Wylot

Październik 2022

Październik
Listopad
Grudzień
Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Październik 2022

Październik
Listopad
Grudzień
Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2022-10-01 - 2023-03-27
Promocja aktualna: do 2022-10-05

Lot na trasie Berlin - Ryga, Wylot lotnisko : Brandenburg - Berlin , Przylot lotnisko Ryga Airport Linie lotnicze Ryanair .

Ryga - stolica i największe miasto Łotwy, położone nad rzeką Dźwinią w pobliżu jej ujścia do Morza Bałtyckiego. 6 km od centrum miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Ryga (RIX), największe lotnisko w Łotwie. W sezonie letnim 2022 bezpośrednie loty do rygo z Berlina Brandenburgo ferują linie lotnicze Ryanair. Połączenia odbywają się siedem razy w tygodniu. Wylot w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki w godz 10:10-12:50, w soboty w godz 07:00-09:40 i w niedziele w godz 11:50-14:30. Loty Rygi do Berlina także codziennie, w poniedziałki, wtorki, środy, czwartki i piątki lot odbywa się w godz 13:15-13:55, w soboty w godz 10:05-10:45 oraz w niedziele w godz 14:55-15:35. Loty z Berlina do Rygi od poniedziałku od niedzieli, zapraszamy do rezerwacji.


Informacja o locie: Berlin - Ryga

Ile trwa lot Berlin - Ryga:
1h 40m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Berlin do Ryga obecnie mają 130 wyszukiwań w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio do Ryga:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Berlin - Ryga rezerwowano:
średnio 38 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
68.00 zł
Wysoki sezon przypada na Listopad (2022).

Najtańszy miesiąc na podróż to Listopad (2022).
Nasi Klienci wybrali również loty do Ryga z Warszawy (319.00zł drożej o 369%), Krakowa (88.00zł drożej o 29%)

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Pozostałe tanie loty do Ryga

Oferty lotów z Berlin - Ryga. Przedstawiamy przykładowe tanie loty wyszukane dnia: 2022-10-04 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Berlin (BER) - Ryga (RIX).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 10 dni

Podróż z Berlin

2022-11-15 06:05 Berlin (BER) 2022-11-15 08:45 Ryga (RIX)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3362

    2022-11-15 06:05 Berlin (BER) 2022-11-15 08:45 Ryga (RIX)

Podróż do Ryga

2022-11-25 10:20 Berlin (BER) 2022-11-25 12:00 Ryga (RIX)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3363

    2022-11-25 10:20 Ryga (RIX) 2022-11-25 11:00 Berlin (BER)

Cena 176 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Berlin

2022-11-15 06:05 Berlin (BER) 2022-11-15 08:45 Ryga (RIX)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3362

    2022-11-15 06:05 Berlin (BER) 2022-11-15 08:45 Ryga (RIX)

Podróż do Ryga

2022-11-26 21:30 Berlin (BER) 2022-11-26 23:10 Ryga (RIX)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3363

    2022-11-26 21:30 Ryga (RIX) 2022-11-26 22:10 Berlin (BER)

Cena 165 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Berlin

2022-11-15 06:05 Berlin (BER) 2022-11-15 08:45 Ryga (RIX)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3362

    2022-11-15 06:05 Berlin (BER) 2022-11-15 08:45 Ryga (RIX)

Podróż do Ryga

2022-11-28 09:10 Berlin (BER) 2022-11-28 10:50 Ryga (RIX)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3363

    2022-11-28 09:10 Ryga (RIX) 2022-11-28 09:50 Berlin (BER)

Cena 165 zł

Podróż 13 dni

Podróż z Berlin

2022-11-15 06:05 Berlin (BER) 2022-11-15 08:45 Ryga (RIX)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3362

    2022-11-15 06:05 Berlin (BER) 2022-11-15 08:45 Ryga (RIX)

Podróż do Ryga

2022-11-28 09:10 Berlin (BER) 2022-11-28 10:50 Ryga (RIX)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3363

    2022-11-28 09:10 Ryga (RIX) 2022-11-28 09:50 Berlin (BER)

Cena 165 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Berlin

2022-11-15 06:05 Berlin (BER) 2022-11-15 08:45 Ryga (RIX)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3362

    2022-11-15 06:05 Berlin (BER) 2022-11-15 08:45 Ryga (RIX)

Podróż do Ryga

2022-11-26 21:30 Berlin (BER) 2022-11-26 23:10 Ryga (RIX)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3363

    2022-11-26 21:30 Ryga (RIX) 2022-11-26 22:10 Berlin (BER)

Cena 165 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Berlin

2022-11-15 06:05 Berlin (BER) 2022-11-15 08:45 Ryga (RIX)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3362

    2022-11-15 06:05 Berlin (BER) 2022-11-15 08:45 Ryga (RIX)

Podróż do Ryga

2022-11-25 10:20 Berlin (BER) 2022-11-25 12:00 Ryga (RIX)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3363

    2022-11-25 10:20 Ryga (RIX) 2022-11-25 11:00 Berlin (BER)

Cena 176 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Berlin

2022-11-17 06:50 Berlin (BER) 2022-11-17 09:30 Ryga (RIX)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3362

    2022-11-17 06:50 Berlin (BER) 2022-11-17 09:30 Ryga (RIX)

Podróż do Ryga

2022-11-26 21:30 Berlin (BER) 2022-11-26 23:10 Ryga (RIX)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3363

    2022-11-26 21:30 Ryga (RIX) 2022-11-26 22:10 Berlin (BER)

Cena 185 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Berlin

2022-11-17 06:50 Berlin (BER) 2022-11-17 09:30 Ryga (RIX)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3362

    2022-11-17 06:50 Berlin (BER) 2022-11-17 09:30 Ryga (RIX)

Podróż do Ryga

2022-11-28 09:10 Berlin (BER) 2022-11-28 10:50 Ryga (RIX)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3363

    2022-11-28 09:10 Ryga (RIX) 2022-11-28 09:50 Berlin (BER)

Cena 185 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Berlin

2022-11-15 06:05 Berlin (BER) 2022-11-15 08:45 Ryga (RIX)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3362

    2022-11-15 06:05 Berlin (BER) 2022-11-15 08:45 Ryga (RIX)

Podróż do Ryga

2022-11-27 13:00 Berlin (BER) 2022-11-27 14:40 Ryga (RIX)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3363

    2022-11-27 13:00 Ryga (RIX) 2022-11-27 13:40 Berlin (BER)

Cena 185 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Berlin

2022-11-15 06:05 Berlin (BER) 2022-11-15 08:45 Ryga (RIX)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3362

    2022-11-15 06:05 Berlin (BER) 2022-11-15 08:45 Ryga (RIX)

Podróż do Ryga

2022-11-21 09:10 Berlin (BER) 2022-11-21 10:50 Ryga (RIX)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3363

    2022-11-21 09:10 Ryga (RIX) 2022-11-21 09:50 Berlin (BER)

Cena 185 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Berlin

2022-11-14 06:05 Berlin (BER) 2022-11-14 08:45 Ryga (RIX)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3362

    2022-11-14 06:05 Berlin (BER) 2022-11-14 08:45 Ryga (RIX)

Podróż do Ryga

2022-11-26 21:30 Berlin (BER) 2022-11-26 23:10 Ryga (RIX)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3363

    2022-11-26 21:30 Ryga (RIX) 2022-11-26 22:10 Berlin (BER)

Cena 186 zł

Podróż 14 dni

Podróż z Berlin

2022-11-14 06:05 Berlin (BER) 2022-11-14 08:45 Ryga (RIX)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3362

    2022-11-14 06:05 Berlin (BER) 2022-11-14 08:45 Ryga (RIX)

Podróż do Ryga

2022-11-28 09:10 Berlin (BER) 2022-11-28 10:50 Ryga (RIX)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3363

    2022-11-28 09:10 Ryga (RIX) 2022-11-28 09:50 Berlin (BER)

Cena 186 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Berlin

2022-11-17 06:50 Berlin (BER) 2022-11-17 09:30 Ryga (RIX)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3362

    2022-11-17 06:50 Berlin (BER) 2022-11-17 09:30 Ryga (RIX)

Podróż do Ryga

2022-11-25 10:20 Berlin (BER) 2022-11-25 12:00 Ryga (RIX)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR3363

    2022-11-25 10:20 Ryga (RIX) 2022-11-25 11:00 Berlin (BER)

Cena 196 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena