Usytuowany na wschodnim wybrzeżu Chin, na stałym lądzie oraz na wielu skalistych wysepkach nad Morzem Południowochińskim. W języku chińskim oznacza „pachnący port”. Ze względu na swój przepych jest dumą kraju. To miejsce gdzie ścierają się elementy Wschodu i Zachodu. Miasto zachwyca swoją potęgą, fascynuje drapaczami chmur z siedzibami światowych biznesów oraz zachęca egzotycznym klimatem Dalekiego Wschodu.

Nasz serwis został stworzony z myślą o Tobie - oferujemy Państwu bilety lotnicze do Hong Kongu. Proponujemy tanie loty z Warszawy do Hongkongu liniami Aeroflot, LOT, Finnair czy British Airlines. Połączenie z Gdańska udostępniają narodowe linie lotnicze Hongkongu Cathay Pacific, LOT oraz Finnair. Z Katowic dobrą ofertę posiadają linie Air China, Lufthansa a także linie LOT. Loty z Krakowa i Poznania proponujemy liniami Cathay Pacific, Lufthansa oraz LOT, natomiast z Rzeszowa do Hongkongu polecamy linie Finnair, British Airlines, LOT oraz Lufthansa. Tanie loty z Wrocławia dobrym wyborem będą linie LOT oraz Lufthansa. Wybierz się z nami do Chin.

Komentarze
i oceny

HongKong

4,5 / 5

4 opinie

Dodaj komentarz

 • 24-02-2014

  Kupiłem bilety za 3000 z kawałeczkiem, nie wiem czy to dobra cena ale wydaje mi się, że nie najgorsza. Lecę niebawem z przesiadką we Frankfurcie. Trzymajcie kciuki.

 • 15-03-2013

  Ja leciałam Qantasem i byłam pod ogromnym wrażeniem, kultura, elegancko, czuć klase i kase :) na paokładzie

 • 19-12-2012

  Witaj, udał się pobyt? Zastanawiam się nad podobnym wyjazdem w weekend majowy. W bieżącym roku byłam w Pekinie i Szanghaju, teraz chciałabym zobaczyć Hongkong i południe Chin.Którymi liniami leciałeś? pozdrawiam i dziękuje za informację.

 • 09-02-2012

  Wybieram się na wiosnę do Hong Kongu. Potrzebuje bilet w okolicach 5-10 kwietnia, powrót po miesiącu. Daty nie są sztywne. Czy mogę liczyć na Waszą pomoc? Wylot może być z Warszawy.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena