Wylot

Maj 2020

Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Maj 2020

Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2020-07-01 - 2020-10-26
Promocja aktualna: do 2020-05-27

Lot na trasie Berlin - Talinn, Wylot lotnisko : Schonefeld - Berlin , Przylot lotnisko Lennart Meri Linie lotnicze Ryanair .

Talinn - stolica i największe miasto Estonii, położne w północnej części kraju, na brzegu Zatoki Tallińskiej Morza Bałtyckiego. 4 km od miasta znajduję się największy w Estonii port lotniczy Talinn (TLL). W sezonie letnim 2020 bezpośrednie loty z Berlina Schonefeld do Talinna oferują linie lotnicze Ryanair. Wylot z Berlina odbywają się pięć razy w tygodniu. Wylot we wtorki odbywa się w godz 17:25-20:20, w czwartki i niedziele w godz 11:05-14:00, w piątki w godz 17:15-20:10 oraz w niedziele w godz 20:45-23:40. Loty z Talinna do Berlina w poniedziałki w godz 00:05-01:00, we wtorki w godz 20:45-21:40, w czwartki i soboty w godz 14:25-15:20, oraz w piątki w godz 20:35-21:35. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą lotów z Berlina do Talinna.


Informacja o locie: Berlin - Talinn

Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
286.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
286.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
286.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Berlin - Talinn:
Berlin (SXF) -> Bruksela (BRU) -> Tallinn (TLL)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Talinn - Berlin:
Tallinn (TLL) -> Ryga (RIX) -> Berlin (SXF)
Tallinn (TLL) -> Wiedeń (VIE) -> Berlin (SXF)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Informacje o lotach Berlin - Talinn. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2020-05-22 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Berlin (SXF) - Talinn (TLL).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 3 dni

Podróż z Berlin

2020-06-29 07:15 Berlin (SXF) 2020-06-30 00:55 Tallinn (TLL)
Całkowity czas podróży : 16h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR162

    2020-06-29 07:15 Berlin (SXF) 2020-06-29 08:45 Bruksela (BRU)

  • LO

    LO2978

    2020-06-29 21:35 Bruksela (BRU) 2020-06-30 00:55 Tallinn (TLL)

Podróż do Tallinn

2020-07-03 06:45 Berlin (SXF) 2020-07-03 16:00 Tallinn (TLL)
Całkowity czas podróży : 9h 15m / 1 przesiadka

  • BT

    BT362

    2020-07-03 06:45 Tallinn (TLL) 2020-07-03 07:35 Ryga (RIX)

  • FR

    FR2600

    2020-07-03 14:20 Ryga (RIX) 2020-07-03 15:00 Berlin (SXF)

Cena 902 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Berlin

2020-06-22 07:15 Berlin (SXF) 2020-06-23 00:55 Tallinn (TLL)
Całkowity czas podróży : 16h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR162

    2020-06-22 07:15 Berlin (SXF) 2020-06-22 08:45 Bruksela (BRU)

  • LO

    LO2978

    2020-06-22 21:35 Bruksela (BRU) 2020-06-23 00:55 Tallinn (TLL)

Podróż do Tallinn

2020-07-03 06:45 Berlin (SXF) 2020-07-03 16:00 Tallinn (TLL)
Całkowity czas podróży : 9h 15m / 1 przesiadka

  • BT

    BT362

    2020-07-03 06:45 Tallinn (TLL) 2020-07-03 07:35 Ryga (RIX)

  • FR

    FR2600

    2020-07-03 14:20 Ryga (RIX) 2020-07-03 15:00 Berlin (SXF)

Cena 902 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Berlin

2020-06-26 07:15 Berlin (SXF) 2020-06-27 00:55 Tallinn (TLL)
Całkowity czas podróży : 16h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR162

    2020-06-26 07:15 Berlin (SXF) 2020-06-26 08:45 Bruksela (BRU)

  • LO

    LO2978

    2020-06-26 21:35 Bruksela (BRU) 2020-06-27 00:55 Tallinn (TLL)

Podróż do Tallinn

2020-07-03 06:45 Berlin (SXF) 2020-07-03 16:00 Tallinn (TLL)
Całkowity czas podróży : 9h 15m / 1 przesiadka

  • BT

    BT362

    2020-07-03 06:45 Tallinn (TLL) 2020-07-03 07:35 Ryga (RIX)

  • FR

    FR2600

    2020-07-03 14:20 Ryga (RIX) 2020-07-03 15:00 Berlin (SXF)

Cena 928 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Berlin

2020-06-22 07:15 Berlin (SXF) 2020-06-23 00:55 Tallinn (TLL)
Całkowity czas podróży : 16h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR162

    2020-06-22 07:15 Berlin (SXF) 2020-06-22 08:45 Bruksela (BRU)

  • LO

    LO2978

    2020-06-22 21:35 Bruksela (BRU) 2020-06-23 00:55 Tallinn (TLL)

Podróż do Tallinn

2020-07-02 07:45 Berlin (SXF) 2020-07-03 00:20 Tallinn (TLL)
Całkowity czas podróży : 16h 35m / 1 przesiadka

  • BT

    BT207

    2020-07-02 07:45 Tallinn (TLL) 2020-07-02 09:05 Wiedeń (VIE)

  • U2

    U24734

    2020-07-02 21:55 Wiedeń (VIE) 2020-07-02 23:20 Berlin (SXF)

Cena 951 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Berlin

2020-06-29 07:15 Berlin (SXF) 2020-06-30 00:55 Tallinn (TLL)
Całkowity czas podróży : 16h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR162

    2020-06-29 07:15 Berlin (SXF) 2020-06-29 08:45 Bruksela (BRU)

  • LO

    LO2978

    2020-06-29 21:35 Bruksela (BRU) 2020-06-30 00:55 Tallinn (TLL)

Podróż do Tallinn

2020-07-02 07:45 Berlin (SXF) 2020-07-03 00:20 Tallinn (TLL)
Całkowity czas podróży : 16h 35m / 1 przesiadka

  • BT

    BT207

    2020-07-02 07:45 Tallinn (TLL) 2020-07-02 09:05 Wiedeń (VIE)

  • U2

    U24734

    2020-07-02 21:55 Wiedeń (VIE) 2020-07-02 23:20 Berlin (SXF)

Cena 951 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Berlin

2020-06-22 07:15 Berlin (SXF) 2020-06-23 00:55 Tallinn (TLL)
Całkowity czas podróży : 16h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR162

    2020-06-22 07:15 Berlin (SXF) 2020-06-22 08:45 Bruksela (BRU)

  • LO

    LO2978

    2020-06-22 21:35 Bruksela (BRU) 2020-06-23 00:55 Tallinn (TLL)

Podróż do Tallinn

2020-07-06 06:45 Berlin (SXF) 2020-07-06 16:00 Tallinn (TLL)
Całkowity czas podróży : 9h 15m / 1 przesiadka

  • BT

    BT362

    2020-07-06 06:45 Tallinn (TLL) 2020-07-06 07:35 Ryga (RIX)

  • FR

    FR2600

    2020-07-06 14:20 Ryga (RIX) 2020-07-06 15:00 Berlin (SXF)

Cena 964 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Berlin

2020-06-29 07:15 Berlin (SXF) 2020-06-30 00:55 Tallinn (TLL)
Całkowity czas podróży : 16h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR162

    2020-06-29 07:15 Berlin (SXF) 2020-06-29 08:45 Bruksela (BRU)

  • LO

    LO2978

    2020-06-29 21:35 Bruksela (BRU) 2020-06-30 00:55 Tallinn (TLL)

Podróż do Tallinn

2020-07-06 06:45 Berlin (SXF) 2020-07-06 16:00 Tallinn (TLL)
Całkowity czas podróży : 9h 15m / 1 przesiadka

  • BT

    BT362

    2020-07-06 06:45 Tallinn (TLL) 2020-07-06 07:35 Ryga (RIX)

  • FR

    FR2600

    2020-07-06 14:20 Ryga (RIX) 2020-07-06 15:00 Berlin (SXF)

Cena 964 zł

Podróż 2 dni

Podróż z Berlin

2020-06-29 07:15 Berlin (SXF) 2020-06-30 00:55 Tallinn (TLL)
Całkowity czas podróży : 16h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR162

    2020-06-29 07:15 Berlin (SXF) 2020-06-29 08:45 Bruksela (BRU)

  • LO

    LO2978

    2020-06-29 21:35 Bruksela (BRU) 2020-06-30 00:55 Tallinn (TLL)

Podróż do Tallinn

2020-07-02 11:00 Berlin (SXF) 2020-07-03 00:20 Tallinn (TLL)
Całkowity czas podróży : 13h 20m / 1 przesiadka

  • W6

    W65711

    2020-07-02 11:00 Tallinn (TLL) 2020-07-02 12:25 Wiedeń (VIE)

  • U2

    U24734

    2020-07-02 21:55 Wiedeń (VIE) 2020-07-02 23:20 Berlin (SXF)

Cena 977 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Berlin

2020-06-22 07:15 Berlin (SXF) 2020-06-23 00:55 Tallinn (TLL)
Całkowity czas podróży : 16h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR162

    2020-06-22 07:15 Berlin (SXF) 2020-06-22 08:45 Bruksela (BRU)

  • LO

    LO2978

    2020-06-22 21:35 Bruksela (BRU) 2020-06-23 00:55 Tallinn (TLL)

Podróż do Tallinn

2020-07-02 11:00 Berlin (SXF) 2020-07-03 00:20 Tallinn (TLL)
Całkowity czas podróży : 13h 20m / 1 przesiadka

  • W6

    W65711

    2020-07-02 11:00 Tallinn (TLL) 2020-07-02 12:25 Wiedeń (VIE)

  • U2

    U24734

    2020-07-02 21:55 Wiedeń (VIE) 2020-07-02 23:20 Berlin (SXF)

Cena 977 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Berlin

2020-06-26 07:15 Berlin (SXF) 2020-06-27 00:55 Tallinn (TLL)
Całkowity czas podróży : 16h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR162

    2020-06-26 07:15 Berlin (SXF) 2020-06-26 08:45 Bruksela (BRU)

  • LO

    LO2978

    2020-06-26 21:35 Bruksela (BRU) 2020-06-27 00:55 Tallinn (TLL)

Podróż do Tallinn

2020-07-02 07:45 Berlin (SXF) 2020-07-03 00:20 Tallinn (TLL)
Całkowity czas podróży : 16h 35m / 1 przesiadka

  • BT

    BT207

    2020-07-02 07:45 Tallinn (TLL) 2020-07-02 09:05 Wiedeń (VIE)

  • U2

    U24734

    2020-07-02 21:55 Wiedeń (VIE) 2020-07-02 23:20 Berlin (SXF)

Cena 977 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena