Nr 1 w Podróżowaniu

32 728 30 26 Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 22:00, Sobota - Niedziela: 9:00 - 17:00

Wylot

Maj 2019

182 zł Maj
182 zł Czerwiec
338 zł Lipiec
285 zł Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23 338zł
24
25
26 403zł
27
28
29
30 182zł
31

Powrót

Maj 2019

285 zł Maj
244 zł Czerwiec
244 zł Lipiec
244 zł Sierpień
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23 285zł
24
25
26 478zł
27
28
29
30 478zł
31

DATA WYLOTU

DATA POWROTU

Termin objęty promocją: 2019-05-01 - 2019-10-27
Promocja aktualna: do 2019-05-31

Lot na trasie Lizbona - Kraków, Wylot lotnisko : Portela - Lizbona , Przylot lotnisko Kraków Balice Linie lotnicze Ryanair .


Informacja o locie: Lizbona - Kraków

Średni czas lotu Lizbona - Kraków:
3h 55m
Jakie linie latają bezpośrednio:
Ryanair
Najtańszy lot na trasie Lizbona - Kraków rezerwowano:
średnio 9 dni przed wylotem
Najtańszy bilet w 2 strony:
182.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 2 dni:
749.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 7 dni:
692.00 zł
Średnia cena za bilet w 2 strony w ciągu ostatnich 14 dni:
697.00
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Lizbona - Kraków:
Lizbona (LIS) -> Wiedeń (VIE) -> Kraków (KRK)
Lizbona (LIS) -> Londyn (STN) -> Kraków (KRK)
Lizbona (LIS) -> Londyn (LTN) -> Kraków (KRK)
Najkorzystniejsze loty z przesiadkami na trasie Kraków - Lizbona:
Kraków (KRK) -> Wiedeń (VIE) -> Lizbona (LIS)
Kraków (KRK) -> Barcelona (BCN) -> Lizbona (LIS)
Wysoki sezon przypada na Wrzesień (2019).

Najtańszy miesiąc na podróż to Maj (2019).

Dowiedz się o specjalnych ofertach jako pierwszy!

Informacje o lotach Lizbona - Kraków. Przedstawiamy przykładowe połączenia szukane dnia: 2019-05-17 znaleziono 12 wyników na połączenie lotnicze Lizbona (LIS) - Kraków (KRK).

Uwaga sprawdź aktualną cenę!

Podróż 3 dni

Podróż z Lizbona

2019-06-30 21:00 Lizbona (LIS) 2019-07-01 01:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 3h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4024

    2019-06-30 21:00 Lizbona (LIS) 2019-07-01 01:55 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2019-07-04 14:25 Lizbona (LIS) 2019-07-04 18:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 4h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4023

    2019-07-04 14:25 Kraków (KRK) 2019-07-04 17:25 Lizbona (LIS)

Cena 515 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Lizbona

2019-06-27 18:00 Lizbona (LIS) 2019-06-27 22:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 3h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4024

    2019-06-27 18:00 Lizbona (LIS) 2019-06-27 22:55 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2019-07-04 14:25 Lizbona (LIS) 2019-07-04 18:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 4h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4023

    2019-07-04 14:25 Kraków (KRK) 2019-07-04 17:25 Lizbona (LIS)

Cena 446 zł

Podróż 5 dni

Podróż z Lizbona

2019-07-03 09:55 Lizbona (LIS) 2019-07-03 17:30 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 6h 35m / 1 przesiadka

  • W6

    W62844

    2019-07-03 09:55 Lizbona (LIS) 2019-07-03 14:20 Wiedeń (VIE)

  • OE

    OE1304

    2019-07-03 16:30 Wiedeń (VIE) 2019-07-03 17:30 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2019-07-07 23:40 Lizbona (LIS) 2019-07-08 19:05 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 19h 25m / 1 przesiadka

  • OE

    OE1305

    2019-07-07 23:40 Kraków (KRK) 2019-07-08 00:40 Wiedeń (VIE)

  • W6

    W62843

    2019-07-08 15:35 Wiedeń (VIE) 2019-07-08 18:05 Lizbona (LIS)

Cena 395 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Lizbona

2019-07-03 09:55 Lizbona (LIS) 2019-07-03 17:30 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 6h 35m / 1 przesiadka

  • W6

    W62844

    2019-07-03 09:55 Lizbona (LIS) 2019-07-03 14:20 Wiedeń (VIE)

  • OE

    OE1304

    2019-07-03 16:30 Wiedeń (VIE) 2019-07-03 17:30 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2019-07-04 14:25 Lizbona (LIS) 2019-07-04 18:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 4h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4023

    2019-07-04 14:25 Kraków (KRK) 2019-07-04 17:25 Lizbona (LIS)

Cena 410 zł

Podróż 10 dni

Podróż z Lizbona

2019-06-27 18:00 Lizbona (LIS) 2019-06-27 22:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 3h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4024

    2019-06-27 18:00 Lizbona (LIS) 2019-06-27 22:55 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2019-07-07 23:40 Lizbona (LIS) 2019-07-08 19:05 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 19h 25m / 1 przesiadka

  • OE

    OE1305

    2019-07-07 23:40 Kraków (KRK) 2019-07-08 00:40 Wiedeń (VIE)

  • W6

    W62843

    2019-07-08 15:35 Wiedeń (VIE) 2019-07-08 18:05 Lizbona (LIS)

Cena 431 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Lizbona

2019-06-27 18:00 Lizbona (LIS) 2019-06-27 22:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 3h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4024

    2019-06-27 18:00 Lizbona (LIS) 2019-06-27 22:55 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2019-07-04 14:25 Lizbona (LIS) 2019-07-04 18:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 4h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4023

    2019-07-04 14:25 Kraków (KRK) 2019-07-04 17:25 Lizbona (LIS)

Cena 446 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Lizbona

2019-06-26 07:30 Lizbona (LIS) 2019-06-26 22:05 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 13h 35m / 1 przesiadka

  • FR

    FR1885

    2019-06-26 07:30 Lizbona (LIS) 2019-06-26 10:20 Londyn (STN)

  • FR

    FR2436

    2019-06-26 18:40 Londyn (STN) 2019-06-26 22:05 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2019-07-04 14:25 Lizbona (LIS) 2019-07-04 18:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 4h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4023

    2019-07-04 14:25 Kraków (KRK) 2019-07-04 17:25 Lizbona (LIS)

Cena 450 zł

Podróż 6 dni

Podróż z Lizbona

2019-07-03 09:55 Lizbona (LIS) 2019-07-03 17:30 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 6h 35m / 1 przesiadka

  • W6

    W62844

    2019-07-03 09:55 Lizbona (LIS) 2019-07-03 14:20 Wiedeń (VIE)

  • OE

    OE1304

    2019-07-03 16:30 Wiedeń (VIE) 2019-07-03 17:30 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2019-07-09 11:55 Lizbona (LIS) 2019-07-10 01:35 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 13h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3054

    2019-07-09 11:55 Kraków (KRK) 2019-07-09 14:40 Barcelona (BCN)

  • TP

    TP1043

    2019-07-09 23:40 Barcelona (BCN) 2019-07-10 00:35 Lizbona (LIS)

Cena 457 zł

Podróż 1 dzień

Podróż z Lizbona

2019-07-02 23:45 Lizbona (LIS) 2019-07-03 13:05 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 12h 20m / 1 przesiadka

  • W9

    W94494

    2019-07-02 23:45 Lizbona (LIS) 2019-07-03 02:30 Londyn (LTN)

  • W9

    W95002

    2019-07-03 09:40 Londyn (LTN) 2019-07-03 13:05 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2019-07-04 14:25 Lizbona (LIS) 2019-07-04 18:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 4h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4023

    2019-07-04 14:25 Kraków (KRK) 2019-07-04 17:25 Lizbona (LIS)

Cena 474 zł

Podróż 3 dni

Podróż z Lizbona

2019-06-30 19:15 Lizbona (LIS) 2019-07-01 13:50 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 17h 35m / 1 przesiadka

  • W6

    W62844

    2019-06-30 19:15 Lizbona (LIS) 2019-06-30 23:40 Wiedeń (VIE)

  • OE

    OE1304

    2019-07-01 12:50 Wiedeń (VIE) 2019-07-01 13:50 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2019-07-04 14:25 Lizbona (LIS) 2019-07-04 18:25 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 4h 0m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4023

    2019-07-04 14:25 Kraków (KRK) 2019-07-04 17:25 Lizbona (LIS)

Cena 485 zł

Podróż 12 dni

Podróż z Lizbona

2019-06-27 18:00 Lizbona (LIS) 2019-06-27 22:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 3h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4024

    2019-06-27 18:00 Lizbona (LIS) 2019-06-27 22:55 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2019-07-09 11:55 Lizbona (LIS) 2019-07-10 01:35 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 13h 40m / 1 przesiadka

  • FR

    FR3054

    2019-07-09 11:55 Kraków (KRK) 2019-07-09 14:40 Barcelona (BCN)

  • TP

    TP1043

    2019-07-09 23:40 Barcelona (BCN) 2019-07-10 00:35 Lizbona (LIS)

Cena 493 zł

Podróż 7 dni

Podróż z Lizbona

2019-06-30 21:00 Lizbona (LIS) 2019-07-01 01:55 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 3h 55m / Bezpośrednio

  • FR

    FR4024

    2019-06-30 21:00 Lizbona (LIS) 2019-07-01 01:55 Kraków (KRK)

Podróż do Kraków

2019-07-07 23:40 Lizbona (LIS) 2019-07-08 19:05 Kraków (KRK)
Całkowity czas podróży : 19h 25m / 1 przesiadka

  • OE

    OE1305

    2019-07-07 23:40 Kraków (KRK) 2019-07-08 00:40 Wiedeń (VIE)

  • W6

    W62843

    2019-07-08 15:35 Wiedeń (VIE) 2019-07-08 18:05 Lizbona (LIS)

Cena 500 zł