Nr 1 w Podróżowaniu

61 626 20 15 Pn - Pt 9:00 - 20:00 Sb 10:00 - 14:00 Nd 17:00 - 21:00

Wylot

Listopad 2017

Powrót

Listopad 2017

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2017-11-02 - 2018-03-29
Promocja aktualna: do 2017-11-30

Lot na trasie Lublin - Mediolan, Wylot lotnisko: Lublin Świdnik - Lublin, Przylot lotnisko Malpensa Linie lotnicze easyJet.

Mediolan-Malpensa (MXP) to jeden z dwóch największych, międzynarodowych portów lotniczych w Mediolanie, położony około 50km na północny-zachód od centrum miasta. Bezpośrednie loty z Lublina do Mediolanu MXP oferuje tani przewoźnik easyJet. Loty w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 startują od 29 października dwa razy w tygodniu w czwartki i niedziele. Wyloty czwartkowe z Lublina o godz 15:15, lądowanie w Mediolanie o godz 17:25, w niedziele o godz 09:40-11:50. Powrotne loty relacji Mediolan-Lublin także dwa razy w tygodniu w czwartki o godz 12:35-14:40, w niedziele o godz 07:00-09:05. Zaplanuj swoja podróż do włoskiego Mediolanu. Zarezerwuj tani bilet online lub pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Informacje o lotach Lublin - Mediolan. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2017-11-13 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Lublin (LUZ) - Mediolan (MXP).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Lublin

2018-01-03 11:40 Lublin (LUZ) 2018-01-03 20:55 Mediolan (MXP)
Całkowity czas podróży: 9h 15m / 1 przesiadka

  • BM

    1. BM 1772

    2018-01-03 11:40 Lublin (LUZ) 2018-01-03 13:30 Monachium (MUC)

  • U2

    1. U2 2558

    2018-01-03 19:45 Monachium (MUC) 2018-01-03 20:55 Mediolan (MXP)

Podróż do Mediolan

2018-01-10 06:40 Lublin (LUZ) 2018-01-10 12:10 Mediolan (MXP)
Całkowity czas podróży: 4h 30m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1865

    2018-01-10 06:40 Monachium (MUC) 2018-01-10 07:50 Mediolan (MXP)

  • BM

    1. BM 1771

    2018-01-10 09:35 Lublin (LUZ) 2018-01-10 11:10 Monachium (MUC)

Cena 2001 zł

Lot 2

Podróż z Lublin

2018-01-03 11:40 Lublin (LUZ) 2018-01-03 20:55 Mediolan (MXP)
Całkowity czas podróży: 9h 15m / 1 przesiadka

  • BM

    1. BM 1772

    2018-01-03 11:40 Lublin (LUZ) 2018-01-03 13:30 Monachium (MUC)

  • U2

    1. U2 2558

    2018-01-03 19:45 Monachium (MUC) 2018-01-03 20:55 Mediolan (MXP)

Podróż do Mediolan

2018-01-10 11:30 Lublin (LUZ) 2018-01-11 00:40 Mediolan (MXP)
Całkowity czas podróży: 12h 10m / 1 przesiadka

  • LY

    1. LY 382

    2018-01-10 11:30 Tel Awiw-Jafa (TLV) 2018-01-10 16:30 Mediolan (MXP)

  • LO

    1. LO 166

    2018-01-10 20:50 Lublin (LUZ) 2018-01-10 23:40 Tel Awiw-Jafa (TLV)

Cena 2041 zł

Lot 3

Podróż z Lublin

2018-01-03 11:40 Lublin (LUZ) 2018-01-03 19:30 Mediolan (MXP)
Całkowity czas podróży: 7h 50m / 1 przesiadka

  • BM

    1. BM 1772

    2018-01-03 11:40 Lublin (LUZ) 2018-01-03 13:30 Monachium (MUC)

  • LH

    1. LH 1862

    2018-01-03 18:25 Monachium (MUC) 2018-01-03 19:30 Mediolan (MXP)

Podróż do Mediolan

2018-01-10 20:10 Lublin (LUZ) 2018-01-11 12:10 Mediolan (MXP)
Całkowity czas podróży: 15h 0m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1863

    2018-01-10 20:10 Monachium (MUC) 2018-01-10 21:20 Mediolan (MXP)

  • BM

    1. BM 1771

    2018-01-11 09:35 Lublin (LUZ) 2018-01-11 11:10 Monachium (MUC)

Cena 1674 zł

Lot 4

Podróż z Lublin

2018-01-03 11:40 Lublin (LUZ) 2018-01-03 19:30 Mediolan (MXP)
Całkowity czas podróży: 7h 50m / 1 przesiadka

  • BM

    1. BM 1772

    2018-01-03 11:40 Lublin (LUZ) 2018-01-03 13:30 Monachium (MUC)

  • LH

    1. LH 1862

    2018-01-03 18:25 Monachium (MUC) 2018-01-03 19:30 Mediolan (MXP)

Podróż do Mediolan

2018-01-10 20:55 Lublin (LUZ) 2018-01-11 13:15 Mediolan (MXP)
Całkowity czas podróży: 15h 20m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2286

    2018-01-10 20:55 Londyn (LTN) 2018-01-10 21:55 Mediolan (MXP)

  • W6

    1. W6 2066

    2018-01-11 08:40 Lublin (LUZ) 2018-01-11 12:15 Londyn (LTN)

Cena 1454 zł

Lot 5

Podróż z Lublin

2018-01-03 11:40 Lublin (LUZ) 2018-01-03 20:55 Mediolan (MXP)
Całkowity czas podróży: 9h 15m / 1 przesiadka

  • BM

    1. BM 1772

    2018-01-03 11:40 Lublin (LUZ) 2018-01-03 13:30 Monachium (MUC)

  • U2

    1. U2 2558

    2018-01-03 19:45 Monachium (MUC) 2018-01-03 20:55 Mediolan (MXP)

Podróż do Mediolan

2018-01-10 20:10 Lublin (LUZ) 2018-01-11 12:10 Mediolan (MXP)
Całkowity czas podróży: 15h 0m / 1 przesiadka

  • LH

    1. LH 1863

    2018-01-10 20:10 Monachium (MUC) 2018-01-10 21:20 Mediolan (MXP)

  • BM

    1. BM 1771

    2018-01-11 09:35 Lublin (LUZ) 2018-01-11 11:10 Monachium (MUC)

Cena 2014 zł

Lot 6

Podróż z Lublin

2018-01-03 11:40 Lublin (LUZ) 2018-01-03 20:55 Mediolan (MXP)
Całkowity czas podróży: 9h 15m / 1 przesiadka

  • BM

    1. BM 1772

    2018-01-03 11:40 Lublin (LUZ) 2018-01-03 13:30 Monachium (MUC)

  • U2

    1. U2 2558

    2018-01-03 19:45 Monachium (MUC) 2018-01-03 20:55 Mediolan (MXP)

Podróż do Mediolan

2018-01-10 20:55 Lublin (LUZ) 2018-01-11 13:15 Mediolan (MXP)
Całkowity czas podróży: 15h 20m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2286

    2018-01-10 20:55 Londyn (LTN) 2018-01-10 21:55 Mediolan (MXP)

  • W6

    1. W6 2066

    2018-01-11 08:40 Lublin (LUZ) 2018-01-11 12:15 Londyn (LTN)

Cena 1209 zł

Lot 7

Podróż z Lublin

2018-01-03 06:00 Lublin (LUZ) 2018-01-03 20:25 Mediolan (MXP)
Całkowity czas podróży: 14h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 2065

    2018-01-03 06:00 Lublin (LUZ) 2018-01-03 07:55 Londyn (LTN)

  • U2

    1. U2 2285

    2018-01-03 17:25 Londyn (LTN) 2018-01-03 20:25 Mediolan (MXP)

Podróż do Mediolan

2018-01-10 20:55 Lublin (LUZ) 2018-01-11 13:15 Mediolan (MXP)
Całkowity czas podróży: 15h 20m / 1 przesiadka

  • U2

    1. U2 2286

    2018-01-10 20:55 Londyn (LTN) 2018-01-10 21:55 Mediolan (MXP)

  • W6

    1. W6 2066

    2018-01-11 08:40 Lublin (LUZ) 2018-01-11 12:15 Londyn (LTN)

Cena 1377 zł

Lot 8

Podróż z Lublin

2018-01-03 11:40 Lublin (LUZ) 2018-01-03 19:30 Mediolan (MXP)
Całkowity czas podróży: 7h 50m / 1 przesiadka

  • BM

    1. BM 1772

    2018-01-03 11:40 Lublin (LUZ) 2018-01-03 13:30 Monachium (MUC)

  • LH

    1. LH 1862

    2018-01-03 18:25 Monachium (MUC) 2018-01-03 19:30 Mediolan (MXP)

Podróż do Mediolan

2018-01-10 21:35 Lublin (LUZ) 2018-01-11 22:10 Mediolan (MXP)
Całkowity czas podróży: 23h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8737

    2018-01-10 21:35 Londyn (STN) 2018-01-10 22:30 Mediolan (MXP)

  • FR

    1. FR 9524

    2018-01-11 17:40 Lublin (LUZ) 2018-01-11 21:10 Londyn (STN)

Cena 1349 zł

Lot 9

Podróż z Lublin

2018-01-03 11:40 Lublin (LUZ) 2018-01-03 20:55 Mediolan (MXP)
Całkowity czas podróży: 9h 15m / 1 przesiadka

  • BM

    1. BM 1772

    2018-01-03 11:40 Lublin (LUZ) 2018-01-03 13:30 Monachium (MUC)

  • U2

    1. U2 2558

    2018-01-03 19:45 Monachium (MUC) 2018-01-03 20:55 Mediolan (MXP)

Podróż do Mediolan

2018-01-10 21:35 Lublin (LUZ) 2018-01-11 22:10 Mediolan (MXP)
Całkowity czas podróży: 23h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8737

    2018-01-10 21:35 Londyn (STN) 2018-01-10 22:30 Mediolan (MXP)

  • FR

    1. FR 9524

    2018-01-11 17:40 Lublin (LUZ) 2018-01-11 21:10 Londyn (STN)

Cena 1104 zł

Lot 10

Podróż z Lublin

2018-01-03 06:00 Lublin (LUZ) 2018-01-03 20:25 Mediolan (MXP)
Całkowity czas podróży: 14h 25m / 1 przesiadka

  • W6

    1. W6 2065

    2018-01-03 06:00 Lublin (LUZ) 2018-01-03 07:55 Londyn (LTN)

  • U2

    1. U2 2285

    2018-01-03 17:25 Londyn (LTN) 2018-01-03 20:25 Mediolan (MXP)

Podróż do Mediolan

2018-01-10 21:35 Lublin (LUZ) 2018-01-11 22:10 Mediolan (MXP)
Całkowity czas podróży: 23h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    1. FR 8737

    2018-01-10 21:35 Londyn (STN) 2018-01-10 22:30 Mediolan (MXP)

  • FR

    1. FR 9524

    2018-01-11 17:40 Lublin (LUZ) 2018-01-11 21:10 Londyn (STN)

Cena 1273 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

18 opinie

Dodaj komentarz

  • 23-11-2017

    Świetne te bilety do Mediolanu, easyJet ma bardzo tanie loty. Styczeń wygląda bosko.

  • 13-11-2017

    Ceny tanimi liniami do Mediolanu nadal poniżej 100 zł na wyloty z Lublina. To najtańsza wersja lotu, więc faktycznie nie ma co oczekiwać że w razie niepowodzeń linie będą zabiegać o pasażera, choć przebukowanie na inny dzień jak najbardziej jest realizowany, ale nocleg już nie.

  • 06-11-2017

    Tak to bywa jak się kupuje bilety niskokosztowe, płacicie małe kwoty to jakie macie pretensje, że linia nie zorganizowała dla Was noclegu? Bilet kosztuje często niecałe 100 zł więc każdy na własna odpowiedzialność decyduje się na nie. Co innego gdyby koszt biletu był około 2 tysięcy to można mieć wtedy pretensje.

  • 31-10-2017

    Coraz więcej sytuacji tzw zostawienia pasażera z problemem, niech sobie radzi. Kto by się przejmował. Jak nie jest On 1 tylko np cały samolot, który nie wyleciał, linia zbankrutowałaby gdyby organizowała wszystkim nocleg, czy obiad, dlatego zazwyczaj jak się ktoś nie upomni to czeka na następny lot.

  • 12-10-2017

    Osobiście zdarzyła mi się sytuacja, że lot liniami Easyjet został opóźniony ponad 3 godziny, nie miałam wykupionej opcji ubezpieczenia i niestety linie w żaden sposób się mną nie przejęły. W ich regulaminie podobno widnieje ze opóźnienia spowodowane np warunkami atmosferycznymi nie podchodzi pod reklamacje.

  • 04-10-2017

    TO BARDZO WAŻNA OPCJA PRZY WYKUPIE BILETU, JAK LINIE ODWOŁUJĄ LOTY ZAWSZE MASZ UBEZPIECZENIE I ZWRACAJĄ CI KASĘ, TO NIE WARTO?

  • 02-10-2017

    A kto te ubezpieczenia dokupuje? Ja nie pomyślałem o tym odkąd latam, a minęło już prawie 4 lata. Sam nie wiem czy to potrzebne. Jak do dzisiaj udawało mi się bez zabezpieczenia.

  • 27-09-2017

    Prawie wszystkie linie mają dodatkową opcję pakietów. W przypadku linii easy Jet to koszt 92 pln który zawiera: Ubezpieczenie kosztów leczenia i usług assistance do sumy PLN 600 000, Ubezpieczenie kosztów anulowania/wcześniejszego powrotu z imprezy turystycznej do sumy PLN 5 000, Ubezpieczenie bagażu do sumy PLN 5 000, Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej do sumy PLN 800 000

  • 19-09-2017

    Czy można jakoś ubezpieczyć sobie loty wcześniej kupowane na wypadek odwołania rejsu, w dzisiejszych czasach bez tej opcji lepiej się nie wybierać.

  • 21-08-2017

    Easyjet wprowadza loty od listopada, ale coś czuje że będą drogie, skoro sprzedaż już trwa pasażerowie wykupują tańsze dużo wcześniej niż planowany lot.

  • 17-08-2017

    Szkoda że Lublin teraz nie lata, sierpniowe ceny z Krakowa powyżej tysiąca, a niektóre daty całkowicie wyprzedane. Czyżby wszyscy wracali do pracy po wakacjach? Skąd takie obłożenie?

  • 10-08-2017

    Bardzo cieszą mnie te loty, mam nadzieję że z czasem będzie coraz więcej lotów z Lublina, ten Mediolan zapowiada się super

  • 08-08-2017

    Co oprócz Mediolanu w listopadzie lata do Włoch z Lublina? Rzym mnie interesuje i Wenecja.

  • 04-08-2017

    Bagaż zawsze można dokupić później niż bilet, ale dużo taniej wychodzi online, na lotnisku odradzam, dużo drożej !

  • 02-08-2017

    Czy jak kupie bilet tylko z bagażem podręcznym mogę dokupić bagaż dodatkowy tuż przed lotem, lub na lotnisku? czy cena jest ta sama co online?

  • 27-07-2017

    KUPISZ TERAZ BĘDZIE TANIEJ I NIE BĘDZIE SZKODA W RAZIE CZEGO ŻE BILETY PRZEPADNĄ.

  • 25-07-2017

    Już kupujecie na listopad??? A jak się coś zmieni, nie ma już możliwości zwrotu. Ja wolę się wstrzymać jeszcze. No chyba że można dokupić sobie ubezpieczenie od rezygnacji z lotu?? Tanie linie mają takie polisy?

  • 12-07-2017

    Rewelacyjne ceny do Mediolanu z Lublina. Już kupują bo zauważyłam zmiany. Im wcześniej tym taniej dla Was. Do zobaczenia w Mediolanie. easyJet się spisał.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena