Wylot

Maj 2022

58 zł Maj
58 zł Czerwiec
104 zł Lipiec
121 zł Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17 114zł
18
19 58zł
20
21 302zł
22
23
24 110zł
25
26 58zł
27
28 310zł
29
30
31 94zł

Powrót

Maj 2022

69 zł Maj
54 zł Czerwiec
105 zł Lipiec
110 zł Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17 142zł
18
19 106zł
20
21 283zł
22
23
24 249zł
25
26 77zł
27
28 249zł
29
30
31 69zł

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-05-03 - 2022-10-31
Promocja aktualna: do 2022-05-18

Lot na trasie Gdańsk - Wilno, Wylot lotnisko : Rębiechowo - Gdańsk , Przylot lotnisko Wilno Airport Linie lotnicze Ryanair .

Tanie linie Ryanair oferuja bezpośrednie loty z Gdańska do Wilna na najstarsze na Litwie lotnisko Wilno Airport (VNO) położone 6km na południe od Starego Miasta. Połączenia odbywają się trzy razy w tygodniu we wtorki, czwartki oraz soboty. Wyloty z Gdańska we wtorki realizowane sa o godz 13:25, lądowanie w Wilnie o godz 15:50, w czwartki o godz 12:00-14:25 oraz w soboty o godz 08:40-11:05. Loty powrotne relacji Wilno-Gdańsk także 3 razy w tygodniu, we wtorki o godz 12:50-13:00, w czwartki o godz 11:25-11:35 i w soboty o godz 08:05-08:15. Zachęcamy już dzisiaj do zakupu tanich lotów do Wilna online lub telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Gdańsk - Wilno

Średni czas lotu Gdańsk - Wilno:
1h 25m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Gdańsk do Wilno były oglądane 329 razy w bieżącym miesiącu
Ile lotów tygodniowo w tym miesiącu jest z Gdańsk do Wilno
w obencym miesiącu jest(są) 2 loty(ów) tygodniowo.
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Gdańsk - Wilno rezerwowano:
średnio 15 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
58.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
187.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
217.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
229.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Gdańsk - Wilno:
Gdańsk (GDN) -> Leeds (LBA) -> Wilno (VNO)
Gdańsk (GDN) -> Sztokholm (NYO) -> Wilno (VNO)
Wysoki sezon przypada na Sierpień (2022).

Najtańszy miesiąc na podróż to Czerwiec (2022).
Nasi Klienci wybrali również loty do Wilna z Warszawy (169.00zł drożej o 191%), Gdańska (206.00zł drożej o 255%), Berlina (95.00zł drożej o 63%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Wilna

Tanie Loty z Gdańska do Litwa

Informacje o lotach Gdańsk - Wilno. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2022-05-17 znaleziono 14 wyników na połączenie lotnicze Gdańsk (GDN) - Wilno (VNO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 8 dni

Podróż z Gdańsk

2022-06-28 14:25 Gdańsk (GDN) 2022-06-28 16:50 Wilno (VNO)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5421

    2022-06-28 14:25 Gdańsk (GDN) 2022-06-28 16:50 Wilno (VNO)

Podróż do Wilno

2022-07-07 12:25 Gdańsk (GDN) 2022-07-07 13:35 Wilno (VNO)
Całkowity czas podróży : 1h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5420

    2022-07-07 12:25 Wilno (VNO) 2022-07-07 12:35 Gdańsk (GDN)

Cena 237 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Gdańsk

2022-06-28 14:25 Gdańsk (GDN) 2022-06-28 16:50 Wilno (VNO)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5421

    2022-06-28 14:25 Gdańsk (GDN) 2022-06-28 16:50 Wilno (VNO)

Podróż do Wilno

2022-07-05 13:50 Gdańsk (GDN) 2022-07-05 15:00 Wilno (VNO)
Całkowity czas podróży : 1h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5420

    2022-07-05 13:50 Wilno (VNO) 2022-07-05 14:00 Gdańsk (GDN)

Cena 219 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Gdańsk

2022-06-30 13:00 Gdańsk (GDN) 2022-06-30 15:25 Wilno (VNO)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5421

    2022-06-30 13:00 Gdańsk (GDN) 2022-06-30 15:25 Wilno (VNO)

Podróż do Wilno

2022-07-07 12:25 Gdańsk (GDN) 2022-07-07 13:35 Wilno (VNO)
Całkowity czas podróży : 1h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5420

    2022-07-07 12:25 Wilno (VNO) 2022-07-07 12:35 Gdańsk (GDN)

Cena 187 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Gdańsk

2022-06-30 13:00 Gdańsk (GDN) 2022-06-30 15:25 Wilno (VNO)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5421

    2022-06-30 13:00 Gdańsk (GDN) 2022-06-30 15:25 Wilno (VNO)

Podróż do Wilno

2022-07-05 13:50 Gdańsk (GDN) 2022-07-05 15:00 Wilno (VNO)
Całkowity czas podróży : 1h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5420

    2022-07-05 13:50 Wilno (VNO) 2022-07-05 14:00 Gdańsk (GDN)

Cena 169 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Gdańsk

2022-06-30 13:00 Gdańsk (GDN) 2022-06-30 15:25 Wilno (VNO)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5421

    2022-06-30 13:00 Gdańsk (GDN) 2022-06-30 15:25 Wilno (VNO)

Podróż do Wilno

2022-07-05 13:50 Gdańsk (GDN) 2022-07-05 15:00 Wilno (VNO)
Całkowity czas podróży : 1h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5420

    2022-07-05 13:50 Wilno (VNO) 2022-07-05 14:00 Gdańsk (GDN)

Cena 169 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Gdańsk

2022-06-30 13:00 Gdańsk (GDN) 2022-06-30 15:25 Wilno (VNO)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5421

    2022-06-30 13:00 Gdańsk (GDN) 2022-06-30 15:25 Wilno (VNO)

Podróż do Wilno

2022-07-07 12:25 Gdańsk (GDN) 2022-07-07 13:35 Wilno (VNO)
Całkowity czas podróży : 1h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5420

    2022-07-07 12:25 Wilno (VNO) 2022-07-07 12:35 Gdańsk (GDN)

Cena 187 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Gdańsk

2022-06-28 14:25 Gdańsk (GDN) 2022-06-28 16:50 Wilno (VNO)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5421

    2022-06-28 14:25 Gdańsk (GDN) 2022-06-28 16:50 Wilno (VNO)

Podróż do Wilno

2022-07-05 13:50 Gdańsk (GDN) 2022-07-05 15:00 Wilno (VNO)
Całkowity czas podróży : 1h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5420

    2022-07-05 13:50 Wilno (VNO) 2022-07-05 14:00 Gdańsk (GDN)

Cena 219 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Gdańsk

2022-06-28 14:25 Gdańsk (GDN) 2022-06-28 16:50 Wilno (VNO)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5421

    2022-06-28 14:25 Gdańsk (GDN) 2022-06-28 16:50 Wilno (VNO)

Podróż do Wilno

2022-07-07 12:25 Gdańsk (GDN) 2022-07-07 13:35 Wilno (VNO)
Całkowity czas podróży : 1h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5420

    2022-07-07 12:25 Wilno (VNO) 2022-07-07 12:35 Gdańsk (GDN)

Cena 237 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Gdańsk

2022-06-24 07:50 Gdańsk (GDN) 2022-06-24 22:05 Wilno (VNO)
Całkowity czas podróży : 13h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1504

    2022-06-24 07:50 Gdańsk (GDN) 2022-06-24 09:05 Leeds (LBA)

  • FR

    FR5043

    2022-06-24 17:20 Leeds (LBA) 2022-06-24 22:05 Wilno (VNO)

Podróż do Wilno

2022-07-05 13:50 Gdańsk (GDN) 2022-07-05 15:00 Wilno (VNO)
Całkowity czas podróży : 1h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5420

    2022-07-05 13:50 Wilno (VNO) 2022-07-05 14:00 Gdańsk (GDN)

Cena 238 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Gdańsk

2022-06-24 07:50 Gdańsk (GDN) 2022-06-24 22:05 Wilno (VNO)
Całkowity czas podróży : 13h 15m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1504

    2022-06-24 07:50 Gdańsk (GDN) 2022-06-24 09:05 Leeds (LBA)

  • FR

    FR5043

    2022-06-24 17:20 Leeds (LBA) 2022-06-24 22:05 Wilno (VNO)

Podróż do Wilno

2022-07-07 12:25 Gdańsk (GDN) 2022-07-07 13:35 Wilno (VNO)
Całkowity czas podróży : 1h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5420

    2022-07-07 12:25 Wilno (VNO) 2022-07-07 12:35 Gdańsk (GDN)

Cena 257 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Gdańsk

2022-06-25 07:40 Gdańsk (GDN) 2022-06-25 23:20 Wilno (VNO)
Całkowity czas podróży : 14h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    W61731

    2022-06-25 07:40 Gdańsk (GDN) 2022-06-25 08:50 Sztokholm (NYO)

  • W6

    W68038

    2022-06-25 21:00 Sztokholm (NYO) 2022-06-25 23:20 Wilno (VNO)

Podróż do Wilno

2022-07-05 13:50 Gdańsk (GDN) 2022-07-05 15:00 Wilno (VNO)
Całkowity czas podróży : 1h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5420

    2022-07-05 13:50 Wilno (VNO) 2022-07-05 14:00 Gdańsk (GDN)

Cena 258 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Gdańsk

2022-06-30 13:00 Gdańsk (GDN) 2022-06-30 15:25 Wilno (VNO)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5421

    2022-06-30 13:00 Gdańsk (GDN) 2022-06-30 15:25 Wilno (VNO)

Podróż do Wilno

2022-07-02 09:05 Gdańsk (GDN) 2022-07-02 10:15 Wilno (VNO)
Całkowity czas podróży : 1h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5420

    2022-07-02 09:05 Wilno (VNO) 2022-07-02 09:15 Gdańsk (GDN)

Cena 260 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Gdańsk

2022-06-25 09:40 Gdańsk (GDN) 2022-06-25 12:05 Wilno (VNO)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5421

    2022-06-25 09:40 Gdańsk (GDN) 2022-06-25 12:05 Wilno (VNO)

Podróż do Wilno

2022-07-05 13:50 Gdańsk (GDN) 2022-07-05 15:00 Wilno (VNO)
Całkowity czas podróży : 1h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5420

    2022-07-05 13:50 Wilno (VNO) 2022-07-05 14:00 Gdańsk (GDN)

Cena 272 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Gdańsk

2022-06-25 09:40 Gdańsk (GDN) 2022-06-25 12:05 Wilno (VNO)
Całkowity czas podróży : 1h 25m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5421

    2022-06-25 09:40 Gdańsk (GDN) 2022-06-25 12:05 Wilno (VNO)

Podróż do Wilno

2022-07-07 12:25 Gdańsk (GDN) 2022-07-07 13:35 Wilno (VNO)
Całkowity czas podróży : 1h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR5420

    2022-07-07 12:25 Wilno (VNO) 2022-07-07 12:35 Gdańsk (GDN)

Cena 291 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

2 opinie

Dodaj komentarz

  • 11-05-2022

    Byłam kiedyś w Wilnie, piękne miasto ze słynną Ostrą Bramą, wspaniałe miejsce, najcenniejszy skarb Wilna z jej słynącym z cudów i łask obrazem Matki Miłosierdzia.

  • 14-03-2022

    Ryanair zaczyna od Gdańska a może do maja wprowadzi Wilno do innych portów z Polski, to przyszłościowy lot, przyda się na pewno w rejestrze pożądanych połączeń. Turyści docenią go szybko.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena