Wylot

Maj 2021

Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Powrót

Maj 2021

Maj
Czerwiec
Lipiec
Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2021-06-19 - 2021-10-30
Promocja aktualna: do 2021-05-13

Lot na trasie Warszawa - Tivat, Wylot lotnisko : Okęcie - Warszawa , Przylot lotnisko Tivat Airport Linie lotnicze LOT . Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Polskie Linie Lotnicze LOT oferują nowe, bezpośrednie loty z Warszawy do Tivat na lotnisko Tivat Airport (TIV) położone 4km na południe od centrum miasta w Czarnogórze. Połączenia w sezonie letnim od 19 czerwca 2021 odbywają się raz w tygodniu w soboty. Wyloty z warszawskiego Okęcia realizowane są o godz 06:20, lądowanie w Tivat o godz 08:20. Loty powrotne relacji Tivat-Warszawa także raz w tygodniu (soboty) w godzinach 09:20-11:20. Już dzisiaj kup wakacyjne loty do Czarnogóry. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.


Informacja o locie: Warszawa - Tivat

Jak popularna jest trasa lotu?
Loty z Warszawa do Tivat były oglądane 297 razy w bieżącym miesiącu
Jakie linie latają bezpośrednio:
LOT
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Warszawa - Tivat:
Warszawa (WMI) -> Charków (HRK) -> Tivat (TIV)
Warszawa (WMI) -> Lwów (LWO) -> Tivat (TIV)
Warszawa (WMI) -> Bruksela (CRL) -> Tivat (TIV)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Tivat - Warszawa:
Tivat (TIV) -> Lwów (LWO) -> Warszawa (WAW)
Tivat (TIV) -> Kijów (KBP) -> Warszawa (WMI)
Tivat (TIV) -> Charków (HRK) -> Warszawa (WMI)

Tanie Loty z Warszawy do Czarnogóra

Informacje o lotach Warszawa - Tivat. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2021-05-13 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Tivat (TIV).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 5 dni

Podróż z Warszawa

2021-06-09 07:10 Warszawa (WMI) 2021-06-10 12:30 Tivat (TIV)
Całkowity czas podróży : 29h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4175

    2021-06-09 07:10 Warszawa (WMI) 2021-06-09 10:10 Charków (HRK)

  • PQ

    PQ7821

    2021-06-10 10:50 Charków (HRK) 2021-06-10 12:30 Tivat (TIV)

Podróż do Tivat

2021-06-15 13:25 Warszawa (WMI) 2021-06-15 20:15 Tivat (TIV)
Całkowity czas podróży : 5h 50m / 1 przesiadka

  • PS

    PS6164

    2021-06-15 13:25 Tivat (TIV) 2021-06-15 16:10 Lwów (LWO)

  • LO

    LO764

    2021-06-15 19:15 Lwów (LWO) 2021-06-15 19:15 Warszawa (WAW)

Cena 995 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Warszawa

2021-06-11 22:15 Warszawa (WMI) 2021-06-12 11:40 Tivat (TIV)
Całkowity czas podróży : 13h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3122

    2021-06-11 22:15 Warszawa (WMI) 2021-06-12 00:15 Lwów (LWO)

  • PQ

    PQ7831

    2021-06-12 11:00 Lwów (LWO) 2021-06-12 11:40 Tivat (TIV)

Podróż do Tivat

2021-06-15 13:25 Warszawa (WMI) 2021-06-15 20:15 Tivat (TIV)
Całkowity czas podróży : 5h 50m / 1 przesiadka

  • PS

    PS6164

    2021-06-15 13:25 Tivat (TIV) 2021-06-15 16:10 Lwów (LWO)

  • LO

    LO764

    2021-06-15 19:15 Lwów (LWO) 2021-06-15 19:15 Warszawa (WAW)

Cena 1102 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Warszawa

2021-06-11 22:15 Warszawa (WMI) 2021-06-12 11:40 Tivat (TIV)
Całkowity czas podróży : 13h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3122

    2021-06-11 22:15 Warszawa (WMI) 2021-06-12 00:15 Lwów (LWO)

  • PQ

    PQ7831

    2021-06-12 11:00 Lwów (LWO) 2021-06-12 11:40 Tivat (TIV)

Podróż do Tivat

2021-06-17 19:30 Warszawa (WMI) 2021-06-18 17:45 Tivat (TIV)
Całkowity czas podróży : 21h 15m / 1 przesiadka

  • PQ

    PQ7802

    2021-06-17 19:30 Tivat (TIV) 2021-06-17 22:40 Kijów (KBP)

  • FR

    FR3167

    2021-06-18 16:05 Kijów (KBP) 2021-06-18 16:45 Warszawa (WMI)

Cena 1104 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Warszawa

2021-06-10 09:45 Warszawa (WMI) 2021-06-11 09:45 Tivat (TIV)
Całkowity czas podróży : 24h 0m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1058

    2021-06-10 09:45 Warszawa (WMI) 2021-06-10 11:45 Bruksela (CRL)

  • TB

    TB2931

    2021-06-11 07:00 Bruksela (BRU) 2021-06-11 09:45 Tivat (TIV)

Podróż do Tivat

2021-06-15 13:25 Warszawa (WMI) 2021-06-15 20:15 Tivat (TIV)
Całkowity czas podróży : 5h 50m / 1 przesiadka

  • PS

    PS6164

    2021-06-15 13:25 Tivat (TIV) 2021-06-15 16:10 Lwów (LWO)

  • LO

    LO764

    2021-06-15 19:15 Lwów (LWO) 2021-06-15 19:15 Warszawa (WAW)

Cena 1109 zł

Podróż 4 dni

Podróż z Warszawa

2021-06-09 07:10 Warszawa (WMI) 2021-06-10 12:30 Tivat (TIV)
Całkowity czas podróży : 29h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4175

    2021-06-09 07:10 Warszawa (WMI) 2021-06-09 10:10 Charków (HRK)

  • PQ

    PQ7821

    2021-06-10 10:50 Charków (HRK) 2021-06-10 12:30 Tivat (TIV)

Podróż do Tivat

2021-06-14 14:15 Warszawa (WMI) 2021-06-14 20:15 Tivat (TIV)
Całkowity czas podróży : 5h 0m / 1 przesiadka

  • PQ

    PQ7832

    2021-06-14 14:15 Tivat (TIV) 2021-06-14 16:55 Lwów (LWO)

  • LO

    LO764

    2021-06-14 19:15 Lwów (LWO) 2021-06-14 19:15 Warszawa (WAW)

Cena 1115 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Warszawa

2021-06-09 07:10 Warszawa (WMI) 2021-06-10 12:30 Tivat (TIV)
Całkowity czas podróży : 29h 20m / 1 przesiadka

  • FR

    FR4175

    2021-06-09 07:10 Warszawa (WMI) 2021-06-09 10:10 Charków (HRK)

  • PQ

    PQ7821

    2021-06-10 10:50 Charków (HRK) 2021-06-10 12:30 Tivat (TIV)

Podróż do Tivat

2021-06-13 11:30 Warszawa (WMI) 2021-06-13 18:55 Tivat (TIV)
Całkowity czas podróży : 6h 25m / 1 przesiadka

  • PQ

    PQ7822

    2021-06-13 11:30 Tivat (TIV) 2021-06-13 14:55 Charków (HRK)

  • FR

    FR4176

    2021-06-13 16:55 Charków (HRK) 2021-06-13 17:55 Warszawa (WMI)

Cena 1125 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Warszawa

2021-06-11 22:15 Warszawa (WMI) 2021-06-12 11:40 Tivat (TIV)
Całkowity czas podróży : 13h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3122

    2021-06-11 22:15 Warszawa (WMI) 2021-06-12 00:15 Lwów (LWO)

  • PQ

    PQ7831

    2021-06-12 11:00 Lwów (LWO) 2021-06-12 11:40 Tivat (TIV)

Podróż do Tivat

2021-06-17 19:30 Warszawa (WMI) 2021-06-18 12:30 Tivat (TIV)
Całkowity czas podróży : 16h 0m / 1 przesiadka

  • PQ

    PQ7802

    2021-06-17 19:30 Tivat (TIV) 2021-06-17 22:40 Kijów (KBP)

  • PS

    PS801

    2021-06-18 10:55 Kijów (KBP) 2021-06-18 11:30 Warszawa (WAW)

Cena 1160 zł

Podróż 8 dni

Podróż z Warszawa

2021-06-07 00:05 Warszawa (WMI) 2021-06-07 11:50 Tivat (TIV)
Całkowity czas podróży : 11h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2282

    2021-06-07 00:05 Warszawa (WMI) 2021-06-07 01:30 Londyn (STN)

  • U2

    U28521

    2021-06-07 08:00 Londyn (LGW) 2021-06-07 11:50 Tivat (TIV)

Podróż do Tivat

2021-06-15 13:25 Warszawa (WMI) 2021-06-15 20:15 Tivat (TIV)
Całkowity czas podróży : 5h 50m / 1 przesiadka

  • PS

    PS6164

    2021-06-15 13:25 Tivat (TIV) 2021-06-15 16:10 Lwów (LWO)

  • LO

    LO764

    2021-06-15 19:15 Lwów (LWO) 2021-06-15 19:15 Warszawa (WAW)

Cena 1175 zł

Podróż 11 dni

Podróż z Warszawa

2021-06-07 00:05 Warszawa (WMI) 2021-06-07 11:50 Tivat (TIV)
Całkowity czas podróży : 11h 45m / 1 przesiadka

  • FR

    FR2282

    2021-06-07 00:05 Warszawa (WMI) 2021-06-07 01:30 Londyn (STN)

  • U2

    U28521

    2021-06-07 08:00 Londyn (LGW) 2021-06-07 11:50 Tivat (TIV)

Podróż do Tivat

2021-06-17 19:30 Warszawa (WMI) 2021-06-18 17:45 Tivat (TIV)
Całkowity czas podróży : 21h 15m / 1 przesiadka

  • PQ

    PQ7802

    2021-06-17 19:30 Tivat (TIV) 2021-06-17 22:40 Kijów (KBP)

  • FR

    FR3167

    2021-06-18 16:05 Kijów (KBP) 2021-06-18 16:45 Warszawa (WMI)

Cena 1176 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Warszawa

2021-06-11 22:15 Warszawa (WMI) 2021-06-12 11:40 Tivat (TIV)
Całkowity czas podróży : 13h 25m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3122

    2021-06-11 22:15 Warszawa (WMI) 2021-06-12 00:15 Lwów (LWO)

  • PQ

    PQ7831

    2021-06-12 11:00 Lwów (LWO) 2021-06-12 11:40 Tivat (TIV)

Podróż do Tivat

2021-06-14 15:50 Warszawa (WMI) 2021-06-15 13:00 Tivat (TIV)
Całkowity czas podróży : 20h 10m / 1 przesiadka

  • TB

    TB2932

    2021-06-14 15:50 Tivat (TIV) 2021-06-14 18:40 Bruksela (BRU)

  • W6

    W61382

    2021-06-15 10:05 Bruksela (CRL) 2021-06-15 12:00 Warszawa (WAW)

Cena 1203 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

1 opinie

Dodaj komentarz

  • 26-04-2021

    Zawsze lataliśmy do Podgoricy, nie sądziłam że otworzy się nowa możliwość lotu do Tivat w tak świetnej lokalizacji nad Zatoką Kotorską w południowej części Morza Adriatyckiego. Rewelacja.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena