Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data przylotu
Pasażerowie (maksimum 9 osób)

Miasto
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Pokój 1

Newsletter... bądź na bieżąco
Zapisz się

infoline.png

Tanie loty do USA
Lot WYLOT LINIA CENA
Warszawa - Nowy Jork (NY) od 2015-03-04 do 2015-09-30 1900.00
Warszawa - Chicago (IL) od 2015-03-03 do 2015-12-31 1890.00
Warszawa - Nowy Jork od 2015-03-03 do 2015-09-30 1990.00
Informacja o USA

Państwo związkowe, złożone z 50 stanów, Stany Zjednoczone Ameryki, obejmują środkową Amerykę Północną, Alaskę, Hawaje a także tereny w Ameryce Środkowej i Oceanii. To kraj wielkich możliwości, graniczy z Kanadą, Meksykiem oraz trzema Oceanami: Atlantyckim, Spokojnym i Arktycznym. Jedno z największych mocarstw świata po Chinach i Rosji liczące ponad 300 mln ludzi. Wielokulturowe i wielorasowe państwo, posiadające unikalne miejsca krajobrazowe, Wodospad Niagara, jaskinię Mamucią, Wielki Kanion oraz największą rzekę Missisipi z Missouri.

To jeden z najpopularniejszych celów podróży turystycznych turystów z całego świata.

 

Niewątpliwie najczęściej odwiedzaną metropolią jest Nowy Jork. Posiada trzy lotniska. Najwięcej połączeń lotniczych obsługuje port Kennedy'ego. Drugim lotniskiem oddalonym o 25 km od Manhattanu jest międzynarodowy port Newark, natomiast trzecie, używane głównie przez podróżujących biznesmenów to port lotniczy La Guardia. Z lotnisk tych korzystają linie lotnicze LOT, Lufthansa, ukraińskie linie Aerosvit Airlines czy niemieckie linie Condor Airlines. Loty do Nowego Jorku z takich miast jak Bydgoszcz, Katowice, Gdańsk, Kraków, Poznań, Rzeszów, Szczecin, Warszawa oraz Wrocław. Kolejnym celem podróży jest Chicago. W naszym serwisie tanich lotów do Chicago polecamy połączenia lotnicze z Bydgoszczy, Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania, Rzeszowa, Szczecina, Warszawy czy Wrocławia liniami LOT oraz Lufthansa. Popularnie nazywane „Miastem Aniołów” Los Angeles to kolejny kierunek lotniczy chętnie wybierany przez turystów. Swoje loty z Gdańska, Katowic, Krakowa, Poznania i Wrocławia polecają niemieckie linie lotnicze Lufthansa oraz LOT z Bydgoszczy czy Delta i KLM z Warszawy, natomiast amerykańska linia United Airlines swoje loty preferuje na trasie Wrocław-Los Angeles. Stan Waszyngton położony jest w północno-zachodniej części USA. Do stolicy kraju lata wiele linii lotniczych m.in. SAS, LOT, Lufthansa, Austrian, Finnair i inne z portów w Gdańsku, Katowicach, Krakowie, Poznaniu, Rzeszowie, Warszawie a także Wrocławiu. Zachęcamy do rezerwacji w naszym serwisie tanich biletów lotniczych do USA. Sprawdź najlepsze połączenia i najtańsze bilety lotnicze.

Komentarze
Liczba ocen: 4

~ xawery 2014-07-25

Leciałem do JFK liniami Lufthansa, z przesiadką we Frankfurcie. Lot i obsługa bardzo profesjonalne, liczy się widać marka. Polecam każdemu, nawet jeśli boicie się przesiadki da radę to ogarnąć.

~ luiza 2014-08-19

Ja tez polecam niemieckie linie Lufthansa. Profesjonalnie jak zawsze. Jedynie co mnie przerażało na początku to przesiadka we Frankfurcie, mega duże to lotnisko, aż chyba z 5 Terminali tam jest, ale jakos mi się udało i teraz latam z nimi przy każdej okazji.

~ Marta 2014-09-23

Jestem zwolenniczka naszego LOTu. Latam zawsze na lotnisko JFK Kennedy z przesiadka w Warszawie. Nasze linie są dobrze znane na całym świecie, a Polacy chętnie korzystają z ich usług. Po co mamy nabijać kasę obcym przewoźnikom.

~ Fiolek 2015-01-02

Nie chodzi przecież o nabijanie kasy obcym przewoźnikom, a o znalezienie najatrakcyjniejszej ceny na lot. Dobre ceny mogą mieć zarówno nasze rodzime linie, ale także wiele innych jak Delta, Air France, British Airways, czy Finnair. Trzeba sprawdzać wszystkie możliwości.

Ocena

Nick


Treść komentarza

Odśwież
Kod z obrazka
Realizacja: AGENDO

Copyrights © 2010-2015 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies