Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-02 - 2018-04-30
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Warszawa - Bratysława, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko M. R. Stefanik Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Środa, Piątek) .

Bezpośrednie loty z Warszawy do Bratysławy. Linie lotnicze Wizzair w okresie letnim 2017 uruchamia rejs na trasie Warszawa - Bratysława(BTS). Wg rozkładu lotów przeloty mają odbywać się w każdy poniedziałek, środę, piątek oraz niedzielę. Liniami Wizzair z Warszawy wylecimy o godz. 14:55, przylot do Bratysławy o godz. 16:05. Lot powrotny z Bratysławy do Warszawy Wizzair oferuje w godz 16:35-17:45. Bilety lotnicze linii Wizzair do Bratysławy w promocyjnych cenach - zapraszamy do rezerwacji online oraz telefonicznej 7 dni w tygodniu.

Informacje o lotach Warszawa - Bratysława. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-10-11 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Bratysława (BTS).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2017-11-29 19:15 Warszawa (WAW) 2017-11-29 20:25 Bratysława (BTS)
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1585

    2017-11-29 19:15 Warszawa (WAW) 2017-11-29 20:25 Bratysława (BTS)

Podróż do Bratysława

2017-12-06 20:55 Warszawa (WAW) 2017-12-06 23:05 Bratysława (BTS)
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1586

    2017-12-06 20:55 Warszawa (WAW) 2017-12-06 22:05 Bratysława (BTS)

Cena 99 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2017-11-29 06:25 Warszawa (WAW) 2017-11-29 12:00 Bratysława (BTS)
Całkowity czas podróży: 5h 35m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1431

    2017-11-29 06:25 Warszawa (WAW) 2017-11-29 08:30 Milano (BGY)

  • FR

    1. FR 4642

    2017-11-29 10:35 Milano (BGY) 2017-11-29 12:00 Bratysława (BTS)

Podróż do Bratysława

2017-12-06 20:55 Warszawa (WAW) 2017-12-06 23:05 Bratysława (BTS)
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1586

    2017-12-06 20:55 Warszawa (WAW) 2017-12-06 22:05 Bratysława (BTS)

Cena 231 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2017-11-29 19:15 Warszawa (WAW) 2017-11-29 20:25 Bratysława (BTS)
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1585

    2017-11-29 19:15 Warszawa (WAW) 2017-11-29 20:25 Bratysława (BTS)

Podróż do Bratysława

2017-12-06 10:50 Warszawa (WAW) 2017-12-06 18:30 Bratysława (BTS)
Całkowity czas podróży: 6h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2315

    2017-12-06 10:50 Londyn (STN) 2017-12-06 12:15 Bratysława (BTS)

  • FR

    1. FR 2669

    2017-12-06 14:15 Warszawa (WMI) 2017-12-06 17:30 Londyn (STN)

Cena 243 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2017-11-29 19:15 Warszawa (WAW) 2017-11-29 20:25 Bratysława (BTS)
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1585

    2017-11-29 19:15 Warszawa (WAW) 2017-11-29 20:25 Bratysława (BTS)

Podróż do Bratysława

2017-12-06 12:25 Warszawa (WAW) 2017-12-07 00:15 Bratysława (BTS)
Całkowity czas podróży: 10h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 4643

    2017-12-06 12:25 Milano (BGY) 2017-12-06 13:55 Bratysława (BTS)

  • FR

    1. FR 3898

    2017-12-06 21:10 Warszawa (WMI) 2017-12-06 23:15 Milano (BGY)

Cena 442 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2017-11-29 06:25 Warszawa (WAW) 2017-11-29 12:00 Bratysława (BTS)
Całkowity czas podróży: 5h 35m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1431

    2017-11-29 06:25 Warszawa (WAW) 2017-11-29 08:30 Milano (BGY)

  • FR

    1. FR 4642

    2017-11-29 10:35 Milano (BGY) 2017-11-29 12:00 Bratysława (BTS)

Podróż do Bratysława

2017-12-06 10:50 Warszawa (WAW) 2017-12-06 18:30 Bratysława (BTS)
Całkowity czas podróży: 6h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2315

    2017-12-06 10:50 Londyn (STN) 2017-12-06 12:15 Bratysława (BTS)

  • FR

    1. FR 2669

    2017-12-06 14:15 Warszawa (WMI) 2017-12-06 17:30 Londyn (STN)

Cena 375 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2017-11-29 21:40 Warszawa (WMI) 2017-11-30 10:25 Bratysława (BTS)
Całkowity czas podróży: 12h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2284

    2017-11-29 21:40 Warszawa (WMI) 2017-11-29 23:20 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 2314

    2017-11-30 07:15 Londyn (STN) 2017-11-30 10:25 Bratysława (BTS)

Podróż do Bratysława

2017-12-06 20:55 Warszawa (WMI) 2017-12-06 23:05 Bratysława (BTS)
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1586

    2017-12-06 20:55 Warszawa (WAW) 2017-12-06 22:05 Bratysława (BTS)

Cena 228 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2017-11-29 19:15 Warszawa (WAW) 2017-11-29 20:25 Bratysława (BTS)
Całkowity czas podróży: 1h 10m / Bezpośrednio

  • W6

    1. W6 1585

    2017-11-29 19:15 Warszawa (WAW) 2017-11-29 20:25 Bratysława (BTS)

Podróż do Bratysława

2017-12-06 16:45 Warszawa (WAW) 2017-12-07 10:00 Bratysława (BTS)
Całkowity czas podróży: 16h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2976

    2017-12-06 16:45 Brussel (CRL) 2017-12-06 18:35 Bratysława (BTS)

  • FR

    1. FR 1057

    2017-12-07 07:00 Warszawa (WMI) 2017-12-07 09:00 Brussel (CRL)

Cena 166 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2017-11-29 21:40 Warszawa (WMI) 2017-11-30 10:25 Bratysława (BTS)
Całkowity czas podróży: 12h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2284

    2017-11-29 21:40 Warszawa (WMI) 2017-11-29 23:20 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 2314

    2017-11-30 07:15 Londyn (STN) 2017-11-30 10:25 Bratysława (BTS)

Podróż do Bratysława

2017-12-06 10:50 Warszawa (WMI) 2017-12-06 18:30 Bratysława (BTS)
Całkowity czas podróży: 6h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2315

    2017-12-06 10:50 Londyn (STN) 2017-12-06 12:15 Bratysława (BTS)

  • FR

    1. FR 2669

    2017-12-06 14:15 Warszawa (WMI) 2017-12-06 17:30 Londyn (STN)

Cena 372 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2017-11-29 06:25 Warszawa (WAW) 2017-11-29 12:00 Bratysława (BTS)
Całkowity czas podróży: 5h 35m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1431

    2017-11-29 06:25 Warszawa (WAW) 2017-11-29 08:30 Milano (BGY)

  • FR

    1. FR 4642

    2017-11-29 10:35 Milano (BGY) 2017-11-29 12:00 Bratysława (BTS)

Podróż do Bratysława

2017-12-06 16:45 Warszawa (WAW) 2017-12-07 10:00 Bratysława (BTS)
Całkowity czas podróży: 16h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2976

    2017-12-06 16:45 Brussel (CRL) 2017-12-06 18:35 Bratysława (BTS)

  • FR

    1. FR 1057

    2017-12-07 07:00 Warszawa (WMI) 2017-12-07 09:00 Brussel (CRL)

Cena 299 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2017-11-29 21:40 Warszawa (WMI) 2017-11-30 10:25 Bratysława (BTS)
Całkowity czas podróży: 12h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2284

    2017-11-29 21:40 Warszawa (WMI) 2017-11-29 23:20 Londyn (STN)

  • FR

    1. FR 2314

    2017-11-30 07:15 Londyn (STN) 2017-11-30 10:25 Bratysława (BTS)

Podróż do Bratysława

2017-12-06 16:45 Warszawa (WMI) 2017-12-07 10:00 Bratysława (BTS)
Całkowity czas podróży: 16h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 2976

    2017-12-06 16:45 Brussel (CRL) 2017-12-06 18:35 Bratysława (BTS)

  • FR

    1. FR 1057

    2017-12-07 07:00 Warszawa (WMI) 2017-12-07 09:00 Brussel (CRL)

Cena 295 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

16 opinie

Dodaj komentarz

  • 21-08-2017

    BRATYSŁAWA DOBRYM LOTEM JEST. IM WIĘCEJ TAKICH PROPOZYCJI TYM LEPIEJ.

  • 07-08-2017

    Kto pierwszy ten lepszy, poza tym samoloty nie są rozciągliwe i maja ograniczoną ilość miejsc. Bratysława się sprzeda szybko bo tanie bilety ma.

  • 18-07-2017

    Bratysława to świetny pomysł na wycieczkę, w dodatku samolotem, oby takich lotów było coraz więcej.

  • 13-07-2017

    Można sobie też na miejscu zorganizować rower i pozwiedzać na kółkach miasto. My zawsze tak robimy, jest szybciej i przyjemniej.

  • 05-07-2017

    Fajny kierunek, jeśli ktoś lubi miejskie klimaty na wakacje, zwiedzanie w dzien , imprezki wieczorem to na pewno nie będzie się tam nudził

  • 22-06-2017

    Najlepsze tanie loty do Bratysławy uruchomiły linie węgierskie. Dawno nie było tak fajnego lotu.

  • 06-04-2017

    Na Słowacji głównie słowackie Tatry jest co oglądać. Połączcie to z przelotem do Bratyslavy i macie świetna wycieczkę.

  • 17-03-2017

    To ciekawa propozycja, można zwiedzać okoliczne miasto w obrębie 500 km od nas. To blisko i można szybko wrócić do domu. Słowacja zawsze była blisko Polski i dużo osób ją odwiedzało i odwiedza.

  • 07-02-2017

    Fajnie że w końcu jakieś linie dodały coś nowego, Słowacja się rozkręci i jestem za.

  • 25-01-2017

    Spokojna głowa, jeśli to nowość to biletów na pewno nie zabraknie, będą zapełniać samoloty po same brzegi. A może i miejsca stojące się znajdą :D

  • 09-01-2017

    Kto już zaopatrzył się w bilet na Słowackie tereny? Śpieszcie się bo zabraknie biletów taki fajny kierunek.

  • 12-12-2016

    Gdyby ten kierunek był już otwarty nie mielibyśmy wątpliwości co do spędzenia Sylwestra, szkoda że dopiero latem można wyruszyć do Bratysławy. Takie loty to ja rozumiem.

  • 30-11-2016

    BRAWO DLA WIZZAIRA, JAKO PIERWSZY OTWORZYŁ NIEBO DLA SŁOWACJI. TAKIE NOWOŚCI MILE WIDZIANE. DUŻO OSÓB NA PEWNO SKORZYSTA, JA JUŻ PRZEBIERAM NOGAMI.

  • 25-11-2016

    Bratysława to dobry pomysł na latanie, ciekawe miasto wiele osób go odwiedza.

  • 15-11-2016

    O widzisz, Słowacja się otwiera, w sumie to dość blisko, ale samolotem jeszcze bliżej.

  • 10-11-2016

    Na Słowację jeszcze chyba nic taniego nie było. Wizzair dobrze kombinuje. Wrzućcie jeszcze Kosice i będę happy.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena