Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Pn - Pt 8:00 - 22:00 Sb 9:00 - 17:00 Nd 9:00 - 17:00

Wylot

Grudzień 2017

Powrót

Grudzień 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-12-04 - 2018-04-30
Promocja aktualna: do 2017-12-31

Lot na trasie Warszawa - Koszyce, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko Koszyce Airport Linie lotnicze LOT. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Warszawy do Koszyc liniami LOT. Polskie linie lotnicze oferują w okresie jesienno-zimowym 2017/2018 loty dwa razy dziennie z Warszawy o godz 13:20, przylot do Koszyc o godz 14:25 oraz o godz 22:35-23:45. Lot powrotny na trasie Koszyce - Warszawa dwa razy dziennie w godz porannych o 05:20-06:25 i 15:00-16:05. Zapraszamy do rezerwacji biletów lotniczych online lub telefonicznie w promocyjnych cenach 7 dni w tygodniu.

Informacje o lotach Warszawa - Koszyce. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-11-28 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Warszawa (WAWA) - Koszyce (KSC).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Warszawa

2018-01-15 13:20 Warszawa (WAW) 2018-01-15 14:25 Koszyce (KSC)
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 509

    2018-01-15 13:20 Warszawa (WAW) 2018-01-15 14:25 Koszyce (KSC)

Podróż do Koszyce

2018-01-22 15:00 Warszawa (WAW) 2018-01-22 17:05 Koszyce (KSC)
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 510

    2018-01-22 15:00 Warszawa (WAW) 2018-01-22 16:05 Koszyce (KSC)

Cena 486 zł

Lot 2

Podróż z Warszawa

2018-01-15 13:20 Warszawa (WAW) 2018-01-15 14:25 Koszyce (KSC)
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 509

    2018-01-15 13:20 Warszawa (WAW) 2018-01-15 14:25 Koszyce (KSC)

Podróż do Koszyce

2018-01-22 05:20 Warszawa (WAW) 2018-01-22 07:25 Koszyce (KSC)
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 518

    2018-01-22 05:20 Warszawa (WAW) 2018-01-22 06:25 Koszyce (KSC)

Cena 486 zł

Lot 3

Podróż z Warszawa

2018-01-15 13:20 Warszawa (WAW) 2018-01-15 14:25 Koszyce (KSC)
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 509

    2018-01-15 13:20 Warszawa (WAW) 2018-01-15 14:25 Koszyce (KSC)

Podróż do Koszyce

2018-01-22 11:00 Warszawa (WAW) 2018-01-22 21:50 Koszyce (KSC)
Całkowity czas podróży: 9h 50m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 7673

    2018-01-22 11:00 Londyn (LTN) 2018-01-22 12:50 Koszyce (KSC)

  • W6

    1. W6 1308

    2018-01-22 17:30 Warszawa (WAW) 2018-01-22 20:50 Londyn (LTN)

Cena 747 zł

Lot 4

Podróż z Warszawa

2018-01-15 13:20 Warszawa (WAW) 2018-01-15 14:25 Koszyce (KSC)
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 509

    2018-01-15 13:20 Warszawa (WAW) 2018-01-15 14:25 Koszyce (KSC)

Podróż do Koszyce

2018-01-22 11:00 Warszawa (WAW) 2018-01-23 01:45 Koszyce (KSC)
Całkowity czas podróży: 13h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 7673

    2018-01-22 11:00 Londyn (LTN) 2018-01-22 12:50 Koszyce (KSC)

  • W6

    1. W6 1310

    2018-01-22 21:25 Warszawa (WAW) 2018-01-23 00:45 Londyn (LTN)

Cena 722 zł

Lot 5

Podróż z Warszawa

2018-01-15 13:20 Warszawa (WAW) 2018-01-15 14:25 Koszyce (KSC)
Całkowity czas podróży: 1h 5m / Bezpośrednio

  • LO

    1. LO 509

    2018-01-15 13:20 Warszawa (WAW) 2018-01-15 14:25 Koszyce (KSC)

Podróż do Koszyce

2018-01-22 06:00 Warszawa (WAW) 2018-01-22 22:40 Koszyce (KSC)
Całkowity czas podróży: 15h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 7683

    2018-01-22 06:00 Kolonia (CGN) 2018-01-22 08:00 Koszyce (KSC)

  • FR

    1. FR 1404

    2018-01-22 19:55 Warszawa (WMI) 2018-01-22 21:40 Kolonia (CGN)

Cena 601 zł

Lot 6

Podróż z Warszawa

2018-01-15 19:35 Warszawa (WAW) 2018-01-15 23:55 Koszyce (KSC)
Całkowity czas podróży: 4h 20m / 1 przesiadka

  • OK

    1. OK 779

    2018-01-15 19:35 Warszawa (WAW) 2018-01-15 21:10 Praga (PRG)

  • OK

    1. OK 978

    2018-01-15 22:25 Praga (PRG) 2018-01-15 23:55 Koszyce (KSC)

Podróż do Koszyce

2018-01-22 06:00 Warszawa (WAW) 2018-01-22 22:40 Koszyce (KSC)
Całkowity czas podróży: 15h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 7683

    2018-01-22 06:00 Kolonia (CGN) 2018-01-22 08:00 Koszyce (KSC)

  • FR

    1. FR 1404

    2018-01-22 19:55 Warszawa (WMI) 2018-01-22 21:40 Kolonia (CGN)

Cena 737 zł

Lot 7

Podróż z Warszawa

2018-01-15 06:00 Warszawa (WAW) 2018-01-15 17:10 Koszyce (KSC)
Całkowity czas podróży: 11h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1301

    2018-01-15 06:00 Warszawa (WAW) 2018-01-15 07:40 Londyn (LTN)

  • W6

    1. W6 7674

    2018-01-15 13:35 Londyn (LTN) 2018-01-15 17:10 Koszyce (KSC)

Podróż do Koszyce

2018-01-22 11:00 Warszawa (WAW) 2018-01-22 21:50 Koszyce (KSC)
Całkowity czas podróży: 9h 50m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 7673

    2018-01-22 11:00 Londyn (LTN) 2018-01-22 12:50 Koszyce (KSC)

  • W6

    1. W6 1308

    2018-01-22 17:30 Warszawa (WAW) 2018-01-22 20:50 Londyn (LTN)

Cena 622 zł

Lot 8

Podróż z Warszawa

2018-01-15 06:00 Warszawa (WAW) 2018-01-15 17:10 Koszyce (KSC)
Całkowity czas podróży: 11h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1301

    2018-01-15 06:00 Warszawa (WAW) 2018-01-15 07:40 Londyn (LTN)

  • W6

    1. W6 7674

    2018-01-15 13:35 Londyn (LTN) 2018-01-15 17:10 Koszyce (KSC)

Podróż do Koszyce

2018-01-22 11:00 Warszawa (WAW) 2018-01-23 01:45 Koszyce (KSC)
Całkowity czas podróży: 13h 45m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 7673

    2018-01-22 11:00 Londyn (LTN) 2018-01-22 12:50 Koszyce (KSC)

  • W6

    1. W6 1310

    2018-01-22 21:25 Warszawa (WAW) 2018-01-23 00:45 Londyn (LTN)

Cena 598 zł

Lot 9

Podróż z Warszawa

2018-01-15 06:00 Warszawa (WAW) 2018-01-15 17:10 Koszyce (KSC)
Całkowity czas podróży: 11h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1301

    2018-01-15 06:00 Warszawa (WAW) 2018-01-15 07:40 Londyn (LTN)

  • W6

    1. W6 7674

    2018-01-15 13:35 Londyn (LTN) 2018-01-15 17:10 Koszyce (KSC)

Podróż do Koszyce

2018-01-22 06:00 Warszawa (WAW) 2018-01-22 22:40 Koszyce (KSC)
Całkowity czas podróży: 15h 40m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 7683

    2018-01-22 06:00 Kolonia (CGN) 2018-01-22 08:00 Koszyce (KSC)

  • FR

    1. FR 1404

    2018-01-22 19:55 Warszawa (WMI) 2018-01-22 21:40 Kolonia (CGN)

Cena 476 zł

Lot 10

Podróż z Warszawa

2018-01-15 06:00 Warszawa (WAW) 2018-01-15 17:10 Koszyce (KSC)
Całkowity czas podróży: 11h 10m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 1301

    2018-01-15 06:00 Warszawa (WAW) 2018-01-15 07:40 Londyn (LTN)

  • W6

    1. W6 7674

    2018-01-15 13:35 Londyn (LTN) 2018-01-15 17:10 Koszyce (KSC)

Podróż do Koszyce

2018-01-22 11:00 Warszawa (WAW) 2018-01-23 12:35 Koszyce (KSC)
Całkowity czas podróży: 24h 35m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 7673

    2018-01-22 11:00 Londyn (LTN) 2018-01-22 12:50 Koszyce (KSC)

  • W6

    1. W6 1302

    2018-01-23 08:15 Warszawa (WAW) 2018-01-23 11:35 Londyn (LTN)

Cena 598 zł

Komentarze
i oceny

5,0 / 5

6 opinie

Dodaj komentarz

  • 24-10-2017

    Jak drogo do Koszyc? Chyba nie jest aż tak źle, no chyba że chcecie zwrócić na ten kierunek uwagę, może wtedy LOT zejdzie na 29 zł.

  • 16-10-2017

    Słowacja to za bliski kierunek żeby po bombardować tak drogimi cenami, w takim wypadku większość nadal będzie jeździła samochodami. Szkoda zachodu i szkoda uszczuplać portfele. Zawsze to nadmiar zostanie na fajne zakupy.

  • 04-08-2017

    To po co LOT wrzuca taki fajny kierunek jak nikt z niego nie skorzysta z powodu cen. Gdzie te tanie loty do Koszyc?

  • 19-07-2017

    Najtańsza wersja lotu w obie strony to około 500 pln, w cenie tylko 8kg, to już bardziej opłaca się pojechać samochodem.

  • 20-02-2017

    KOSZYCE UWIELBIAM, BRAWO LOT

  • 15-02-2017

    Rewelacja, takich lotów nam trzeba. Słowacja do tej pory średnio latała. Oby tendencja na nowości się utrzymywała.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena