Wylot

Listopad 2022

Listopad
Grudzień
Styczeń
Luty
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Listopad 2022

Listopad
Grudzień
Styczeń
Luty
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-11-14 - 2023-03-30
Promocja aktualna: do 2022-11-30

Lot na trasie Łódź - Mediolan, Wylot lotnisko : Lublinek - Łódź , Przylot lotnisko Bergamo Linie lotnicze Ryanair .

Tanie linie Ryanair oferują bezpośrednie loty z Łodzi do Mediolanu na lotnisko Mediolan-Bergamo (BGY) połozone 50km od centrum miasta. Połączenia w sezonie jesienno-zimowym od 31 października 2022 osbywają się trzy razy w tygodniu w poniedziałki, środy i soboty. Wyloty z Łodzi w poniedziałki realizowane są o godz 21:40, planowane lądowanie w Mediolanie o godz 23:30, w środy o godz 17:45-19:35 i w soboty o godz 20:25-22:15. Powrotne loty z Mediolanu do Łodzi także 3 razy w tygodniu, w poniedziałki o godz 19:25-21:15, w środy o godz 15:30-17:20 oraz w soboty o godz 18:10-20:00. Juz dzisiaj zaplanuj podróż do Włoch. Kup tani lot do mediolanu online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Łódź - Mediolan

Ile trwa lot Łódź - Mediolan:
1h 50m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Łódź do Mediolan obecnie mają 497 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio do Mediolan:
Ryanair
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
232.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
224.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
223.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Mediolan - Łódź:
Mediolan (BGY) -> Londyn (STN) -> Łódź (LCJ)
Nasi Klienci wybrali również loty do Mediolanu z Poznania (159.00zł drożej o 60%), Gdańska (68.00zł taniej o 32%), Katowic (68.00zł taniej o 32%), Warszawy (99.00zł), Krakowa (88.00zł taniej o 12%), Wrocławia (66.00zł taniej o 34%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Mediolanu

Oferty lotów z Łódź - Mediolan. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-11-28 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Łódź (LCJ) - Mediolan (MIL).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 4 dni

Podróż z Łódź

2023-01-02 21:40 Łódź (LCJ) 2023-01-02 23:30 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9891

    2023-01-02 21:40 Łódź (LCJ) 2023-01-02 23:30 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2023-01-07 18:10 Łódź (LCJ) 2023-01-07 21:00 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9890

    2023-01-07 18:10 Mediolan (BGY) 2023-01-07 20:00 Łódź (LCJ)

Cena 273 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Łódź

2022-12-28 17:45 Łódź (LCJ) 2022-12-28 19:35 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9891

    2022-12-28 17:45 Łódź (LCJ) 2022-12-28 19:35 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2023-01-04 15:30 Łódź (LCJ) 2023-01-04 18:20 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9890

    2023-01-04 15:30 Mediolan (BGY) 2023-01-04 17:20 Łódź (LCJ)

Cena 270 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Łódź

2023-01-02 21:40 Łódź (LCJ) 2023-01-02 23:30 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9891

    2023-01-02 21:40 Łódź (LCJ) 2023-01-02 23:30 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2023-01-04 15:30 Łódź (LCJ) 2023-01-04 18:20 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9890

    2023-01-04 15:30 Mediolan (BGY) 2023-01-04 17:20 Łódź (LCJ)

Cena 269 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Łódź

2023-01-02 21:40 Łódź (LCJ) 2023-01-02 23:30 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9891

    2023-01-02 21:40 Łódź (LCJ) 2023-01-02 23:30 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2023-01-04 15:30 Łódź (LCJ) 2023-01-04 18:20 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9890

    2023-01-04 15:30 Mediolan (BGY) 2023-01-04 17:20 Łódź (LCJ)

Cena 269 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Łódź

2022-12-28 17:45 Łódź (LCJ) 2022-12-28 19:35 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9891

    2022-12-28 17:45 Łódź (LCJ) 2022-12-28 19:35 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2023-01-04 15:30 Łódź (LCJ) 2023-01-04 18:20 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9890

    2023-01-04 15:30 Mediolan (BGY) 2023-01-04 17:20 Łódź (LCJ)

Cena 270 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Łódź

2023-01-02 21:40 Łódź (LCJ) 2023-01-02 23:30 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9891

    2023-01-02 21:40 Łódź (LCJ) 2023-01-02 23:30 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2023-01-07 18:10 Łódź (LCJ) 2023-01-07 21:00 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9890

    2023-01-07 18:10 Mediolan (BGY) 2023-01-07 20:00 Łódź (LCJ)

Cena 273 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Łódź

2022-12-28 17:45 Łódź (LCJ) 2022-12-28 19:35 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9891

    2022-12-28 17:45 Łódź (LCJ) 2022-12-28 19:35 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2023-01-07 18:10 Łódź (LCJ) 2023-01-07 21:00 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9890

    2023-01-07 18:10 Mediolan (BGY) 2023-01-07 20:00 Łódź (LCJ)

Cena 275 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Łódź

2023-01-02 21:40 Łódź (LCJ) 2023-01-02 23:30 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9891

    2023-01-02 21:40 Łódź (LCJ) 2023-01-02 23:30 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2023-01-09 19:25 Łódź (LCJ) 2023-01-09 22:15 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9890

    2023-01-09 19:25 Mediolan (BGY) 2023-01-09 21:15 Łódź (LCJ)

Cena 317 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Łódź

2022-12-28 17:45 Łódź (LCJ) 2022-12-28 19:35 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9891

    2022-12-28 17:45 Łódź (LCJ) 2022-12-28 19:35 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2023-01-09 19:25 Łódź (LCJ) 2023-01-09 22:15 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9890

    2023-01-09 19:25 Mediolan (BGY) 2023-01-09 21:15 Łódź (LCJ)

Cena 319 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Łódź

2023-01-02 21:40 Łódź (LCJ) 2023-01-02 23:30 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9891

    2023-01-02 21:40 Łódź (LCJ) 2023-01-02 23:30 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2023-01-10 21:10 Łódź (LCJ) 2023-01-11 10:55 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży : 12h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2697

    2023-01-10 21:10 Mediolan (BGY) 2023-01-10 22:15 Londyn (STN)

  • FR

    FR2468

    2023-01-11 06:45 Londyn (STN) 2023-01-11 09:55 Łódź (LCJ)

Cena 365 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Łódź

2022-12-28 17:45 Łódź (LCJ) 2022-12-28 19:35 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9891

    2022-12-28 17:45 Łódź (LCJ) 2022-12-28 19:35 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2023-01-10 21:10 Łódź (LCJ) 2023-01-11 10:55 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży : 12h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2697

    2023-01-10 21:10 Mediolan (BGY) 2023-01-10 22:15 Londyn (STN)

  • FR

    FR2468

    2023-01-11 06:45 Londyn (STN) 2023-01-11 09:55 Łódź (LCJ)

Cena 366 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Łódź

2023-01-02 21:40 Łódź (LCJ) 2023-01-02 23:30 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9891

    2023-01-02 21:40 Łódź (LCJ) 2023-01-02 23:30 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2023-01-06 19:25 Łódź (LCJ) 2023-01-07 10:15 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży : 13h 50m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3673

    2023-01-06 19:25 Mediolan (BGY) 2023-01-06 20:30 Londyn (STN)

  • FR

    FR2468

    2023-01-07 06:05 Londyn (STN) 2023-01-07 09:15 Łódź (LCJ)

Cena 456 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Łódź

2023-01-02 21:40 Łódź (LCJ) 2023-01-02 23:30 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży : 1h 50m / Bezpośrednio

  • FR

    FR9891

    2023-01-02 21:40 Łódź (LCJ) 2023-01-02 23:30 Mediolan (BGY)

Podróż do Mediolan

2023-01-07 19:25 Łódź (LCJ) 2023-01-08 10:50 Mediolan (BGY)
Całkowity czas podróży : 14h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2697

    2023-01-07 19:25 Mediolan (BGY) 2023-01-07 20:30 Londyn (STN)

  • FR

    FR2468

    2023-01-08 06:40 Londyn (STN) 2023-01-08 09:50 Łódź (LCJ)

Cena 456 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena