Wylot

Lipiec 2021

Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Lipiec 2021

Lipiec
Sierpień
Wrzesień
Październik
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2013-12-12 - 2013-12-31
Promocja aktualna: do 2013-10-31

Lot na trasie Katowice - Hurghada, Wylot lotnisko : Katowice Pyrzowice - Katowice , Przylot lotnisko Hurghada Int. Apt. Linie lotnicze Wizzair .

Bezpośrednie przeloty z Katowic do Hurghady liniami Wizzair. Tanie linie Wizzair końcem października 2013 otwierają nowe tanie rejsy do wakacyjnych kurortów Egiptu. Bilety lotnicze na trasie Katowice - Hurghada w promocyjnych cenach rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Katowice - Hurghada

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Katowice do Hurghada były oglądane 488 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Wizzair
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Katowice - Hurghada:
Katowice (KTW) -> Londyn (LTN) -> Hurghada (HRG)
Katowice (KTW) -> Warszawa (WAW) -> Düsseldorf (DUS) -> Hurghada (HRG)
Katowice (KTW) -> Ateny (ATH) -> Kair (CAI) -> Hurghada (HRG)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Hurghada - Katowice:
Hurghada (HRG) -> Rzym (FCO) -> Katowice (KTW)
Hurghada (HRG) -> Londyn (LTN) -> Katowice (KTW)
Hurghada (HRG) -> Londyn (LGW) -> Katowice (KTW)
Nasi Klienci wybrali również loty do Hurghada z Warszawy (299.00zł)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Hurghada

Informacje o lotach Katowice - Hurghada. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-07-17 znaleziono 6 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Hurghada (HRG).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 10 dni

Podróż z Katowice

2021-09-01 08:10 Katowice (KTW) 2021-09-01 18:20 Hurghada (HRG)
Całkowity czas podróży : 10h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    W61001

    2021-09-01 08:10 Katowice (KTW) 2021-09-01 09:35 Londyn (LTN)

  • U2

    U22401

    2021-09-01 11:40 Londyn (LTN) 2021-09-01 18:20 Hurghada (HRG)

Podróż do Hurghada

2021-09-11 22:15 Katowice (KTW) 2021-09-12 12:35 Hurghada (HRG)
Całkowity czas podróży : 13h 20m / 1 przesiadka

  • W6

    W68258

    2021-09-11 22:15 Hurghada (HRG) 2021-09-12 02:15 Rzym (FCO)

  • W6

    W61144

    2021-09-12 09:40 Rzym (CIA) 2021-09-12 11:35 Katowice (KTW)

Cena 1222 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2021-09-01 08:10 Katowice (KTW) 2021-09-01 18:20 Hurghada (HRG)
Całkowity czas podróży : 10h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    W61001

    2021-09-01 08:10 Katowice (KTW) 2021-09-01 09:35 Londyn (LTN)

  • U2

    U22401

    2021-09-01 11:40 Londyn (LTN) 2021-09-01 18:20 Hurghada (HRG)

Podróż do Hurghada

2021-09-08 19:05 Katowice (KTW) 2021-09-09 13:40 Hurghada (HRG)
Całkowity czas podróży : 17h 35m / 1 przesiadka

  • U2

    U22402

    2021-09-08 19:05 Hurghada (HRG) 2021-09-08 23:55 Londyn (LTN)

  • W6

    W61002

    2021-09-09 09:25 Londyn (LTN) 2021-09-09 12:40 Katowice (KTW)

Cena 1251 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Katowice

2021-08-31 06:30 Katowice (KTW) 2021-08-31 17:50 Hurghada (HRG)
Całkowity czas podróży : 11h 20m / 2 przesiadki

  • LO

    LO3880

    2021-08-31 06:30 Katowice (KTW) 2021-08-31 07:30 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO409

    2021-08-31 08:40 Warszawa (WAW) 2021-08-31 10:40 Düsseldorf (DUS)

  • X3

    X36122

    2021-08-31 13:05 Düsseldorf (DUS) 2021-08-31 17:50 Hurghada (HRG)

Podróż do Hurghada

2021-09-11 22:15 Katowice (KTW) 2021-09-12 12:35 Hurghada (HRG)
Całkowity czas podróży : 13h 20m / 1 przesiadka

  • W6

    W68258

    2021-09-11 22:15 Hurghada (HRG) 2021-09-12 02:15 Rzym (FCO)

  • W6

    W61144

    2021-09-12 09:40 Rzym (CIA) 2021-09-12 11:35 Katowice (KTW)

Cena 1336 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Katowice

2021-09-04 15:05 Katowice (KTW) 2021-09-05 00:30 Hurghada (HRG)
Całkowity czas podróży : 9h 25m / 2 przesiadki

  • W6

    W61241

    2021-09-04 15:05 Katowice (KTW) 2021-09-04 18:25 Ateny (ATH)

  • MS

    MS750

    2021-09-04 20:40 Ateny (ATH) 2021-09-04 21:30 Kair (CAI)

  • MS

    MS42

    2021-09-04 23:30 Kair (CAI) 2021-09-05 00:30 Hurghada (HRG)

Podróż do Hurghada

2021-09-11 22:15 Katowice (KTW) 2021-09-12 12:35 Hurghada (HRG)
Całkowity czas podróży : 13h 20m / 1 przesiadka

  • W6

    W68258

    2021-09-11 22:15 Hurghada (HRG) 2021-09-12 02:15 Rzym (FCO)

  • W6

    W61144

    2021-09-12 09:40 Rzym (CIA) 2021-09-12 11:35 Katowice (KTW)

Cena 1477 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Katowice

2021-09-03 13:55 Katowice (KTW) 2021-09-04 01:25 Hurghada (HRG)
Całkowity czas podróży : 11h 30m / 3 przesiadki

  • LO

    LO3884

    2021-09-03 13:55 Katowice (KTW) 2021-09-03 14:50 Warszawa (WAW)

  • LO

    LO763

    2021-09-03 16:20 Warszawa (WAW) 2021-09-03 18:20 Lwów (LWO)

  • PC

    PC421

    2021-09-03 20:35 Lwów (LWO) 2021-09-03 22:35 Stambuł (SAW)

  • PC

    PC620

    2021-09-03 23:45 Stambuł (SAW) 2021-09-04 01:25 Hurghada (HRG)

Podróż do Hurghada

2021-09-11 22:15 Katowice (KTW) 2021-09-12 12:35 Hurghada (HRG)
Całkowity czas podróży : 13h 20m / 1 przesiadka

  • W6

    W68258

    2021-09-11 22:15 Hurghada (HRG) 2021-09-12 02:15 Rzym (FCO)

  • W6

    W61144

    2021-09-12 09:40 Rzym (CIA) 2021-09-12 11:35 Katowice (KTW)

Cena 1497 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Katowice

2021-09-01 08:10 Katowice (KTW) 2021-09-01 18:20 Hurghada (HRG)
Całkowity czas podróży : 10h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    W61001

    2021-09-01 08:10 Katowice (KTW) 2021-09-01 09:35 Londyn (LTN)

  • U2

    U22401

    2021-09-01 11:40 Londyn (LTN) 2021-09-01 18:20 Hurghada (HRG)

Podróż do Hurghada

2021-09-06 23:40 Katowice (KTW) 2021-09-07 13:40 Hurghada (HRG)
Całkowity czas podróży : 13h 0m / 1 przesiadka

  • U2

    U28862

    2021-09-06 23:40 Hurghada (HRG) 2021-09-07 04:25 Londyn (LGW)

  • W6

    W61002

    2021-09-07 09:25 Londyn (LTN) 2021-09-07 12:40 Katowice (KTW)

Cena 1632 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

2 opinie

Dodaj komentarz

  • 17-09-2013

    Przegapiłem, nie wiedziałem nawet że jest takie połączenie na tanich liniach, mam nadziej że na następny sezon znów pojawi się to połączenie

  • 20-08-2013

    Linie Wizzair dysponują lotami od 31 października z Katowic do Hurghady, nowość na rynku tanich lotów, czyżby konkurencja dla czarterów?????

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena