Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-02 - 2018-03-30
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Warszawa - Doncaster, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko Robin Hood Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Środa, Piątek) .

Bezpośrednie loty z Warszawy do Doncaster tanimi liniami. Loty oferuje przewoźnik Wizzair w sezonie letnim 2017 cztery razy w tygodniu w poniedziałki, środy, piątki i niedziele. Wylot z warszawskiego Okęcia o godz 06:15, planowane lądowanie w Doncaster o godz 07:45. Loty powrotne na trasie Doncaster-Warszawa w godzinach 08:20-11:50 (poniedziałki, środy, piątki, niedziele). Rezerwacja online lub telefoniczna czynna 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Doncaster

Tanie Loty z Warszawy do Wielkiej Brytanii

Informacje o lotach Warszawa - Doncaster. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-09-24 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Doncaster (DSA).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2017-11-15 12:45 Warszawa (WAW) 2017-11-15 14:50 Amsterdam (AMS)
Całkowity czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio

  • KL

    1. KL 1364

    2017-11-15 12:45 Warszawa (WAW) 2017-11-15 14:50 Amsterdam (AMS)

Podróż do Amsterdam

2017-11-22 10:05 Warszawa (WAW) 2017-11-22 13:00 Amsterdam (AMS)
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

  • KL

    1. KL 1363

    2017-11-22 10:05 Warszawa (WAW) 2017-11-22 12:00 Amsterdam (AMS)

Cena 488 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2017-11-15 16:50 Warszawa (WAW) 2017-11-15 19:00 Amsterdam (AMS)
Całkowity czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 267

    2017-11-15 16:50 Warszawa (WAW) 2017-11-15 19:00 Amsterdam (AMS)

Podróż do Amsterdam

2017-11-22 10:25 Warszawa (WAW) 2017-11-22 13:20 Amsterdam (AMS)
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 266

    2017-11-22 10:25 Warszawa (WAW) 2017-11-22 12:20 Amsterdam (AMS)

Cena 553 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2017-11-15 19:50 Warszawa (WAW) 2017-11-15 22:00 Amsterdam (AMS)
Całkowity czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 269

    2017-11-15 19:50 Warszawa (WAW) 2017-11-15 22:00 Amsterdam (AMS)

Podróż do Amsterdam

2017-11-22 10:25 Warszawa (WAW) 2017-11-22 13:20 Amsterdam (AMS)
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 266

    2017-11-22 10:25 Warszawa (WAW) 2017-11-22 12:20 Amsterdam (AMS)

Cena 593 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2017-11-15 16:50 Warszawa (WAW) 2017-11-15 19:00 Amsterdam (AMS)
Całkowity czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 267

    2017-11-15 16:50 Warszawa (WAW) 2017-11-15 19:00 Amsterdam (AMS)

Podróż do Amsterdam

2017-11-22 07:05 Warszawa (WAW) 2017-11-22 10:05 Amsterdam (AMS)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 270

    2017-11-22 07:05 Warszawa (WAW) 2017-11-22 09:05 Amsterdam (AMS)

Cena 553 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2017-11-15 19:50 Warszawa (WAW) 2017-11-15 22:00 Amsterdam (AMS)
Całkowity czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 269

    2017-11-15 19:50 Warszawa (WAW) 2017-11-15 22:00 Amsterdam (AMS)

Podróż do Amsterdam

2017-11-22 07:05 Warszawa (WAW) 2017-11-22 10:05 Amsterdam (AMS)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 270

    2017-11-22 07:05 Warszawa (WAW) 2017-11-22 09:05 Amsterdam (AMS)

Cena 593 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2017-11-15 07:20 Warszawa (WAW) 2017-11-15 09:40 Amsterdam (AMS)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 265

    2017-11-15 07:20 Warszawa (WAW) 2017-11-15 09:40 Amsterdam (AMS)

Podróż do Amsterdam

2017-11-22 10:25 Warszawa (WAW) 2017-11-22 13:20 Amsterdam (AMS)
Całkowity czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 266

    2017-11-22 10:25 Warszawa (WAW) 2017-11-22 12:20 Amsterdam (AMS)

Cena 484 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2017-11-15 07:20 Warszawa (WAW) 2017-11-15 09:40 Amsterdam (AMS)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 265

    2017-11-15 07:20 Warszawa (WAW) 2017-11-15 09:40 Amsterdam (AMS)

Podróż do Amsterdam

2017-11-22 07:05 Warszawa (WAW) 2017-11-22 10:05 Amsterdam (AMS)
Całkowity czas podróży: 2h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 270

    2017-11-22 07:05 Warszawa (WAW) 2017-11-22 09:05 Amsterdam (AMS)

Cena 484 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2017-11-15 06:20 Warszawa (WAW) 2017-11-15 08:00 Doncaster (DSA)
Całkowity czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1315

    2017-11-15 06:20 Warszawa (WAW) 2017-11-15 08:00 Doncaster (DSA)

Podróż do Doncaster

2017-11-22 08:35 Warszawa (WAW) 2017-11-22 12:55 Doncaster (DSA)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1316

    2017-11-22 08:35 Warszawa (WAW) 2017-11-22 11:55 Doncaster (DSA)

Cena 255 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2017-11-15 16:40 Warszawa (WAW) 2017-11-15 21:05 Doncaster (DSA)
Całkowity czas podróży: 5h 25m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3885

    2017-11-15 16:40 Warszawa (WAW) 2017-11-15 17:30 Katowice (KTW)

  • W6

    1. W6 1015

    2017-11-15 19:35 Katowice (KTW) 2017-11-15 21:05 Doncaster (DSA)

Podróż do Doncaster

2017-11-22 08:35 Warszawa (WAW) 2017-11-22 12:55 Doncaster (DSA)
Całkowity czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1316

    2017-11-22 08:35 Warszawa (WAW) 2017-11-22 11:55 Doncaster (DSA)

Cena 576 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2017-11-15 06:20 Warszawa (WAW) 2017-11-15 08:00 Doncaster (DSA)
Całkowity czas podróży: 2h 40m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1315

    2017-11-15 06:20 Warszawa (WAW) 2017-11-15 08:00 Doncaster (DSA)

Podróż do Doncaster

2017-11-22 22:10 Warszawa (WAW) 2017-11-23 07:35 Doncaster (DSA)
Całkowity czas podróży: 7h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1616

    2017-11-22 22:10 Gdańsk (GDN) 2017-11-23 01:15 Doncaster (DSA)

  • LO

    1. LO 3828

    2017-11-23 05:35 Warszawa (WAW) 2017-11-23 06:35 Gdańsk (GDN)

Cena 383 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

7 opinie

Dodaj komentarz

  • 29-08-2016

    W Polsce tez nie brakuje takich wydarzeń. Ludzie są przekonani że jeśli impreza nie odbywa się w Polsce jest lepsza, bardziej prestiżowa, nic mniej mylnego. Mamy więcej fachowców niż niektóre Państwa, zależy oczywiście od danej dyscypliny, branży, ale ogólnie dajemy radę. promujmy to co Polskie.

  • 24-05-2016

    Najlepsze jest to, że ludziska słyszą o fajnych wydarzeniach gdzieś w świecie ale nie kupią biletu

  • 04-01-2016

    Doncaster to miasto wyścigów konnych. Pierwszy, który się tam odbył to Doncaster Gold Cup (1766) na Cantley Common. To najstarsza tego typu, kontynuowana do dziś, impreza na świecie. Z przyjemnością wybrałbym się zobaczyć takie widowisko, ale pewnie bilet byłby droższy niż sam lot do Doncaster.

  • 29-10-2014

    Z Okęcia w listopadzie do Doncaster w jedna stronę 199 złotych więc optymalna cena, ani za dużo ani nie najmniej. Opłacają się najlepiej promocje, ale różne kierunki w różnych terminach objęte są promocją, więc trzeba ciągle pilotować stronę. Pozdrawiam wszystkich lotników.

  • 22-09-2014

    Wizzairem dobre ceny wypadają w październiku z Okęcia, polecam wszystkim te linie, dobrzy piloci, uprzejme Panie na pokładzie. Szkoda tylko że za wszystko na pokładzie się płaci ale za to tanie bilety mają.

  • 20-01-2014

    Szkoda, że tylko dwa razy w tygodniu no i nie ma lotów w soboty i niedziele :/ najbardziej mi to odpowiada. Czy jest nadzieja na zwiększenie częstotliwości lotów???

  • 12-07-2012

    Dobre, tanie połączenie lotnicze. Dla mnie super, bezpośrednio i na miejscu bo w Warszawie. Wszystkim polecam. Konkurencyjne ceny do Linii regularnych. BRAWA.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena