Wylot

Październik 2021

Październik
Listopad
85 zł Grudzień
134 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Październik 2021

Październik
Listopad
30 zł Grudzień
134 zł Styczeń
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-10-19 - 2022-03-30
Promocja aktualna: do 2021-10-26

Lot na trasie Berlin - Lappeenranta, Wylot lotnisko : Brandenburg - Berlin , Przylot lotnisko Lappeenranta Airport Linie lotnicze Ryanair .

Lappeenranta - miasto położone w południowo wschodniej Finlandii, nad jeziorem Saimma. 30 km od granicy z Rosją. W pobliżu miasta znajduje się międzynarodowy port lotniczy Lappeenranta (LPP). W sezonie letnim 2020 bezpośrednie loty z Berlina Schonefeld do Lappeenranta oferują linie Ryanair. Loty odbywają się dwa razy w tygodniu. Wylot z Berlina w poniedziałki w godz 06:00-09:10 oraz w piątki w godz 07:25-10:35. Loty z powrotne z Finlandii do Berlina także w poniedziałki w godz 09:35-10:45 oraz w piątki w godz 11:00-12:10. Zapraszamy do zakupu biletów.


Informacja o locie: Berlin - Lappeenranta

Średni czas lotu Berlin - Lappeenranta:
2h 10m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Berlin do Lappeenranta były oglądane 559 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Berlin - Lappeenranta rezerwowano:
średnio 37 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
85.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
280.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
280.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
280.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Berlin - Lappeenranta:
Berlin (BER) -> Budapeszt (BUD) -> Lappeenranta (LPP)
Berlin (BER) -> Mediolan (BGY) -> Lappeenranta (LPP)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Lappeenranta - Berlin:
Lappeenranta (LPP) -> Budapeszt (BUD) -> Berlin (BER)
Lappeenranta (LPP) -> Mediolan (BGY) -> Berlin (BER)
Wysoki sezon przypada na Grudzień (2021).

Najtańszy miesiąc na podróż to Grudzień (2021).

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Informacje o lotach Berlin - Lappeenranta. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-10-25 znaleziono 13 wyników na połączenie lotnicze Berlin (BER) - Lappeenranta (LPP).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Berlin

2021-12-03 06:55 Berlin (BER) 2021-12-03 10:05 Lappeenranta (LPP)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2734

    2021-12-03 06:55 Berlin (BER) 2021-12-03 10:05 Lappeenranta (LPP)

Podróż do Lappeenranta

2021-12-10 10:30 Berlin (BER) 2021-12-10 12:45 Lappeenranta (LPP)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2735

    2021-12-10 10:30 Lappeenranta (LPP) 2021-12-10 11:45 Berlin (BER)

Cena 259 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Berlin

2021-12-10 06:55 Berlin (BER) 2021-12-10 10:05 Lappeenranta (LPP)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2734

    2021-12-10 06:55 Berlin (BER) 2021-12-10 10:05 Lappeenranta (LPP)

Podróż do Lappeenranta

2021-12-13 10:30 Berlin (BER) 2021-12-13 12:45 Lappeenranta (LPP)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2735

    2021-12-13 10:30 Lappeenranta (LPP) 2021-12-13 11:45 Berlin (BER)

Cena 177 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Berlin

2021-12-03 06:55 Berlin (BER) 2021-12-03 10:05 Lappeenranta (LPP)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2734

    2021-12-03 06:55 Berlin (BER) 2021-12-03 10:05 Lappeenranta (LPP)

Podróż do Lappeenranta

2021-12-13 10:30 Berlin (BER) 2021-12-13 12:45 Lappeenranta (LPP)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2735

    2021-12-13 10:30 Lappeenranta (LPP) 2021-12-13 11:45 Berlin (BER)

Cena 177 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Berlin

2021-12-05 07:00 Berlin (BER) 2021-12-05 14:10 Lappeenranta (LPP)
Całkowity czas podróży : 6h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR196

    2021-12-05 07:00 Berlin (BER) 2021-12-05 08:35 Budapeszt (BUD)

  • FR

    FR6750

    2021-12-05 10:40 Budapeszt (BUD) 2021-12-05 14:10 Lappeenranta (LPP)

Podróż do Lappeenranta

2021-12-13 10:30 Berlin (BER) 2021-12-13 12:45 Lappeenranta (LPP)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2735

    2021-12-13 10:30 Lappeenranta (LPP) 2021-12-13 11:45 Berlin (BER)

Cena 138 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Berlin

2021-12-03 06:55 Berlin (BER) 2021-12-03 10:05 Lappeenranta (LPP)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2734

    2021-12-03 06:55 Berlin (BER) 2021-12-03 10:05 Lappeenranta (LPP)

Podróż do Lappeenranta

2021-12-13 10:30 Berlin (BER) 2021-12-13 12:45 Lappeenranta (LPP)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2735

    2021-12-13 10:30 Lappeenranta (LPP) 2021-12-13 11:45 Berlin (BER)

Cena 177 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Berlin

2021-12-05 07:00 Berlin (BER) 2021-12-05 14:10 Lappeenranta (LPP)
Całkowity czas podróży : 6h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR196

    2021-12-05 07:00 Berlin (BER) 2021-12-05 08:35 Budapeszt (BUD)

  • FR

    FR6750

    2021-12-05 10:40 Budapeszt (BUD) 2021-12-05 14:10 Lappeenranta (LPP)

Podróż do Lappeenranta

2021-12-10 10:30 Berlin (BER) 2021-12-10 12:45 Lappeenranta (LPP)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2735

    2021-12-10 10:30 Lappeenranta (LPP) 2021-12-10 11:45 Berlin (BER)

Cena 221 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Berlin

2021-12-03 06:55 Berlin (BER) 2021-12-03 10:05 Lappeenranta (LPP)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2734

    2021-12-03 06:55 Berlin (BER) 2021-12-03 10:05 Lappeenranta (LPP)

Podróż do Lappeenranta

2021-12-12 14:35 Berlin (BER) 2021-12-13 09:15 Lappeenranta (LPP)
Całkowity czas podróży : 18h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR6751

    2021-12-12 14:35 Lappeenranta (LPP) 2021-12-12 16:15 Budapeszt (BUD)

  • FR

    FR197

    2021-12-13 06:45 Budapeszt (BUD) 2021-12-13 08:15 Berlin (BER)

Cena 222 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Berlin

2021-12-08 15:45 Berlin (BER) 2021-12-09 14:05 Lappeenranta (LPP)
Całkowity czas podróży : 21h 20m / 1 przesiadka

  • W6

    W62316

    2021-12-08 15:45 Berlin (BER) 2021-12-08 17:15 Budapeszt (BUD)

  • FR

    FR6750

    2021-12-09 10:35 Budapeszt (BUD) 2021-12-09 14:05 Lappeenranta (LPP)

Podróż do Lappeenranta

2021-12-13 10:30 Berlin (BER) 2021-12-13 12:45 Lappeenranta (LPP)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2735

    2021-12-13 10:30 Lappeenranta (LPP) 2021-12-13 11:45 Berlin (BER)

Cena 240 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Berlin

2021-12-01 15:45 Berlin (BER) 2021-12-02 14:05 Lappeenranta (LPP)
Całkowity czas podróży : 21h 20m / 1 przesiadka

  • W6

    W62316

    2021-12-01 15:45 Berlin (BER) 2021-12-01 17:15 Budapeszt (BUD)

  • FR

    FR6750

    2021-12-02 10:35 Budapeszt (BUD) 2021-12-02 14:05 Lappeenranta (LPP)

Podróż do Lappeenranta

2021-12-10 10:30 Berlin (BER) 2021-12-10 12:45 Lappeenranta (LPP)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2735

    2021-12-10 10:30 Lappeenranta (LPP) 2021-12-10 11:45 Berlin (BER)

Cena 240 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Berlin

2021-12-03 06:55 Berlin (BER) 2021-12-03 10:05 Lappeenranta (LPP)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2734

    2021-12-03 06:55 Berlin (BER) 2021-12-03 10:05 Lappeenranta (LPP)

Podróż do Lappeenranta

2021-12-14 20:50 Berlin (BER) 2021-12-15 10:45 Lappeenranta (LPP)
Całkowity czas podróży : 13h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3793

    2021-12-14 20:50 Lappeenranta (LPP) 2021-12-14 23:00 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR9

    2021-12-15 08:05 Mediolan (MXP) 2021-12-15 09:45 Berlin (BER)

Cena 251 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Berlin

2021-12-03 06:55 Berlin (BER) 2021-12-03 10:05 Lappeenranta (LPP)
Całkowity czas podróży : 2h 10m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2734

    2021-12-03 06:55 Berlin (BER) 2021-12-03 10:05 Lappeenranta (LPP)

Podróż do Lappeenranta

2021-12-10 10:30 Berlin (BER) 2021-12-10 12:45 Lappeenranta (LPP)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2735

    2021-12-10 10:30 Lappeenranta (LPP) 2021-12-10 11:45 Berlin (BER)

Cena 259 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Berlin

2021-12-05 07:00 Berlin (BER) 2021-12-05 14:10 Lappeenranta (LPP)
Całkowity czas podróży : 6h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR196

    2021-12-05 07:00 Berlin (BER) 2021-12-05 08:35 Budapeszt (BUD)

  • FR

    FR6750

    2021-12-05 10:40 Budapeszt (BUD) 2021-12-05 14:10 Lappeenranta (LPP)

Podróż do Lappeenranta

2021-12-14 20:50 Berlin (BER) 2021-12-15 10:45 Lappeenranta (LPP)
Całkowity czas podróży : 13h 55m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3793

    2021-12-14 20:50 Lappeenranta (LPP) 2021-12-14 23:00 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR9

    2021-12-15 08:05 Mediolan (MXP) 2021-12-15 09:45 Berlin (BER)

Cena 261 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Berlin

2021-12-07 09:00 Berlin (BER) 2021-12-07 20:25 Lappeenranta (LPP)
Całkowity czas podróży : 10h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4732

    2021-12-07 09:00 Berlin (BER) 2021-12-07 10:45 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR3792

    2021-12-07 16:20 Mediolan (BGY) 2021-12-07 20:25 Lappeenranta (LPP)

Podróż do Lappeenranta

2021-12-13 10:30 Berlin (BER) 2021-12-13 12:45 Lappeenranta (LPP)
Całkowity czas podróży : 2h 15m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2735

    2021-12-13 10:30 Lappeenranta (LPP) 2021-12-13 11:45 Berlin (BER)

Cena 270 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena