Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Październik 2017

Powrót

Październik 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-10-06 - 2018-03-31
Promocja aktualna: do 2017-10-22

Lot na trasie Katowice - Lizbona, Wylot lotnisko: Katowice Pyrzowice - Katowice, Przylot lotnisko Portela Linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Środa) od 2017-10-28(Poniedziałek, Piątek).

Bezpośrednie loty z Katowic do Lizbony liniami Wizzair. W okresie letnim 2017 połączenia lotnicze do Portugalii startują dwa razy w tygodniu w środy oraz niedziele. Wylot z Katowic o godz 17:45, przylot do Lizbony o godz 20:45. Loty powrotne na trasie Lizbona - Katowice także dwa razy w tygodniu (środy, niedziele) w godzinach wieczornych o 21:20-01:55. Zapraszamy do rezerwacji biletów lotniczych w promocyjnych cenach relacji Katowice - Lizbona online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Lizbona

Informacje o lotach Katowice - Lizbona. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-09-18 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Lizbona (LIS).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Katowice

2017-11-06 19:05 Katowice (KTW) 2017-11-06 20:40 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • LH

    1. LH 1361

    2017-11-06 19:05 Katowice (KTW) 2017-11-06 20:40 Frankfurt nad Menem (FRA)

Podróż do Frankfurt nad Menem

2017-11-13 21:50 Katowice (KTW) 2017-11-14 00:20 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • LH

    1. LH 1362

    2017-11-13 21:50 Katowice (KTW) 2017-11-13 23:20 Frankfurt nad Menem (FRA)

Cena 712 zł

Lot 2

Podróż z Katowice

2017-11-06 19:05 Katowice (KTW) 2017-11-06 20:40 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • LH

    1. LH 1361

    2017-11-06 19:05 Katowice (KTW) 2017-11-06 20:40 Frankfurt nad Menem (FRA)

Podróż do Frankfurt nad Menem

2017-11-13 16:30 Katowice (KTW) 2017-11-13 19:00 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • LH

    1. LH 1360

    2017-11-13 16:30 Katowice (KTW) 2017-11-13 18:00 Frankfurt nad Menem (FRA)

Cena 712 zł

Lot 3

Podróż z Katowice

2017-11-06 19:05 Katowice (KTW) 2017-11-06 20:40 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży: 1h 35m / Bezpośrednio

  • LH

    1. LH 1361

    2017-11-06 19:05 Katowice (KTW) 2017-11-06 20:40 Frankfurt nad Menem (FRA)

Podróż do Frankfurt nad Menem

2017-11-13 12:20 Katowice (KTW) 2017-11-13 14:50 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży: 1h 30m / Bezpośrednio

  • LH

    1. LH 1356

    2017-11-13 12:20 Katowice (KTW) 2017-11-13 13:50 Frankfurt nad Menem (FRA)

Cena 763 zł

Lot 4

Podróż z Katowice

2017-11-06 18:15 Katowice (KTW) 2017-11-06 22:10 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży: 3h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3886

    2017-11-06 18:15 Katowice (KTW) 2017-11-06 19:10 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 383

    2017-11-06 20:15 Warszawa (WAW) 2017-11-06 22:10 Frankfurt nad Menem (FRA)

Podróż do Frankfurt nad Menem

2017-11-13 19:50 Katowice (KTW) 2017-11-14 00:40 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży: 3h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 380

    2017-11-13 19:50 Warszawa (WAW) 2017-11-13 21:40 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • LO

    1. LO 3879

    2017-11-13 22:50 Katowice (KTW) 2017-11-13 23:40 Warszawa (WAW)

Cena 780 zł

Lot 5

Podróż z Katowice

2017-11-06 15:05 Katowice (KTW) 2017-11-06 22:10 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży: 7h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3884

    2017-11-06 15:05 Katowice (KTW) 2017-11-06 16:00 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 383

    2017-11-06 20:15 Warszawa (WAW) 2017-11-06 22:10 Frankfurt nad Menem (FRA)

Podróż do Frankfurt nad Menem

2017-11-13 19:50 Katowice (KTW) 2017-11-14 00:40 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży: 3h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 380

    2017-11-13 19:50 Warszawa (WAW) 2017-11-13 21:40 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • LO

    1. LO 3879

    2017-11-13 22:50 Katowice (KTW) 2017-11-13 23:40 Warszawa (WAW)

Cena 780 zł

Lot 6

Podróż z Katowice

2017-11-06 18:15 Katowice (KTW) 2017-11-06 22:10 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży: 3h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3886

    2017-11-06 18:15 Katowice (KTW) 2017-11-06 19:10 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 383

    2017-11-06 20:15 Warszawa (WAW) 2017-11-06 22:10 Frankfurt nad Menem (FRA)

Podróż do Frankfurt nad Menem

2017-11-13 19:50 Katowice (KTW) 2017-11-14 12:25 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży: 15h 35m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 380

    2017-11-13 19:50 Warszawa (WAW) 2017-11-13 21:40 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • LO

    1. LO 3881

    2017-11-14 10:35 Katowice (KTW) 2017-11-14 11:25 Warszawa (WAW)

Cena 780 zł

Lot 7

Podróż z Katowice

2017-11-06 05:35 Katowice (KTW) 2017-11-06 22:10 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży: 16h 35m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3880

    2017-11-06 05:35 Katowice (KTW) 2017-11-06 06:30 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 383

    2017-11-06 20:15 Warszawa (WAW) 2017-11-06 22:10 Frankfurt nad Menem (FRA)

Podróż do Frankfurt nad Menem

2017-11-13 19:50 Katowice (KTW) 2017-11-14 00:40 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży: 3h 50m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 380

    2017-11-13 19:50 Warszawa (WAW) 2017-11-13 21:40 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • LO

    1. LO 3879

    2017-11-13 22:50 Katowice (KTW) 2017-11-13 23:40 Warszawa (WAW)

Cena 780 zł

Lot 8

Podróż z Katowice

2017-11-06 18:15 Katowice (KTW) 2017-11-06 22:10 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży: 3h 55m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3886

    2017-11-06 18:15 Katowice (KTW) 2017-11-06 19:10 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 383

    2017-11-06 20:15 Warszawa (WAW) 2017-11-06 22:10 Frankfurt nad Menem (FRA)

Podróż do Frankfurt nad Menem

2017-11-13 19:50 Katowice (KTW) 2017-11-14 18:30 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży: 21h 40m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 380

    2017-11-13 19:50 Warszawa (WAW) 2017-11-13 21:40 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • LO

    1. LO 3885

    2017-11-14 16:40 Katowice (KTW) 2017-11-14 17:30 Warszawa (WAW)

Cena 780 zł

Lot 9

Podróż z Katowice

2017-11-06 12:05 Katowice (KTW) 2017-11-06 22:10 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży: 10h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3882

    2017-11-06 12:05 Katowice (KTW) 2017-11-06 13:00 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 383

    2017-11-06 20:15 Warszawa (WAW) 2017-11-06 22:10 Frankfurt nad Menem (FRA)

Podróż do Frankfurt nad Menem

2017-11-13 19:50 Katowice (KTW) 2017-11-14 12:25 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży: 15h 35m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 380

    2017-11-13 19:50 Warszawa (WAW) 2017-11-13 21:40 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • LO

    1. LO 3881

    2017-11-14 10:35 Katowice (KTW) 2017-11-14 11:25 Warszawa (WAW)

Cena 780 zł

Lot 10

Podróż z Katowice

2017-11-06 15:05 Katowice (KTW) 2017-11-06 22:10 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży: 7h 5m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 3884

    2017-11-06 15:05 Katowice (KTW) 2017-11-06 16:00 Warszawa (WAW)

  • LO

    1. LO 383

    2017-11-06 20:15 Warszawa (WAW) 2017-11-06 22:10 Frankfurt nad Menem (FRA)

Podróż do Frankfurt nad Menem

2017-11-13 19:50 Katowice (KTW) 2017-11-14 15:35 Frankfurt nad Menem (FRA)
Całkowity czas podróży: 18h 45m / 1 przesiadka

  • LO

    1. LO 380

    2017-11-13 19:50 Warszawa (WAW) 2017-11-13 21:40 Frankfurt nad Menem (FRA)

  • LO

    1. LO 3883

    2017-11-14 13:45 Katowice (KTW) 2017-11-14 14:35 Warszawa (WAW)

Cena 780 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

9 opinie

Dodaj komentarz

  • 28-08-2017

    Najtańsze loty do Lizbony w jedna stronę od 209 pln. To bardzo tanio w porównaniu z odległością jaka samolot musi przebyć.

  • 04-08-2017

    Do Lizbony da się jeszcze znaleźć i kupić nie najgorsze cenowo loty. Jeśli Wasz termin jest elastyczny zapłacicie około 600 złotych. Do Portugalii to średnia cena.

  • 14-06-2017

    Fakt ceny do najniższych nie należą ale miejsce rekompensuje wszystko, jest cudnie

  • 01-03-2017

    Lizbona to daleki kierunek, jak ma być tanio, to na krótkich trasach. Dajcie żyć, każdy musi jakoś zarobić. Ja uważam że i tak tanie linie dają radę.

  • 28-11-2016

    Do Lisbony ceny jednak mało zachęcają, Po co zaczynać promocje do Portugalii jak nie ma ona niskich cen. Takie ceny to na zwykłych lotach tez są.

  • 24-11-2016

    Mało jest lotów do Lizbony więc tym bardziej się cieszę na to połączenie na Wizzairze i to jeszcze z Katowic

  • 10-10-2016

    Wiedziałam że latają z Warszawy ale że z Katowic to jeszcze lepiej.

  • 22-09-2016

    Oj jakie postępy, do Portugalii tanimi liniami jeszcze nie leciałem.

  • 16-09-2016

    Lizbona i Porto zawsze miały wzięcie, teraz widać że tanie linie nie próżnują na terenie Polski.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena