Położona na Oceanie Atlantyckim, na zachód od Wielkiej Brytanii. To kraj wyspiarski, jego stolicą jest Dublin. Nazywana „zieloną wyspą”, kraina pubów i whisky, zniewala krajobrazami. Jest popularna wśród turystów, a także to jeden z głównych kierunków emigracji naszych rodaków. Wspaniałe wybrzeże, bogate dziedzictwo kulturowe, kojarzy się z zielona koniczyną, św. Patrykiem oraz wyjątkową muzyką.

 

Tanie przyloty do Irlandii. Jednym z głównych portów docelowych wybieranych przez pasażerów jest Dublin. Z Polski możliwe są loty irlandzkimi liniami Ryanair, z Rzeszowa, Krakowa, Wrocławia, Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Łodzi oraz Szczecina. Pięć razy w tygodniu do Dublina swoje loty proponuje przewoźnik Aer Lingus z Krakowa i Warszawy. Pasażerowie zmierzający do Irlandii często korzystają z usług tanich linii Wizzair, które w swojej ofercie posiadają dogodne połączenia do Cork. Swoje loty proponują tam lotniska w Gdańsku, Poznaniu, Warszawie, Wrocławiu i Katowicach. Znanymi i często odwiedzanymi miastami, a równocześnie portami lotniczymi są także Belfast oraz Shannon.
Linie Ryanair dwa razy w tygodniu posiadają rejsy z Wrocławia do Shannon. Natomiast korzystne połączenie z Belfastem z krakowskiego lotniska oferują tanie linie Easyjet.

Komentarze
i oceny

Irlandia

5,0 / 5

2 opinie

Dodaj komentarz

  • 17-04-2013

    Nic nie kocham jak Irlandię, uwilebiam te klimaty, super że sa tanie linie które naprawde maja niskie ceny na loty, dzieki temu wiele osób może spełniać swoje marzenia

  • 02-04-2012

    Kiedys marzyło mi się mieszkać na stałe w Irlandii, dziś udaje mi się raz na jakiś czas poleciec do znajomych, fajnie że są tanie loty do Dublina czy Cork, zawsze można znaleźć tanie połączenie i załować ze na bilet wydałem kupę kasy

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena