Rayaner

Pokaż opis

Wszystkie oferty Rayaner

Linia lotnicza

Kod IATA: FR Rayaner

Główna siedziba: Dublin

Rok założenia: 1985

Wyloty z Polski: Bydgoszcz, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Wrocław, Warszawa - Modlin, Lublin, Olsztyn-Szymany

Centrum rezerwacji. Tanie latanie z Rayaner (Ryanair), tanie loty do Irlandii, Anglii. Sprzedaż telefoniczna i online.

 

Linie Rayaner (Ryanair) nie wydają biletów. Jeśli pasażer poda adres e-mail podczas rezerwacji online lub za pośrednictwem centrum obsługi linii Rayaner (Ryanair), zostanie mu przeslany poczta elektroniczna plan podróży, który zawiera numer rezerwacji i szczegóły na temat lotu.

 

Zmiany lotów w Rayaner

 

Zmiany lotu można dokonać do 4 godzin przed zaplanowanym odlotem, albo przez Internet, albo za pośrednictwem biura rezerwacji (w godzinach pracy). Promocyjne ceny dostępne na stronie internetowej nie mają zastosowania, jeżeli zmiany lotu dokonuje się na lotnisku lub przez biuro rezerwacji.
Po dokonaniu odprawy online nie można zmienić daty, godziny ani trasy lotu.

 

Zmiana godziny odlotu przez linie Rayaner

 

W razie zmiany planu linie Rayaner (Ryanair) spróbują skontaktować się ze wszystkimi pasażerami, korzystając z adresów e-mail podanych podczas dokonywania rezerwacji.

W razie istotnej zmiany godziny odlotu samolotu linii Rayaner (opóźnienie lub przyspieszenie o więcej niż 3 godziny w stosunku do pierwotnej godziny odlotu), jeśli nie będzie dostępnego żadnego alternatywnego lotu, linie Rayaner na wniosek pasażera zaoferują kredyt podróżny lub zwrot całej kwoty zapłaconej za lot, dla którego zmieniono godzinę odlotu. Wszelka dalsza odpowiedzialność linii jest wykluczona.

Komentarze
i oceny

Dodaj komentarz

Dodaj opinię

Dane kontaktowe

Twoja
opinia

Twoja
ocena