Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Czerwiec 2018

Powrót

Czerwiec 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-06-05 - 2018-09-15
Promocja aktualna: do 2018-06-30

Lot na trasie Warszawa - Wrocław, Wylot lotnisko : Warszawa Okęcie - Warszawa , Przylot lotnisko Wrocław Strachowice Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty krajowe z Warszawy do Wrocławia oferują krajowe linie PLL LOT. Loty z Warszawy w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 linie oferują 6 razy dziennie.

 

07:25 WAW - Miejsce docelowe - 08:25 WRO
10:45 WAW - Miejsce docelowe - 11:40 WRO
13:35 WAW - Miejsce docelowe - 14:30 WRO
16:35 WAW - Miejsce docelowe - 17:30 WRO
19:40 WAW - Miejsce docelowe - 20:35 WRO
22:50 WAW - Miejsce docelowe - 23:50 WRO

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 22.06.2018
  • 21.06.2018

Pozostałe tanie loty do Wrocław

Tanie Loty z Warszawy do Polski

Informacje o lotach Warszawa - Wrocław. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-06-08 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAW) - Wrocław (WRO).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2018-07-22 08:30 Warszawa (WAW) 2018-07-22 09:30 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3851

    2018-07-22 08:30 Warszawa (WAW) 2018-07-22 09:30 Wrocław (WRO)

Podróż do Wrocław

2018-07-29 06:40 Warszawa (WAW) 2018-07-29 08:40 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3850

    2018-07-29 06:40 Warszawa (WAW) 2018-07-29 07:40 Wrocław (WRO)

Cena 319 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2018-07-22 08:30 Warszawa (WAW) 2018-07-22 09:30 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3851

    2018-07-22 08:30 Warszawa (WAW) 2018-07-22 09:30 Wrocław (WRO)

Podróż do Wrocław

2018-07-29 22:05 Warszawa (WAW) 2018-07-30 00:00 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży : 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3860

    2018-07-29 22:05 Warszawa (WAW) 2018-07-29 23:00 Wrocław (WRO)

Cena 357 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2018-07-22 11:35 Warszawa (WAW) 2018-07-22 12:30 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży : 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3853

    2018-07-22 11:35 Warszawa (WAW) 2018-07-22 12:30 Wrocław (WRO)

Podróż do Wrocław

2018-07-29 06:40 Warszawa (WAW) 2018-07-29 08:40 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3850

    2018-07-29 06:40 Warszawa (WAW) 2018-07-29 07:40 Wrocław (WRO)

Cena 319 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2018-07-22 11:35 Warszawa (WAW) 2018-07-22 12:30 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży : 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3853

    2018-07-22 11:35 Warszawa (WAW) 2018-07-22 12:30 Wrocław (WRO)

Podróż do Wrocław

2018-07-29 22:05 Warszawa (WAW) 2018-07-30 00:00 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży : 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3860

    2018-07-29 22:05 Warszawa (WAW) 2018-07-29 23:00 Wrocław (WRO)

Cena 357 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2018-07-22 11:35 Warszawa (WAW) 2018-07-22 12:30 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży : 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3853

    2018-07-22 11:35 Warszawa (WAW) 2018-07-22 12:30 Wrocław (WRO)

Podróż do Wrocław

2018-07-29 13:00 Warszawa (WAW) 2018-07-29 15:00 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3854

    2018-07-29 13:00 Warszawa (WAW) 2018-07-29 14:00 Wrocław (WRO)

Cena 393 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2018-07-22 14:30 Warszawa (WAW) 2018-07-22 15:25 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży : 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3843

    2018-07-22 14:30 Warszawa (WAW) 2018-07-22 15:25 Wrocław (WRO)

Podróż do Wrocław

2018-07-29 06:40 Warszawa (WAW) 2018-07-29 08:40 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3850

    2018-07-29 06:40 Warszawa (WAW) 2018-07-29 07:40 Wrocław (WRO)

Cena 357 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2018-07-22 14:30 Warszawa (WAW) 2018-07-22 15:25 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży : 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3843

    2018-07-22 14:30 Warszawa (WAW) 2018-07-22 15:25 Wrocław (WRO)

Podróż do Wrocław

2018-07-29 22:05 Warszawa (WAW) 2018-07-30 00:00 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży : 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3860

    2018-07-29 22:05 Warszawa (WAW) 2018-07-29 23:00 Wrocław (WRO)

Cena 395 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2018-07-22 20:40 Warszawa (WAW) 2018-07-22 21:35 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży : 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3859

    2018-07-22 20:40 Warszawa (WAW) 2018-07-22 21:35 Wrocław (WRO)

Podróż do Wrocław

2018-07-29 06:40 Warszawa (WAW) 2018-07-29 08:40 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3850

    2018-07-29 06:40 Warszawa (WAW) 2018-07-29 07:40 Wrocław (WRO)

Cena 393 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2018-07-22 23:50 Warszawa (WAW) 2018-07-23 00:50 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3849

    2018-07-22 23:50 Warszawa (WAW) 2018-07-23 00:50 Wrocław (WRO)

Podróż do Wrocław

2018-07-29 06:40 Warszawa (WAW) 2018-07-29 08:40 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3850

    2018-07-29 06:40 Warszawa (WAW) 2018-07-29 07:40 Wrocław (WRO)

Cena 357 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2018-07-22 23:50 Warszawa (WAW) 2018-07-23 00:50 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży : 1h 0m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3849

    2018-07-22 23:50 Warszawa (WAW) 2018-07-23 00:50 Wrocław (WRO)

Podróż do Wrocław

2018-07-29 22:05 Warszawa (WAW) 2018-07-30 00:00 Wrocław (WRO)
Całkowity czas podróży : 0h 55m / Bezpośrednio

  • LO

    1 . LO 3860

    2018-07-29 22:05 Warszawa (WAW) 2018-07-29 23:00 Wrocław (WRO)

Cena 395 zł

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena