Najmniejszy kontynent świata, obejmujący Tasmanię i małe wyspy na Oceanie Indyjskim i Spokojnym. Nie graniczy z żadnym lądem. To nowoczesny, wielokulturowy kraj pełen kontrastów; od zaśnieżonych gór, po tropikalne lasy i piaski pustynne. Jest  niezwykle różnorodny, co przyciąga wielu turystów- to światowy lider w dziedzinie edukacji turystycznej.

Canberry to niewielkie miasto Australii, które posiada międzynarodowy port lotniczy Canberra oddalony 5 km od miasta. Proponujemy loty do Cranberry polskimi liniami LOT z lotnisk w Warszawie, Katowicach, Wrocławiu czy Krakowie. W naszym serwisie polecamy również loty do Sydney, największego miasta Australii, a zarazem popularnego centrum turystycznego. Swoje połączenia oferują tam linie LOT z Warszawy, Bydgoszczy, Poznania, Wrocławia oraz Katowic. Linie Lufthansa proponują wyloty z Warszawy, Poznania, Wrocławia a także Katowic, natomiast z lotniska w Warszawie startują linie British Airways, Singapore Airlines czy Air France. Drugim co do wielkości miastem po Sydney jest Melbourne - miasto uniwersyteckie, zamieszkane przez 4 mln mieszkańców. Swoje loty kierują tam linie LOT z lotnisk w Warszawie, Katowicach, Krakowie a także Wrocławiu. Linie Lufthansa oferują połączenia z Katowic, Krakowa i Wrocławia, natomiast z lotniska w Warszawie do Melbourne startują linie British Airways, Singapore Airlines, Quantas czy Air France. Zapraszamy do rezerwacji tanich biletów lotniczych do Australii. Odwiedź z nami południowy Nieznany Ląd.

Komentarze
i oceny

Australia

4,5 / 5

3 opinie

Dodaj komentarz

  • 17-06-2015

    To wszystko prawda, mnie przerażaja głównie zwierzaki jakie tam występuja od pająków, skorpionów, węży po rekiny. Wszystkie groźne i nie chciałabym ich spotkac na zywo.

  • 30-06-2014

    Piękna to mało powiedziane, widoki przecudne fauna i flora przebogata. Klimat zupełnie inny, tylko lot strasznie długi. Conajmniej 2 przesiadki (i to na bogato) ceny różne od ponad 4 do nawet 8 tysięcy od osoby plus wiza.

  • 17-01-2014

    Widziałem film o lotnisku w Sydney jak służby kontrolne wszystko sprawdzają, bagaż prześwietlony, nic nie umknie ich uwagi no i bez wizy ani rusz z Polski... Ech.. a taka piękna ta Australia

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena