Chiny najludniejsze Państwo Środka, jedna z najstarszych cywilizacji środkowej i wschodniej Azji ze stolicą w Pekinie. Graniczy z Rosją, Koreą Północną, Afganistanem, Nepalem, Wietnamem.

 

Zachwyca egzotyczną przyrodą, bogactwem zabytków. Kilkaset parków narodowych, pola ryżowe, ogromne dziedzictwo kulturowe, potencjał gospodarczy, szybki rozwój to tylko kilka elementów wyróżniających ten kraj. Wielki Mur Chiński, Klasztor Shaolin, starożytne miasto Xian z Terakotową Armią, kraj dynastii, fascynuje swą historią i zachęca do odwiedzin.

 

Oferujemy Państwu bilety lotnicze do Chin. Do najpopularniejszych portów lotniczych w Chinach należy port w Pekinie. Oddalony od centrum około 20 km. Korzystają z niego linie rejsowe wielu przewoźników jak Air China, Air Canada, Aeroflot, Lufthansa, KLM, LOT i inne. W naszym serwisie znajdziecie połączenia z Warszawy, Wrocławia, Krakowa, Gdańska, Katowic. Innymi portami lotniczymi często wybieranymi są Szanghaj Hongqiao oraz Szanghaj Pudong. Znajdziecie z nimi połączenia z Warszawy, Krakowa, Wrocławia, Katowic a nawet Gdańska. Z nami dotrzesz do najbardziej egzotycznych miejsc na świecie.

Komentarze
i oceny

Chiny

4,5 / 5

5 opinie

Dodaj komentarz

 • 14-08-2015

  Rozglądam się za dobrym cenowo połączeniem do PVG Szanghaju, ale wszystko 2400 najtaniej, chodzi mi o wylot październikowy i powrót przed świętami, miałam nadzieje kupic coś tańszego. Przecież to juz poza sezonem letnim.

 • 30-09-2014

  Polskie linie LOT mają naprawdę dobrą ofertę. Z Rzeszowa z 1 przesiadką w Warszawie do Pekinu. Leci się z przyjemnością. Chiny to piękny kraj zarówno pod względem krajobrazu

 • 15-09-2014

  Doleciałam razem z LOTem, dziekuję całej załodze. Chwilę tu pobędę jakieś 6msc. Oczywiście mam na myśli PEKIN. Pozdrawiam po chińsku :)

 • 29-07-2014

  polecam naszym rodzimym LOTem ale musisz trafic w dobre taryfy. Z Warszawy bezpośredni lot po co kombinować.

 • 26-05-2014

  Mam zamiar wybrać się do Chin (Pekin) i zastanawiam się co najlepiej wybrać, jakie linie są najlepsze. Nie mam doświadczenia, mile widziane podpowiedzi.

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena