Pobierz aplikację

Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Grudzień 2018

Powrót

Grudzień 2018

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2018-12-02 - 2019-03-24
Promocja aktualna: do 2018-12-31

Lot na trasie Kraków - Genewa, Wylot lotnisko : Kraków Balice - Kraków , Przylot lotnisko Cointrin Linie lotnicze easyJet . Wyloty (Środa, Piątek) .

Bezpośrednie loty z Krakowa do Szwajcarii (Genewa) trzy razy w tygodniu w środy, piątki i niedziele w sezonie jesienno-zimowym 2018/2019 oferują tanie linie easyJet. Loty z Krakowa w środy odbywają się o godz 11:15, planowane lądowanie w Genewie o godz 13:25, w piątki o godz 19:55-22:00 oraz w niedziele o godz 10:40-12:50. Połączenia powrotne relacji Genewa - Kraków także 3 razy w tygodniu, w środy o godz 08:45-10:45, piątki o godz 17:25-19:25 oraz w niedziele o godz 08:05-10:05. Zaplanuj podróż do Szwajcarii, tanie bilety lotnicze online lub pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Tablica lotów
  • Dzisiaj
  • 14.12.2018
  • 13.12.2018

Tanie Loty z Krakowa do Szwajcarii

Informacje o lotach Kraków - Genewa. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2018-11-22 znaleziono 10 wyników na połączenie lotnicze Kraków (KRK) - Genewa (GVA).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Lot 1

Podróż z Kraków

2019-02-01 19:55 Kraków (KRK) 2019-02-01 22:00 Geneva (GVA)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • U2

    1 . U2 1114

    2019-02-01 19:55 Kraków (KRK) 2019-02-01 22:00 Geneva (GVA)

Podróż do Geneva

2019-02-08 20:40 Kraków (KRK) 2019-02-09 12:55 Geneva (GVA)
Całkowity czas podróży : 15h 15m / 1 przesiadka

  • U2

    1 . U2 3140

    2019-02-08 20:40 London (STN) 2019-02-08 21:25 Geneva (GVA)

  • FR

    1 . FR 2432

    2019-02-09 08:35 Kraków (KRK) 2019-02-09 11:55 London (STN)

Cena 613 zł

Lot 2

Podróż z Kraków

2019-02-01 19:55 Kraków (KRK) 2019-02-01 22:00 Geneva (GVA)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • U2

    1 . U2 1114

    2019-02-01 19:55 Kraków (KRK) 2019-02-01 22:00 Geneva (GVA)

Podróż do Geneva

2019-02-08 20:40 Kraków (KRK) 2019-02-09 17:25 Geneva (GVA)
Całkowity czas podróży : 19h 45m / 1 przesiadka

  • U2

    1 . U2 3140

    2019-02-08 20:40 London (STN) 2019-02-08 21:25 Geneva (GVA)

  • FR

    1 . FR 2434

    2019-02-09 13:05 Kraków (KRK) 2019-02-09 16:25 London (STN)

Cena 563 zł

Lot 3

Podróż z Kraków

2019-02-01 19:55 Kraków (KRK) 2019-02-01 22:00 Geneva (GVA)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • U2

    1 . U2 1114

    2019-02-01 19:55 Kraków (KRK) 2019-02-01 22:00 Geneva (GVA)

Podróż do Geneva

2019-02-08 12:15 Kraków (KRK) 2019-02-09 13:40 Geneva (GVA)
Całkowity czas podróży : 24h 25m / 2 przesiadki

  • LS

    1 . LS 812

    2019-02-08 12:15 Manchester (MAN) 2019-02-08 13:15 Geneva (GVA)

  • FR

    1 . FR 2419

    2019-02-08 15:15 Frankfurt (FRA) 2019-02-08 18:05 Manchester (MAN)

  • FR

    1 . FR 2426

    2019-02-09 11:05 Kraków (KRK) 2019-02-09 12:40 Frankfurt (FRA)

Cena 444 zł

Lot 4

Podróż z Kraków

2019-02-01 19:55 Kraków (KRK) 2019-02-01 22:00 Geneva (GVA)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • U2

    1 . U2 1114

    2019-02-01 19:55 Kraków (KRK) 2019-02-01 22:00 Geneva (GVA)

Podróż do Geneva

2019-02-08 20:40 Kraków (KRK) 2019-02-09 22:20 Geneva (GVA)
Całkowity czas podróży : 24h 40m / 1 przesiadka

  • U2

    1 . U2 3140

    2019-02-08 20:40 London (STN) 2019-02-08 21:25 Geneva (GVA)

  • FR

    1 . FR 2436

    2019-02-09 18:00 Kraków (KRK) 2019-02-09 21:20 London (STN)

Cena 510 zł

Lot 5

Podróż z Kraków

2019-02-01 19:55 Kraków (KRK) 2019-02-01 22:00 Geneva (GVA)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • U2

    1 . U2 1114

    2019-02-01 19:55 Kraków (KRK) 2019-02-01 22:00 Geneva (GVA)

Podróż do Geneva

2019-02-08 17:25 Kraków (KRK) 2019-02-08 20:25 Geneva (GVA)
Całkowity czas podróży : 2h 0m / Bezpośrednio

  • U2

    1 . U2 1113

    2019-02-08 17:25 Kraków (KRK) 2019-02-08 19:25 Geneva (GVA)

Cena 561 zł

Lot 6

Podróż z Kraków

2019-02-01 19:55 Kraków (KRK) 2019-02-01 22:00 Geneva (GVA)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • U2

    1 . U2 1114

    2019-02-01 19:55 Kraków (KRK) 2019-02-01 22:00 Geneva (GVA)

Podróż do Geneva

2019-02-08 07:05 Kraków (KRK) 2019-02-08 12:50 Geneva (GVA)
Całkowity czas podróży : 4h 45m / 1 przesiadka

  • SN

    1 . SN 2726

    2019-02-08 07:05 City of Brussels (BRU) 2019-02-08 08:20 Geneva (GVA)

  • SN

    1 . SN 2547

    2019-02-08 09:50 Kraków (KRK) 2019-02-08 11:50 City of Brussels (BRU)

Cena 552 zł

Lot 7

Podróż z Kraków

2019-02-01 19:55 Kraków (KRK) 2019-02-01 22:00 Geneva (GVA)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • U2

    1 . U2 1114

    2019-02-01 19:55 Kraków (KRK) 2019-02-01 22:00 Geneva (GVA)

Podróż do Geneva

2019-02-08 07:15 Kraków (KRK) 2019-02-08 14:30 Geneva (GVA)
Całkowity czas podróży : 6h 15m / 1 przesiadka

  • OS

    1 . OS 578

    2019-02-08 07:15 Vienna (VIE) 2019-02-08 08:55 Geneva (GVA)

  • OE

    1 . OE 304

    2019-02-08 12:30 Kraków (KRK) 2019-02-08 13:30 Vienna (VIE)

Cena 623 zł

Lot 8

Podróż z Kraków

2019-02-01 19:55 Kraków (KRK) 2019-02-01 22:00 Geneva (GVA)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • U2

    1 . U2 1114

    2019-02-01 19:55 Kraków (KRK) 2019-02-01 22:00 Geneva (GVA)

Podróż do Geneva

2019-02-08 06:50 Kraków (KRK) 2019-02-08 16:15 Geneva (GVA)
Całkowity czas podróży : 8h 25m / 1 przesiadka

  • U2

    1 . U2 6394

    2019-02-08 06:50 Bournemouth (BOH) 2019-02-08 07:35 Geneva (GVA)

  • FR

    1 . FR 5523

    2019-02-08 11:45 Kraków (KRK) 2019-02-08 15:15 Bournemouth (BOH)

Cena 565 zł

Lot 9

Podróż z Kraków

2019-02-01 19:55 Kraków (KRK) 2019-02-01 22:00 Geneva (GVA)
Całkowity czas podróży : 2h 5m / Bezpośrednio

  • U2

    1 . U2 1114

    2019-02-01 19:55 Kraków (KRK) 2019-02-01 22:00 Geneva (GVA)

Podróż do Geneva

2019-02-08 12:10 Kraków (KRK) 2019-02-08 22:20 Geneva (GVA)
Całkowity czas podróży : 9h 10m / 1 przesiadka

  • LS

    1 . LS 1462

    2019-02-08 12:10 London (STN) 2019-02-08 13:00 Geneva (GVA)

  • FR

    1 . FR 2436

    2019-02-08 18:00 Kraków (KRK) 2019-02-08 21:20 London (STN)

Cena 478 zł

Lot 10

Podróż z Kraków

2019-02-01 12:40 Kraków (KRK) 2019-02-01 18:00 Geneva (GVA)
Całkowity czas podróży : 5h 20m / 1 przesiadka

  • SN

    1 . SN 2548

    2019-02-01 12:40 Kraków (KRK) 2019-02-01 14:45 City of Brussels (BRU)

  • SN

    1 . SN 2721

    2019-02-01 16:45 City of Brussels (BRU) 2019-02-01 18:00 Geneva (GVA)

Podróż do Geneva

2019-02-08 12:10 Kraków (KRK) 2019-02-08 22:20 Geneva (GVA)
Całkowity czas podróży : 9h 10m / 1 przesiadka

  • LS

    1 . LS 1462

    2019-02-08 12:10 London (STN) 2019-02-08 13:00 Geneva (GVA)

  • FR

    1 . FR 2436

    2019-02-08 18:00 Kraków (KRK) 2019-02-08 21:20 London (STN)

Cena 565 zł

Komentarze
i oceny

4,5 / 5

40 opinie

Dodaj komentarz

  • 16-11-2018

    Sam bilet nie jest drogi ale ceny na miejscu powalają

  • 27-09-2018

    Znalazłem sobie dobre ceny na loty przed świętami (21.12) i powrót po Nowym Roku (02.01). Kalkulacja bardzo przystępna. Genewa nie jest wcale droga.

  • 16-08-2018

    W końcu ceny zaczynaj wracać do normy...poza sezonem zawsze taniej

  • 11-07-2018

    Wiadomo że komfort lotu ma znaczenie tylko czasem na tych liniach wcale nie ma aż tak dużych różnic a w cenie róznice znaczne więc czasem nie ma co przepłącać

  • 24-05-2018

    Jeśli płacisz za bilet to chyba ważne jest w jakich warunkach lecisz wiec linia ma znaczenie bo każdy ma inne zasady i komfort lotu

  • 23-05-2018

    Co to znaczy że loty obsługiwane są przez easyJet Airline Company Limited, easyJet Europe Airline GmbH, lub easyJet Switzerland SA? czy to ma dla mnie większe znaczenie?

  • 09-05-2018

    Do Szwajcarii tylko tym połączeniem- bez przesiadek, w dobrej cenie- polecam

  • 13-03-2018

    Jeśli tylko będę mogla to polecę tym samym połączeniem

  • 21-02-2018

    Najtańsze loty do Genewy pokazały mi się od 11 do 21 marca, wstępnie planowałam krótszy pobyt jednak zważywszy na cenę bardziej opłaca mi się przedłużyć pobyt niż dopłacać do biletu. easyJet trochę się nie postarał

  • 05-01-2018

    No to już po rabacie, jakoś nie widziałem takiej informacji nigdzie, skąd Wy to wygrzebujecie? Ciężko mi cokolwiek znaleźć, choć bilety nie są drogie, więc czy była taka promocja czy nie - na jedno wychodzi.

  • 21-12-2017

    Nie przegapcie okazji - tanie linie easyJet dają rabat do 25% na 400 000 miejsc na wybranych trasach w Europie na loty od 31.01.2018 do 04.07.2018 Wyprzedaż kończy się o północy w dniu 11.01.2018 Według stanu na 21.12.2017

  • 07-12-2017

    Wiadomo że jest taka zasada ale to teoria, w praktyce ciężko jest kupić bilet wcześniej bo różne rzeczy stoją na przeszkodzie- urlop, kasa czasem cięzko zaplanować sobie cokolwiek wcześniej a kupując bilet trzeba być pewnym na stówę że się leci

  • 05-12-2017

    Tanie loty lepiej kupować od razu, czyli brać co jest, zwlekanie powoduje tylko wzrost cen.

  • 22-11-2017

    Loty na początku grudnia mają do Genewy fajne ceny, gorzej już z powrotami. Czy poczekać na spadek? Czy brać to co jest?

  • 03-11-2017

    No to trzymaj się tego połączenia esyjetem a nie kombinuj

  • 18-10-2017

    Tylko loty bezpośrednie mnie interesują, nie cierpię się przesiadać.

  • 06-09-2017

    Lot tylko 2h 15 minut i lądujecie w Genewie.

  • 16-08-2017

    To połączenie na liniach Easy jet sprawdza się super polecam

  • 08-08-2017

    Genewa za niecałe 600 złotych to dobra okazja. Loty do Szwajcarii tanimi liniami easyJet świetnie się spisują. Dostęp na większość dat w dobrych cenach.

  • 17-07-2017

    Wcześniej latałam lotami łączonymi z przesiadką a tu miłe zaskoczenie, wsiadam w Krakowie, ląduję w Genewie- szybciej, łatwiej, przyjemniej

  • 12-06-2017

    Tysiąc to nie mało ale jak na lot do Szwajcarii to nie spodziewałem się tańszych lotów, a to połączenie przynajmniej jest bez przesiadek

  • 23-05-2017

    Easyjet ma jak na ten okres dość wysokie ceny do Genewy. Oscylują około tysiąca.

  • 18-05-2017

    Biorąc pod uwagę jak mało jest lotów do Szwajcarii to to połączenie jest bardzo fajne, zarówno pod względem ceny i czasu lotu

  • 04-05-2017

    No jak by nie patrzeć to w Szwajcaria jest mega droga więc ceny za bilet też trochę wysokie, wiadomo każdy by chciał żeby było jak najtaniej, ale jak się poszuka lotu w różnych datach to można znaleźć fajne promocje

  • 26-04-2017

    Co ty opowiadasz, to niemożliwe ja sprawdzałam od 2-6 maja to wychodzi pln? To może za dwie osoby :D

  • 22-03-2017

    Wybieraliśmy się na weekend majowy do Genewy, jednak cena na osobę bez mała tysiąc złotych/? To chyba pomyłka jakaś. Nie widziałem takich cen wysokich już dawno.

  • 30-01-2017

    Powinno być na odwrót - chodzi mi o godziny lotu. Gdyby wylot był w sobotę po 20 to można byłoby rano pospać dłużej :D

  • 07-12-2016

    A co są przesłanki że nie będzie już lotów do Genewy?

  • 23-11-2016

    Chyba gdzieś na wakacjach się pojawiła, czy to ważne, kupuj póki jest dostępna.

  • 24-10-2016

    Genewa od jak dawna jest na rynku?

  • 18-10-2016

    Mi generalnie mało co nie odpowiada, dlatego gdziekolwiek jestem z wszystkiego potrafię zrobić atut czego i Wam życzę.

  • 17-10-2016

    Ja latam tam tylko w delegacje i jak najszybciej chce wracać do domu.

  • 13-10-2016

    Szwajcaria to bardzo osobliwy kraj, panuje tam typowy klimat dla tego miejsca, każdy dba tam o prywatność, z ciekawostek w niedziele sklepy są pozamykane, to mi się nie spodobało, ale za to z każdym można porozumiewać się w języku angielskim, więc z komunikacja nie ma problemów. Zresztą sami się o tym przekonacie.

  • 06-10-2016

    Genewa staje sie coraz bardziej popularne, szczególnie od kiedy tanie linie wprowadziły loty.

  • 23-09-2016

    Zawsze przerażał mnie czas lotu, jednak na pokładzie nie czuje się wcale wysokości, jest jak w samochodzie, nawet chmury nie straszne.

  • 15-09-2016

    Bardzo dobre loty liniami Easyjet, skorzystaj a nie pożałujesz, nie przesiadasz się, lecisz prosto do Genewy. Przez drogę zaliczasz film i nawet nie zdążysz pomyśleć a już wysiadasz :)

  • 23-08-2016

    Kto odwiedził Genewę? Świetny kierunek, jak sie lata tanimi liniami?

  • 16-08-2016

    No w końcu się doczekałam, bardzo fajnie że jest taki kierunek na tanich liniach, skorzystam

  • 08-08-2016

    Takie kierunki to lubimy, Szwajcaria jak na razie mało znane państwo. Będzie szansa skorzystać z nowości.

  • 25-07-2016

    MIŁO NAM POWITAĆ GENEWĘ NA POKŁADZIE EASYJETA.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena