Państwo Ameryki Północnej, graniczące ze Stanami Zjednoczonymi na południu i północnym zachodzie. Jej terytorium oblewają trzy Oceany: Atlantycki, Spokojny i Arktyczny. To drugi co do wielkości kraj na świecie. Zachwyca nowoczesnością i wysokim poziomem życia. Jego symbolem jest liść klonu, największe miasta: Toronto, Montreal oraz Vancouver.

 

Obecnie linie lotnicze dysponują dużą ilością połączeń do Kanady. Polecamy loty do najbardziej wieloetnicznego miasta świata do Toronto. Swoje rejsy udostępniają m.in. linie LOT, Lufthansa, British Airways, Air Canada, Finnair, Continental Airlines. Miastami wylotowymi są Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Warszawa, Wrocław, Kraków, Rzeszów także Szczecin. Wiele międzynarodowych linii lotniczych z całego świata korzysta z portu lotniczego Calgary, który swoje loty z Polski oferuje z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Katowic a nawet Rzeszowa. Dla podróżnych wybierających się do Montrealu - największego portu morskiego w Kanadzie proponujemy połączenia z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Warszawy a także loty z Wrocławia. Kolejnym miastem, a jednocześnie portem lotniczym cieszącym się dużym zainteresowaniem wśród turystów jest Vancouver. Połączenie lotnicze to dostępne jest z portów lotniczych w Warszawie, Rzeszowie, Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu a także Gdańsku.

Komentarze
i oceny

Kanada

4,5 / 5

7 opinie

Dodaj komentarz

 • 02-10-2015

  czy to możliwe że na konkretny lot w przeciągu 2 miesięcy cena może zwiększyć się aż o dwa tysiące złotych??? Chciałem dukupić żeby lecieć z bratem w tym samym czasie i się zdziwiłem.

 • 25-08-2015

  Mam bilet z Warszawy z przesiadka w HEL Helsinki, bardzo korzystna cena, opłaca się często zaglądać i sprawdzać, czy nie pojawiła się jakaś promocja, co często powoduje że kupujecie bilety niezwrotne i niezmienne, więc sprawdzajcie warunki oraz to ile bagażu macie w cenie.

 • 15-06-2015

  W Toronto mam rodzinę, najbardziej lubię odwiedzać ich i robić zakupy. Naprawdę można tam nie lada rzeczy wyhaczyć. Ale zdecydowanie drożej wychodzi bilet niż ciuchy.

 • 22-01-2015

  Jest wiele możliwości lotu, do Kanady można lecieć do Calgary, Toronto, Detroit, Vancouver, niekoniecznie przez Stany, zależnie od linii są różne propozycje. Mozna przez Londyn i wiele innych europejskich miast.

 • 11-08-2014

  Chciałbym polecieć do Calgary, ale nie mam wizy amerykańskiej a z tego co widzę większość najlepszych lotów cenowo jest przez Stany Zjednoczone. Czy da się to obejść np z przesiadkami w miastach europejskich???

 • 30-05-2014

  Czy do kanady wymagany jest paszport biometryczny?

 • 05-02-2014

  Szukałam najtańszych biletów do Calgary z Rzeszowa i najlepsze oferuje Lufthansa z jedną przesiadka we Frankfurcie. Nic innego nie widziałam, pozostałe loty z conajmniej dwoma przesiadkami

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena