Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Luty 2018

Powrót

Luty 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-02-05 - 2018-10-21
Promocja aktualna: do 2018-02-28

Lot na trasie Katowice - Korfu, Wylot lotnisko: Katowice Pyrzowice - Katowice, Przylot lotnisko Ioannis Kapodistrias International Airport Linie lotnicze Ryanair.

Bezpośrednie połączenia lotnicze z Katowic do Korfu. Loty na grecką wyspę Korfu w sezonie letnim od 26 marca 2018 w każdy poniedziałek oferują tanie linie Ryanair. Z Katowic do Korfu wylecimy o godz 16:00, przylot na grecką wyspę Korfu o godz 19:10. Loty powrotne z Korfu do Katowic również w każdy poniedziałek w godzinach 14:25-15:35. W sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 połączenia są zawieszone. Bilety lotnicze możesz rezerwować już teraz w promocyjnych cenach online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.

Pozostałe tanie loty do Korfu

Tanie Loty z Katowic do Grecja

Informacje o lotach Katowice - Korfu. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-02-06 znaleziono 6 wyników na połączenie lotnicze Katowice (KTW) - Korfu (CFU).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Katowice

2018-03-24 12:15 Katowice (KTW) 2018-03-24 19:35 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 6h 20m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1241

    2018-03-24 12:15 Katowice (KTW) 2018-03-24 15:45 Ateny (ATH)

  • GQ

    1. GQ 272

    2018-03-24 18:30 Ateny (ATH) 2018-03-24 19:35 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2018-03-31 10:05 Katowice (KTW) 2018-03-31 17:15 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 7h 10m / 1 przesiadka

  • EW

    1. EW 615

    2018-03-31 10:05 Kolonia (CGN) 2018-03-31 11:40 Korfu (CFU)

  • W6

    1. W6 1100

    2018-03-31 14:35 Katowice (KTW) 2018-03-31 16:15 Kolonia (CGN)

Cena 1033 zł

Lot 2

Podróż z Katowice

2018-03-24 12:15 Katowice (KTW) 2018-03-24 19:35 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 6h 20m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1241

    2018-03-24 12:15 Katowice (KTW) 2018-03-24 15:45 Ateny (ATH)

  • GQ

    1. GQ 272

    2018-03-24 18:30 Ateny (ATH) 2018-03-24 19:35 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2018-03-31 13:50 Katowice (KTW) 2018-04-01 01:55 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 12h 5m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2372

    2018-03-31 13:50 Londyn (LTN) 2018-03-31 15:05 Korfu (CFU)

  • W6

    1. W6 1006

    2018-03-31 21:40 Katowice (KTW) 2018-04-01 00:55 Londyn (LTN)

Cena 1225 zł

Lot 3

Podróż z Katowice

2018-03-24 12:15 Katowice (KTW) 2018-03-24 19:35 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 6h 20m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1241

    2018-03-24 12:15 Katowice (KTW) 2018-03-24 15:45 Ateny (ATH)

  • GQ

    1. GQ 272

    2018-03-24 18:30 Ateny (ATH) 2018-03-24 19:35 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2018-03-31 21:05 Katowice (KTW) 2018-04-01 13:30 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 16h 25m / 1 przesiadka

  • GQ

    1. GQ 273

    2018-03-31 21:05 Ateny (ATH) 2018-03-31 22:10 Korfu (CFU)

  • W6

    1. W6 1242

    2018-04-01 11:05 Katowice (KTW) 2018-04-01 12:30 Ateny (ATH)

Cena 1019 zł

Lot 4

Podróż z Katowice

2018-03-24 12:15 Katowice (KTW) 2018-03-25 11:25 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 20h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1241

    2018-03-24 12:15 Katowice (KTW) 2018-03-24 15:45 Ateny (ATH)

  • GQ

    1. GQ 270

    2018-03-25 10:20 Ateny (ATH) 2018-03-25 11:25 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2018-03-31 10:05 Katowice (KTW) 2018-03-31 17:15 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 7h 10m / 1 przesiadka

  • EW

    1. EW 615

    2018-03-31 10:05 Kolonia (CGN) 2018-03-31 11:40 Korfu (CFU)

  • W6

    1. W6 1100

    2018-03-31 14:35 Katowice (KTW) 2018-03-31 16:15 Kolonia (CGN)

Cena 954 zł

Lot 5

Podróż z Katowice

2018-03-24 12:15 Katowice (KTW) 2018-03-25 11:25 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 20h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1241

    2018-03-24 12:15 Katowice (KTW) 2018-03-24 15:45 Ateny (ATH)

  • GQ

    1. GQ 270

    2018-03-25 10:20 Ateny (ATH) 2018-03-25 11:25 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2018-03-31 13:50 Katowice (KTW) 2018-04-01 01:55 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 12h 5m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2372

    2018-03-31 13:50 Londyn (LTN) 2018-03-31 15:05 Korfu (CFU)

  • W6

    1. W6 1006

    2018-03-31 21:40 Katowice (KTW) 2018-04-01 00:55 Londyn (LTN)

Cena 1136 zł

Lot 6

Podróż z Katowice

2018-03-24 12:15 Katowice (KTW) 2018-03-25 11:25 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 20h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1241

    2018-03-24 12:15 Katowice (KTW) 2018-03-24 15:45 Ateny (ATH)

  • GQ

    1. GQ 270

    2018-03-25 10:20 Ateny (ATH) 2018-03-25 11:25 Korfu (CFU)

Podróż do Korfu

2018-03-31 21:05 Katowice (KTW) 2018-04-01 13:30 Korfu (CFU)
Całkowity czas podróży: 16h 25m / 1 przesiadka

  • GQ

    1. GQ 273

    2018-03-31 21:05 Ateny (ATH) 2018-03-31 22:10 Korfu (CFU)

  • W6

    1. W6 1242

    2018-04-01 11:05 Katowice (KTW) 2018-04-01 12:30 Ateny (ATH)

Cena 886 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

10 opinie

Dodaj komentarz

  • 28-06-2017

    Co raz więcej Polaków można spotkać na Korfu, nie dziwię się bo ceny za połączenie atrakcyjne a miejscówka piękna

  • 09-01-2017

    w takim razie czekam do maja :) Jakoś zimę przetrwam i potem sobie wszystko odbijemy.

  • 15-12-2016

    Ludziska będą ciągnęły z wszystkich stron jak sie dowiedziały że tanio można dolecieć wątpię żeby nam maj coś było w niskich cenach. Pewnie większość biletów się sprzedała.

  • 07-12-2016

    Korfu dopiero końcem maja rusza z Pyrzowic. Pewnie obłożenie też będzie wysokie, zwłaszcza że w tym roku 70% osób ruszyło do Grecji na wakacje.

  • 01-09-2016

    Już po locie, ale bilety są zawsze imienne, a zmiana nazwiska bardzo droga, więc nie opłaca się odkupywać, lepiej kupic sobie nowe loty.

  • 19-07-2016

    Witam, z tylko mi wiadomych powodów nie mogę lecieć do Korfu a wykupiłem już 2 bilety dużo wcześniej na daty 22.08-29.08.2016. Czy ktoś chciałby je odkupić i jak to się robi?

  • 22-06-2016

    Wszyscy lataja do Grecji, no to Katowice nie gorsze :)

  • 24-05-2016

    Znajomi wysłali mi zdjęcia z widokiem na plaże, coś niebywałego. Rajska wyspa. Musicie to zobaczyć na żywo.

  • 05-05-2016

    TANIO TO KORFU, SUPER

  • 13-04-2016

    Świetne nowe połączenie, warto wykorzystać na pomysły wakacyjne. Pobyt na greckiej wyspie to bardzo udane wakacje !!! W Grecji bywałem z rodzicami na wczasach i to były niezapomniane wakacje.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena