Wylot

Czerwiec 2021

Czerwiec
52 zł Lipiec
144 zł Sierpień
116 zł Wrzesień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Powrót

Czerwiec 2021

Czerwiec
61 zł Lipiec
185 zł Sierpień
116 zł Wrzesień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-06-12 - 2021-10-22
Promocja aktualna: do 2021-06-17

Lot na trasie Berlin - Banja Luka, Wylot lotnisko : Brandenburg - Berlin , Przylot lotnisko Banja Luka Airport Linie lotnicze Ryanair .

Banja Luka - miasto położone w zachodniej części Bośni i Hercegowiny w Republice Serbskiej, drugie pod względem wielkości miasto w kraju. 23 km od miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Banja Luka (BNX), jedno z największych lotnisk Bośni i Hercegowiny. W sezonie letnim 2020 bezpośrednie loty z Berlina Schonefeld do Banja Luki oferują linie lotnicze Ryanair. Loty odbywają się dwa razy w tygodniu. Wylot z Berlina w środy w godz 20:05-21:45 oraz w niedziele w godz 20:00-21:40. Loty z Bana Luki do Berlina także w środy w godz 22:10-23:45 oraz w niedziele w godz 22:05-23:40. Sprzedaż biletów online bądź telefonicznie 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Berlin - Banja Luka

Średni czas lotu Berlin - Banja Luka:
1h 40m
Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Berlin do Banja Luka były oglądane 310 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Berlin - Banja Luka rezerwowano:
średnio 42 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
52.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
172.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
172.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
172.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Berlin - Banja Luka:
Berlin (BER) -> Budapeszt (BUD) -> Bruksela (CRL) -> Banja Luka (BNX)
Berlin (BER) -> Londyn (STN) -> Memmingen (FMM) -> Banja Luka (BNX)
Berlin (BER) -> Madryt (MAD) -> Bruksela (CRL) -> Banja Luka (BNX)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Banja Luka - Berlin:
Banja Luka (BNX) -> Mediolan (BGY) -> Berlin (BER)
Wysoki sezon przypada na Październik (2021).

Najtańszy miesiąc na podróż to Lipiec (2021).

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Informacje o lotach Berlin - Banja Luka. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-06-14 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Berlin (BER) - Banja Luka (BNX).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 7 dni

Podróż z Berlin

2021-07-21 11:25 Berlin (BER) 2021-07-21 13:05 Banja Luka (BNX)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2730

    2021-07-21 11:25 Berlin (BER) 2021-07-21 13:05 Banja Luka (BNX)

Podróż do Banja Luka

2021-07-28 13:30 Berlin (BER) 2021-07-28 16:05 Banja Luka (BNX)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2731

    2021-07-28 13:30 Banja Luka (BNX) 2021-07-28 15:05 Berlin (BER)

Cena 149 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Berlin

2021-07-21 11:25 Berlin (BER) 2021-07-21 13:05 Banja Luka (BNX)
Całkowity czas podróży : 1h 40m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2730

    2021-07-21 11:25 Berlin (BER) 2021-07-21 13:05 Banja Luka (BNX)

Podróż do Banja Luka

2021-07-25 21:30 Berlin (BER) 2021-07-26 00:05 Banja Luka (BNX)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2731

    2021-07-25 21:30 Banja Luka (BNX) 2021-07-25 23:05 Berlin (BER)

Cena 102 zł

Podróż 9 dni

Podróż z Berlin

2021-07-11 15:35 Berlin (BER) 2021-07-12 10:10 Banja Luka (BNX)
Całkowity czas podróży : 18h 35m / 2 przesiadki

  • FR

    FR196

    2021-07-11 15:35 Berlin (BER) 2021-07-11 17:05 Budapeszt (BUD)

  • FR

    FR8415

    2021-07-11 21:20 Budapeszt (BUD) 2021-07-11 23:25 Bruksela (CRL)

  • FR

    FR5168

    2021-07-12 08:15 Bruksela (CRL) 2021-07-12 10:10 Banja Luka (BNX)

Podróż do Banja Luka

2021-07-21 13:30 Berlin (BER) 2021-07-21 16:05 Banja Luka (BNX)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2731

    2021-07-21 13:30 Banja Luka (BNX) 2021-07-21 15:05 Berlin (BER)

Cena 349 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Berlin

2021-07-13 07:30 Berlin (BER) 2021-07-13 21:10 Banja Luka (BNX)
Całkowity czas podróży : 13h 40m / 2 przesiadki

  • FR

    FR144

    2021-07-13 07:30 Berlin (BER) 2021-07-13 08:20 Londyn (STN)

  • FR

    FR2404

    2021-07-13 11:55 Londyn (STN) 2021-07-13 14:30 Memmingen (FMM)

  • FR

    FR5174

    2021-07-13 19:50 Memmingen (FMM) 2021-07-13 21:10 Banja Luka (BNX)

Podróż do Banja Luka

2021-07-21 13:30 Berlin (BER) 2021-07-21 16:05 Banja Luka (BNX)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2731

    2021-07-21 13:30 Banja Luka (BNX) 2021-07-21 15:05 Berlin (BER)

Cena 371 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Berlin

2021-07-11 15:35 Berlin (BER) 2021-07-12 10:10 Banja Luka (BNX)
Całkowity czas podróży : 18h 35m / 2 przesiadki

  • FR

    FR196

    2021-07-11 15:35 Berlin (BER) 2021-07-11 17:05 Budapeszt (BUD)

  • FR

    FR8415

    2021-07-11 21:20 Budapeszt (BUD) 2021-07-11 23:25 Bruksela (CRL)

  • FR

    FR5168

    2021-07-12 08:15 Bruksela (CRL) 2021-07-12 10:10 Banja Luka (BNX)

Podróż do Banja Luka

2021-07-18 21:30 Berlin (BER) 2021-07-19 00:05 Banja Luka (BNX)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2731

    2021-07-18 21:30 Banja Luka (BNX) 2021-07-18 23:05 Berlin (BER)

Cena 466 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Berlin

2021-07-13 07:30 Berlin (BER) 2021-07-13 21:10 Banja Luka (BNX)
Całkowity czas podróży : 13h 40m / 2 przesiadki

  • FR

    FR144

    2021-07-13 07:30 Berlin (BER) 2021-07-13 08:20 Londyn (STN)

  • FR

    FR2404

    2021-07-13 11:55 Londyn (STN) 2021-07-13 14:30 Memmingen (FMM)

  • FR

    FR5174

    2021-07-13 19:50 Memmingen (FMM) 2021-07-13 21:10 Banja Luka (BNX)

Podróż do Banja Luka

2021-07-20 13:20 Berlin (BER) 2021-07-21 00:30 Banja Luka (BNX)
Całkowity czas podróży : 10h 10m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1712

    2021-07-20 13:20 Banja Luka (BNX) 2021-07-20 14:40 Mediolan (BGY)

  • FR

    FR4733

    2021-07-20 21:50 Mediolan (BGY) 2021-07-20 23:30 Berlin (BER)

Cena 474 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Berlin

2021-07-08 20:50 Berlin (BER) 2021-07-09 21:30 Banja Luka (BNX)
Całkowity czas podróży : 24h 40m / 2 przesiadki

  • IB

    IB3069

    2021-07-08 20:50 Berlin (BER) 2021-07-09 00:00 Madryt (MAD)

  • FR

    FR5462

    2021-07-09 08:10 Madryt (MAD) 2021-07-09 10:25 Bruksela (CRL)

  • FR

    FR5168

    2021-07-09 19:35 Bruksela (CRL) 2021-07-09 21:30 Banja Luka (BNX)

Podróż do Banja Luka

2021-07-21 13:30 Berlin (BER) 2021-07-21 16:05 Banja Luka (BNX)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2731

    2021-07-21 13:30 Banja Luka (BNX) 2021-07-21 15:05 Berlin (BER)

Cena 475 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Berlin

2021-07-13 07:30 Berlin (BER) 2021-07-13 21:10 Banja Luka (BNX)
Całkowity czas podróży : 13h 40m / 2 przesiadki

  • FR

    FR144

    2021-07-13 07:30 Berlin (BER) 2021-07-13 08:20 Londyn (STN)

  • FR

    FR2404

    2021-07-13 11:55 Londyn (STN) 2021-07-13 14:30 Memmingen (FMM)

  • FR

    FR5174

    2021-07-13 19:50 Memmingen (FMM) 2021-07-13 21:10 Banja Luka (BNX)

Podróż do Banja Luka

2021-07-18 21:30 Berlin (BER) 2021-07-19 00:05 Banja Luka (BNX)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2731

    2021-07-18 21:30 Banja Luka (BNX) 2021-07-18 23:05 Berlin (BER)

Cena 491 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Berlin

2021-07-08 17:25 Berlin (BER) 2021-07-09 14:35 Banja Luka (BNX)
Całkowity czas podróży : 21h 10m / 2 przesiadki

  • FR

    FR269

    2021-07-08 17:25 Berlin (BER) 2021-07-08 20:05 Palma de Mallorca (PMI)

  • FR

    FR9833

    2021-07-08 23:10 Palma de Mallorca (PMI) 2021-07-09 01:25 Frankfurt nad Menem (HHN)

  • FR

    FR5806

    2021-07-09 12:50 Frankfurt nad Menem (HHN) 2021-07-09 14:35 Banja Luka (BNX)

Podróż do Banja Luka

2021-07-21 13:30 Berlin (BER) 2021-07-21 16:05 Banja Luka (BNX)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2731

    2021-07-21 13:30 Banja Luka (BNX) 2021-07-21 15:05 Berlin (BER)

Cena 609 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Berlin

2021-07-10 15:00 Berlin (BER) 2021-07-11 13:25 Banja Luka (BNX)
Całkowity czas podróży : 22h 25m / 2 przesiadki

  • FR

    FR196

    2021-07-10 15:00 Berlin (BER) 2021-07-10 16:30 Budapeszt (BUD)

  • FR

    FR6748

    2021-07-10 23:10 Budapeszt (BUD) 2021-07-11 01:15 Göteborg (GOT)

  • FR

    FR5636

    2021-07-11 11:00 Göteborg (GOT) 2021-07-11 13:25 Banja Luka (BNX)

Podróż do Banja Luka

2021-07-21 13:30 Berlin (BER) 2021-07-21 16:05 Banja Luka (BNX)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2731

    2021-07-21 13:30 Banja Luka (BNX) 2021-07-21 15:05 Berlin (BER)

Cena 607 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Berlin

2021-07-09 08:00 Berlin (BER) 2021-07-09 21:30 Banja Luka (BNX)
Całkowity czas podróży : 13h 30m / 1 przesiadka

  • SN

    SN2592

    2021-07-09 08:00 Berlin (BER) 2021-07-09 09:25 Bruksela (BRU)

  • FR

    FR5168

    2021-07-09 19:35 Bruksela (CRL) 2021-07-09 21:30 Banja Luka (BNX)

Podróż do Banja Luka

2021-07-21 13:30 Berlin (BER) 2021-07-21 16:05 Banja Luka (BNX)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2731

    2021-07-21 13:30 Banja Luka (BNX) 2021-07-21 15:05 Berlin (BER)

Cena 666 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Berlin

2021-07-09 12:50 Berlin (BER) 2021-07-09 21:30 Banja Luka (BNX)
Całkowity czas podróży : 8h 40m / 1 przesiadka

  • SN

    SN2582

    2021-07-09 12:50 Berlin (BER) 2021-07-09 14:15 Bruksela (BRU)

  • FR

    FR5168

    2021-07-09 19:35 Bruksela (CRL) 2021-07-09 21:30 Banja Luka (BNX)

Podróż do Banja Luka

2021-07-21 13:30 Berlin (BER) 2021-07-21 16:05 Banja Luka (BNX)
Całkowity czas podróży : 1h 35m / Bezpośrednio

  • FR

    FR2731

    2021-07-21 13:30 Banja Luka (BNX) 2021-07-21 15:05 Berlin (BER)

Cena 670 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena