luton, Rzeszów Monachium, Rzeszów Dublin, Rzeszów Korfu, Rzeszów East Midlands, Rzeszów Paryż.

Połaczenia krajowe:

Rzeszów Warszawa


Aktualności

 • 15.03.2018

  Bezpośrednie loty z Rzeszowa do Newark od 29 kwietnia 2018. Połączenie na nowojorskie lotnisko Newark będą obsługiwane 1 raz w tygodniu liniami LOT.
  „Cieszymy się, że po 10 latach przerwy możemy przywrócić pasażerom z Podkarpacia bezpośrednią łączność z Nowym Jorkiem i New Jersey, jednym z najważniejszych ośrodków Polonii amerykańskiej. Przez te dziesięć lat potencjał tego połączenia bardzo się rozwinął, dlatego nasze rejsy nie są już tylko doskonałą propozycją na wyjazdy rodzinne, ale też biznesowe. Dzięki przemysłowi rozwijającemu się w Dolinie Lotniczej, liczba osób i towarów pomiędzy USA a Podkarpacie znacząco wzrosła. Łącznie pomiędzy Rzeszowem a Nowym Jorkiem podróżuje rocznie ponad 32 tys. osób. To stwarza ogromną biznesową szansę, na które nie mogliśmy nie skorzystać” – mówi Rafał Milczarski, prezes LOT-u.
  źródło: rzeszowairport.pl
 • 03.03.2018

  Bezpośrednie loty z Rzeszowa do Tel Awiwu liniami LOT. Od 12 marca 2018 pasażerowie polecą do Tel Awiwu w każdy poniedziałek o godz. 6:05, przylot do Tel Awiwu o godz. 11:50.
  „Połączenie między Rzeszowem a Tel Awiwem to brakujące ogniwo w naszej siatce połączeń z regionów do Izraela. Liczymy, że dzięki temu połączeniu wielu mieszkańców Podkarpacia wybierze izraelskie wybrzeże Morza Śródziemnego jako cel wiosennego czy letniego wypoczynku. Z drugiej strony wielu mieszkańców Izraela będzie mogło bezpośrednio odwiedzić jeden z najważniejszych regionów Polski dla historii i kultury narodu żydowskiego. Od momentu uruchomienia tego połączenia LOT będzie oferował aż 21 rejsów tygodniowo między Polską a Izraelem” – dodaje Rafał Milczarski.
  źródło: rzeszowairport.pl
 • 01.02.2018

  Z Rzeszowa polecimy do Aten liniami Ryanair. W sezonie letnim 2018 bezpośrednie loty z Rzeszowa do Aten od 16 maja 2018. Loty w każdą środę. Bilety lotnicze w promocyjnych cenach. Rezerwuj już dzisiaj.
 • 22.09.2017

  Ryanair Rzeszów - Burgas - Nowe połączenie w sezonie letnim 2018 do Burgas ! Do słonecznej Bułgarii linie Ryanair z Rzeszowa oferują loty w każdą środę od 28 marca 2018. Bilety lotnicze w promocyjnych cenach rezerwuj już dzisiaj.

 

 • 01.09.2017

  Połączenie lotnicze linii Ryanair Rzeszów - Glasgow - W sezonie jesienno zimowym 2017/2018 bezpośrednie loty z Rzeszowa do Glasgow od 5 października 2017. Do Glasgow wylecimy 2 razy dziennie we wtorki oraz soboty.

 

 • 04.03.2017

  Nowe Biuro Infoloty.pl - Od 6 Marca 2017 zapraszamy do nowego Biura Sprzedaży na ul. Słowackiego 6. Nowy nr tel 17 850 80 41.

 

 • 14.11.2016

  Koniec lotów Rzeszów - Paryż. Adria wycofuje rejsy z Rzeszow do Paryża. Niestety powodem wycofania Adrii z Rzeszowa najprawdopodobniej są niskie wypełnienie samolotów.

 

 • 14.10.2016

  Polskie linie lotnicze LOT od 29 kwietnia 2017 uruchomi dodatkowe rejsy z Rzeszowa do Warszawy. We wtorki, piątki oraz soboty dodatkowy lot wg rozkładu: Rzeszów 12:05 - 12:55 Warszawa (LO 3810) powrót Warszawa 10:40 - 11:35 Rzeszów (LO 3809).

 

 • 05.09.2016

  Nowe połączenie z Rzeszowa do Berlina od 2 września 2016. Irlandzki przewoźnik oferują 3 razy w tygodniu (poniedziałek, środę, piątek). Promocyjnych ceny biletów lotniczych od 59 PLN w jedną stronę.

 

 • 18.04.2016

  W sezonie 2016 nowe bezpośrednie połączenie z Rzeszow do Paryża.Loty z lotniska Rzeszów-Jasionka linie Adria Airways uruchamiają od 6 czerwca 2016. Przeloty do Paryża na główne lotnisko Charles de Gaulle (CDG) linie lotnicze Adria oferują 2 razy w tygodniu (wtorek, sobotę). Promocyjnych ceny biletów lotniczych od 99 euro.

 • 20.03.2016

  W sezonie 2016 linie Ryanair z Rzeszowa uruchamiają nowe połączenia. Od maja polecimy na grecką wyspę Korfu (Niedziela). Od listopada 2016 z Rzeszowa wylecimy do Berlina (poniedziałek, środę, piątek). Zapraszamy do rezerwacji promocyjnych biletów lotniczych Ryanair w naszym biurze w Rzeszowie.

 • 26.11.2015

  Od 28 marca 2016 roku Lufthansa zaoferuje połączenie między Rzeszowem a Monachium 7 razy w tygodniu. Nowa trasa zastąpi dotychczasowe rejsy z Rzeszowa do Frankfurtu.

  Jestem pewien, że nowa trasa przypadnie do gustu pasażerom podróżującym z Rzeszowa tak samo jak rejsy do Frankfurtu, szczególnie, że lotnisko w Monachium oferuje polskim pasażerom dogodną siatkę ponad 90 połączeń do miast europejskich i blisko 20 kierunków w Ameryce Północnej i Azji. Lufthansa wraz z liniami Grupy oferuje z Monachium 130 połączeń na całym świecie – powiedział Frank Wagner, Country Manager Lufthansa Poland.

 

 • 10.02.2015


  Eurolot do likwidacji - loty tylko do 1 kwietnia 2015.

  Informacja dla klientów:

  Pragniemy poinformować, że od 1 kwietnia 2015 roku zawieszamy wszystkie nasze rejsy własne, realizowane jako Eurolot. Ze względu na Państwa, naszych Pasażerów, zobowiązujemy się wykonać zaplanowane rejsy do 31 marca 2015 roku włącznie. Pasażerowie, których rejsy nie zostaną zrealizowane po tym czasie, otrzymają 100-procentowy zwrot kosztów zakupionego biletu lub - w miarę możliwości - bezkosztową zmianę rezerwacji na przelot innym przewoźnikiem. Z każdym z Państwa będziemy się kontaktować indywidualnie.

  Przepraszamy za niekomfortową sytuację związaną ze zmianą Państwa planów podróży. Zrobimy wszystko, aby cały proces zmian rezerwacji przebiegał szybko i sprawnie. Postaramy się jak najszybciej przekazać Państwu kolejne szczegóły dotyczące rezerwacji – do dyspozycji jest nasze Call Center pod numerami: 801 801 740 i +48 22 275 87 40. Zapewnimy z naszej strony pełne i profesjonalne wsparcie.

  Dzisiaj wprowadzamy również w naszym systemie rezerwacyjnym tzw. stop booking czyli brak możliwości rezerwacji i zakupu biletów na wszystkie rejsy Eurolotu po 31 marca 2015 roku.

  Dziękujemy Państwu za wszystkie wspólne podróże na pokładach Eurolotu.
  źródło: Eurolot
 • 30.09.2014


  4You Airlines już nie poleci... a miało być tak pięknie, prawie lotnicze eldorado.
  informacja Oświadczenie portu lotniczego "Rzeszów-Jasionka":
  W związku z pojawiającymi się w mediach informacjami na temat spółki 4You Airlines, która planowała rozpoczęcie regularnych pasażerskich operacji lotniczych z Rzeszowa do 8 lotnisk w Europie i Izraelu, Zarząd Spółki Port Lotniczy „Rzeszów-Jasionka” Sp. z o.o. oświadcza, co następuje:
  Władze rzeszowskiego lotniska odstąpiły od umowy z firmą 4You Airlines ze względu na brak możliwości wypełnienia zobowiązań ze strony linii lotniczej, m.in. z uwagi na fakt, iż firma 4You Airlines nie pozyskała w stosownym czasie niezbędnych dokumentów, certyfikatów oraz koncesji uprawniających do wykonywania założonych kontraktem połączeń lotniczych. Zarząd rzeszowskiego Portu negatywnie ocenia również politykę marketingową i wizerunkową firmy 4You Airlines, jak też sposób komunikacji z Pasażerami oraz mediami reprezentującymi opinię publiczną. Zdaniem władz Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka” brak właściwej i przejrzystej komunikacji z Klientami, do których adresowana była oferta przelotów z Rzeszowa, to działanie niedopuszczalne i dyskwalifikujące 4You Airlines w obliczu uwarunkowań rynkowych.

  Zarząd rzeszowskiego lotniska wyraża szczere ubolewanie względem wszelkich niedogodności oraz negatywnego oddziaływania wywołanego próbą podjęcia współpracy z nowym „przewoźnikiem lotniczym”, jakim tytułowała się firma 4You Airlines. Nadmienić też należy, iż Port Lotniczy „Rzeszów-Jasionka” jest lotniskiem pożytku publicznego i w obecnej sytuacji rynkowej, a także zgodnie z powszechnie stosowanymi zasadami na rynku lotniczym, zawieranie osobnych porozumień z przewoźnikami lotniczymi nie było dotąd praktykowane przez Spółkę zarządzającą Portem. Zawarcie takiej umowy z 4You Airlines było w swej istocie zabezpieczeniem interesów lotniska, z uwagi na podjęcie współpracy z tworzoną dopiero „linią lotniczą”. Niestety, fakty są takie, że urzeczywistnienie tejże współpracy okazało się niemożliwe, nad czym niezmiernie bolejemy.

  Port Lotniczy „Rzeszów-Jasionka” ze swej strony dołożył wszelkich starań, aby w odpowiedni sposób promować i informować o zamiarach 4You Airlines co do lotów z Rzeszowa, pomimo braku realnego wpływu na politykę oraz działania firmy, która – jak się okazało – nie ma możliwości wywiązania się ze zobowiązań zapisanych w umowie, a ponadto nie reagowała na liczne monity i zapytania, zarówno ze strony Pasażerów, jak też samego lotniska. Jesteśmy, podobnie jak wielu Klientów i entuzjastów lotnictwa, zawiedzeni i bardzo rozczarowani, bowiem jednym z najważniejszych zadań Spółki Lotniskowej jest pozyskiwanie nowych połączeń lotniczych i budowanie pozytywnych relacji z Pasażerami. Niestety, pomimo najlepszych intencji oraz chęci nawiązania trwałej współpracy z firmą 4You Airlines, nie udało się uzyskać pożądanego rezultatu, za co szczerze przepraszamy wszystkich, którzy odczuli jakiekolwiek niedogodności w związku z zaistniałą sytuacją.

  Zarząd Spółki
  Port Lotniczy „Rzeszów-Jasionka” Sp. z o.o.


 • 01.08.2014
  Linie 4You Airlines zakładają bazę w Jasionce.
  Nowa linia lotnicza 4You Airlines przedstawiła nowe połączenie z lotniska w Jasionce.
  Pierwsze loty już jesienią, 3 listopada 2014. W ofercie znajduję się siatką 16 połączeń tygodniowo. Z Rzeszowskiej Jasionki polecimy do: Mediolan – środa i sobota, Paryż – poniedziałek, środa, piątek, Bruksela – poniedziałek, piątek, Dortmund – wtorek, czwartek, Edynburg – poniedziałek, piątek, Rzym – czwartek, niedziela, Barcelona – wtorek, niedziela, Tel Awiw – sobota.

 • 01.10.2013
  Nowe połączenia z Rzeszowa Eurolotem do Amsterdamu oraz Gdańska.
  Od 27 października do Amsterdamu polecimy w każdą niedzielę. Przelot z Rzeszowa do Amsterdamu odbywać się będzie z międzylądowaniem w Krakowie.
  Loty do Gdańska odbywać się będą w środy, natomiast loty na trasie Gdańsk-Rzeszów odbywać się będą we wtorki oraz soboty.


  - Jesteśmy zadowoleni z faktu, że dzięki tak zaproponowanej siatce połączeń przez Eurolot, nasi pasażerowie zyskają dodatkowe opcje odbycia swej podróży drogą lotniczą – podkreślił Stanisław Nowak, prezes Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka”.
  - Te dodatkowe połączenia wynikają ze sposobu rotacji we flocie przewoźnika, jednak nie wykluczamy rozmów o zwiększeniu częstotliwości połączeń z Gdańskiem i Amsterdamem, o ile zainteresowanie pasażerów oraz wypełnienia samolotów będą duże – dodał prezes Nowak.

 

 • 09.05.2013
  Nowe połączenia z Rzeszowa Eurolotem do Rzymu i Paryża od Września 2013 !
  Od 3 września będzie można latać z Rzeszowa 2 razy w tygodniu do Rzymu (Fiumicino) i Paryża (Beauvais).


  Nowe kierunki obsługiwać będą samoloty Bombardier Q400 NextGen, które na pokład są w stanie zabrać 78 pasażerów. Flota Eurolotu liczy obecnie osiem takich maszyn. Do końca 2013 r. w barwach przewoźnika latać będzie łącznie 14 nowych Bombardierów. - Samoloty są szybkie, ciche i wygodne, nawet na dłuższych trasach - mówi Mariusz Dąbrowski, prezes Eurolotu


 • 10.02.2013
  Gala podsumowująca rok 2012 portu lotniczego Rzeszów-Jasionka.

  W czwartek, 7.02, w gościnnych wnętrzach nowo powstałego Hotelu Rzeszów odbyła się lotniskowa Gala podsumowująca dorobek ostatnich 12 miesięcy funkcjonowania Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka”. Nie zabrakło znamienitych gości – w Gali wzięli udział m.in. przedstawiciele samorządu województwa, władz Rzeszowa, parlamentu z szefem sejmowej komisji infrastruktury Zbigniewem Rynasiewiczem na czele, a także reprezentantów najważniejszych instytucji lotniczych z prezesem Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej Krzysztofem Banaszkiem. Nie zabrakło oczywiście przedstawicieli linii lotniczych, touroperatorów oraz agentów sprzedaży i biur podróży z całego Podkarpacia i okolic. I – jak powiedział prezes rzeszowskiego Portu Lotniczego Stanisław Nowak w swojej powitalnej przemowie – właśnie przedstawiciele branży byli głównymi bohaterami tego wyjątkowego wieczoru. W Gali wzięli również udział przedstawiciele biznesu z Podkarpacia, a także reprezentanci uczelni wyższych oraz służb i podmiotów współpracujących na stałe z lotniskiem.
  źródło: Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka

 

 • 24.01.2013
  Nowe połączenia z Rzeszowa do Oslo Rygge liniami Ryanair. Pierwszy rejs do Norwegii został zaplanowany na 30 kwietnia 2013 roku. Loty między Rzeszowem a Oslo Rygge będą realizowane w każdy wtorek oraz w sobotę.
 • 23.12.2012
  Nowe bezpośrednie połączenia z Jasionki na Sycylie. Przeloty z Rzeszowa do Trapani ruszają od 31.03.2013 polecimy dwa razy w tygodniu w środę oraz niedzielę.

 

 • 05.12.2012
  Linie Ryanair ogłosiły uruchomienie nowego połączenia z Rzeszowa do Glasgow Prestwick. Nowe rejsy ruszają od 31.03.2013. Do Glasgow polecimy dwa razy w tygodniu.

 

 • 12.11.2012
  Pięciogwiazdkowe lotnisko i 500-tysięczny pasażer

  12 listopada br. w Porcie Lotniczym „Rzeszów-Jasionka” miała miejsce wyjątkowa uroczystość, bowiem po
  raz pierwszy w historii podrzeszowskiego lotniska odprawiony został półmilionowy pasażer w ciągu
  jednego roku. Okazał się nim być pan Richard z Birmingham w Wielkiej Brytanii, który do Rzeszowa
  przyleciał z East Midlands rejsem linii Ryanair.

  Na zaskoczonego szczęśliwca czekała w hali przylotów niespodzianka: upominki od zarządu Spółki
  Lotniskowej, a także nagrody od Alfa Star (przelot oraz pobyt w pięciogwiazdkowym hotelu w Egipcie),
  a także voucher na darmowy przelot liniami Ryanair. Uroczystość, w trakcie której wystąpiły urocze
  tancerki z grupy Toton Show uświetnił też okolicznościowy tort, którym poczęstowani zostali wszyscy
  chętni pasażerowie i oczekujący. To sympatyczne wydarzenie jest potwierdzeniem rekordowego ruchu
  pasażerskiego w Jasionce, która ubiegły rok zakończyła wynikiem 491 tys. obsłużonych pasażerów.
  - Jesteśmy zaszczyceni możliwością świętowania półmilionowego pasażera razem z Portem Lotniczym
  Rzeszów-Jasionka. – powiedziała Małgorzata Wrzesińska, kierownik ds Marketingu i Sprzedaży Ryanair w
  Polsce. – Gratulujemy lotnisku szybkiego rozwoju i liczymy na dalszą owocną współpracę.
  Zdjęcia
 • 19.09.201219.09.2012
  W sierpniu br. w Porcie Lotniczym „Rzeszów-Jasionka” odprawionych zostało ponad 62,5 tys. podróżnych w porównaniu z 55 tysiącami w analogicznym okresie zeszłego roku. Oznacza to skok w statystyce o ponad 13 procent w relacji miesiąc do miesiąca. Z kolei licząc od początku roku, statystyka Jasionki pokazuje, że ruch pasażerski urósł o ponad 20 procent w porównaniu z rokiem 2011, w którym podrzeszowski port obsłużył w sumie 491 tys. pasażerów.
  Z lotniska w Jasionce można obecnie dotrzeć do: Frankfurtu, Warszawy, Manchesteru, Barcelony-Girony, Londynu (lotniska w Stansted i Luton), Bristolu, Birmingham, East Midlands i Dublina. Połączenia obsługują: PLL LOT, Lufthansa oraz Ryanair.
  źródło: Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka

 

 • 31.07.2012
  Polskie Linie Lotnicze LOT ogłosiły, że od 1 sierpnia br. uruchamiają nowe połączenia pomiędzy Rzeszowem a Warszawą. Od najbliższej środy LOT będzie oferował poranny rejs do Warszawy (lotnisko Chopina) o godz. 5.55, natomiast najpóźniejszy rejs powrotny na trasie Warszawa – Rzeszów zaplanowany został na godz. 21.40 (wylot z lotniska Chopina). Pozostałe rejsy na tej trasie realizowane będą zgodnie z dotychczasowym rozkładem lotów. Jak podało Biuro Prasowe LOT w specjalnym komunikacie, zmiany w rozkładzie lotów krajowych są związane z zawieszeniem działalności przewoźnika OLT Express Regional
  źródło: Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka

 

 • 09.06.2012
  W czerwcu br. w Jasionce odprawiono ponad 54,3 tys. osób, co w porównaniu z czerwcem ub. roku (48.315 pasażerów) dało wzrost o 12,4 proc., przy porównaniu miesięcznym. Natomiast dynamika wzrostu od początku roku wynosi na koniec czerwca br. 21,85 proc., bowiem do końca ub. miesiąca w podrzeszowskim porcie obsłużonych zostało niemal 263 tys. osób w porównaniu z nieco ponad 215 tysiącami w analogicznym okresie roku 2011.
  źródło: Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka

 

 • 31.05.2012
  W piątek i sobotę, 25 i 26 maja, Port Lotniczy „Rzeszów-Jasionka” gościł ekipę telewizyjną TVN, która na lotnisku kręciła czołówkę do nowej serii programu „Top Model – zostań modelką”. Na płycie lotniska stawiło się więc w komplecie jury programu, czyli Joanna (Dżoana) Krupa, Katarzyna Sokołowska, Michał Piróg, Dawid Woliński i Marcin Tyszka. Ekipa filmująca liczyła natomiast ponad 30 osób plus prawdziwa masa sprzętu: kamer, mikrofonów, kabli, wózków, itd.
  źródło: Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka

 

 • 08.05.2012
  Począwszy od 8 maja 2012 roku obsługa pasażerów przylatujących i odlatujących z Portu Lotniczego „Rzeszów-Jasionka” odbywać się będzie w nowym terminalu pasażerskim.
  źródło: Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka

 

 • 20.04.2012
  Linie lotnicze OLT Express uruchamiają nowe bezpośrednie międzynarodowe loty z Rzeszowa do Amsterdamu (3 razy w tygodniu), Paryża (3 razy w tygodniu), Rzymu (3 razy w tygodniu), Oslo (2 razy w tygodniu), Dortmundu (3 razy w tygodniu), Hamburga (2 razy w tygodniu), Memmingem (2 razy w tygodniu). Nowe loty juź od 29 Października 2012. Zapraszamy do rezerwacji biletów lotniczych - już od 149 PLN/os.

 

 • 12.04.2012
  Rzeszowskie lotnisko w dalszym ciągu odnotowuje wzrost liczby pasażerów. Jak wynika z marcowych statystyk, ruch w Jasionce wzrósł o 17 proc. w stosunku do analogicznego okresu ubiegłego roku. W porównaniu miesięcznym w marcu odprawionych zostało 41 tys. podróżnych, podczas gdy w ub. roku było to niespełna 35 tys. Wzrosła też liczba wykonanych w marcu operacji lotniczych – z 918 w ub. roku do 1151 w roku bieżącym. Tendencja wzrostowa w ruchu pasażerskim od początku roku sytuuje się natomiast na poziomie 28,5 proc. – w pierwszym kwartale br. w Jasionce odprawiono 109 tys. pasażerów, a w analogicznym okresie roku poprzedniego 82 tysiące.
  źródło: Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka
 • 05.04.2012
  20 kwietnia 2012 - impreza na rzeszowskim Rynku, wystąpi zespół Golec uOrkiestra z okazji otwarcia nowego terminala w Jasionce.
  21 kwietnia 2012 - Dzień otwartych drzwi Lotniska Rzeszów - Jasionka
 • 01.04.2012
  Polskie linie lotnicze OLT Express, wznawiają bezpośrednie loty z Rzeszowa do Warszawy. Loty od 15 maja 2012, przeloty 6 razy w tygodnu w godzinach porannych o 6:30, powrót w godzinach wieczornych. Nowym połączeniem w rozkładzie OLT Express jest lot do Poznania oraz Wrocławia.
 • 07.03.2012
  Ruch pasażerski w lutym na lotnisku Rzeszów - Jasionka, o tyle 36,6 procent wzrósł ruch pasażerski w stosunku do analogicznego roku 2011.
  Mroźna zima przyniosła nam pozytywne wiadomości, a rosnące statystyki niezwykle nas cieszą. Wzrost, jaki notujemy obecnie jest również przekonującym dowodem na to, że nasze inwestycje w infrastrukturę, a szczególnie nowy terminal pasażerski, mają swoje uzasadnienie, bowiem obecny poziom ruchu pasażerskiego zbliża nas do granicznych możliwości przepustowych - podkreśla Stanisław Nowak, prezes zarządu spółki Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka.
  źródło: Port Lotniczy Rzeszów-Jasionka
 • 20.02.2012
  Linie OLT Express (dawny OLT Jetair) od 16 maja 2012 wznawiają bezpośrednie połączenia lotnicze Rzeszów - Warszawa. Rejsy odbywać się będą 6 razy w tygodniu. Planowany wylot z Rzeszowa o godz. 6:30 lot trwa 1h. Natomiast powrót przewidywany jest o godz. 22:00 lądowanie w Rzeszowie o 23:00.

 • 07.02.2012
  38,9 procent – o tyle wzrósł ruch na lotnisku Rzeszów-Jasionka w stosunku do stycznia 2011 roku. Dwanaście miesięcy temu w styczniu w podrzeszowskim porcie lotniczym obsłużonych zostało nieco ponad 25 tys. pasażerów, podczas gdy styczeń obecnego roku zaowocował ruchem pasażerskim na poziomie 35 tysięcy osób. O ponad 30 proc. wzrosła też liczba operacji lotniczych – z 573 rok temu do 749 w styczniu bieżącego roku. – Te dane niezwykle nas cieszą, szczególnie w roku, kiedy planujemy otwarcie największej i najbardziej spektakularnej naszej inwestycji, jaką jest nowy terminal pasażerski – podkreśla Stanisław Nowak, prezes zarządu spółki Port Lotniczy „Rzeszów-Jasionka” sp. z o.o.
  Źródło: Port lotniczy Jasionka

 • 27.12.2011
  Eurolot zawiesza loty z Rzeszowa do Szczecina, 8 stycznia odbędzie się ostatni lot.
  - Nikt nie lubi rezygnować z połączeń, jeżeli zainwestowało się w nie pieniądze - ubolewa Jacek Balcer, rzecznik Eurolotu. - Chyba tylko na jednym połączeniu do Szczecina udało nam się uzyskać dwucyfrową liczbę pasażerów. Na pozostałych latało po kilka osób. Próbowaliśmy zachęcić pasażerów promocyjnymi cenami. Bilety można było kupić już za 150 zł. Na innych lotniskach promocja przyciągnęła ludzi, ale nie w Rzeszowie. Trudno nam powiedzieć, z czego to wynika. Nie mówimy, że z Rzeszowa definitywnie rezygnujemy. 8 stycznia wykonamy ostatni lot, a potem rejsy zawieszamy. Być może to połączenie ponownie się pojawi w letniej siatce - dodaje Balcer.

 • 01.12.2011
  Lufthansa Cargo uruchamia stacje na lotnisku w Jasionce. W piątek rusza pierwszy transport do Frankfurtu i Wiednia. Oprócz piątku będą jeszcze dwa dni w tygodniu - poniedziałki i środy. To będzie transport samochodami ciężarowymi na razie do 3,5 ton.
  Jeżeli będziemy zapotrzebowanie bardzo szybko możemy podstawić większe samochody, nawet do 24 t - zapowiada Tomasz Chabasiński z Lufthansa Cargo.
 • 21.11.2011
  W czwartek, 17 listopada w Hotelu Nowy Dwór w Świlczy miała miejsce Gala zorganizowana przez Port Lotniczy „Rzeszów-Jasionka" pod hasłem „Podsumowanie lata 2011".

  Kategoria: Najlepsza Linia Lotnicza pod względem liczby przewiezionych pasażerów:
  RYANAIR

  Kategoria NOWOŚĆ na rynku podkarpackim w przewozach regularnych
  -EUROLOT
  -OLT JetAir
 • 14.11.2011
  Od dzisiaj ruszają połączenia lotnicze linii OLT Jetair na trasie Rzeszów - Gdańsk (przez Katowice) oraz Rzeszów - Warszawa. Loty już od 49 PLN/os
 • 10.11.2011
  Linie Ryanair zawieszają bezpośrednie loty z Rzeszowa do Frankfurtu Hahn, ostatni lot 28 listopada 2011
 • 20.10.2011
  Linie EuroLot zawiesiły połączenie lotnicze na trasie Rzeszów - Warszawa. - Informuję, iż ze względu na bardzo słabe wyniki sprzedaży, musieliśmy odwołać rejsy na tej trasie – powiedział Mateusz Kokosiński z Eurolot.