Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data przylotu
Pasażerowie (maksimum 9 osób)

Miasto
Data przyjazdu
Data wyjazdu
Pokój 1

Newsletter... bądź na bieżąco
Zapisz się

infoline.png

Warszawa - Tel Aviv
Loty z Warszawy do Tel Aviv od 199.00 PLN
Wylot z:
Warszawa, Polska PL
Kierunek podróży:
Tel Aviv, Izrael IL

Lotnisko wylotu:

Warszawa Okęcie (WAW)

Lotnisko przylotu:

Ben Gurion (TLV)

Data podróży: od 2015-03-28 do 2015-08-31

Promocja aktualna: do 2014-09-30

Ilość osób:
Wybierz datę wylotu:


Data wylotu:
Wybierz datę powrotu:


Data powrotu:

Szukaj ofert
Lot na trasie Warszawa - Tel Aviv, Wylot lotnisko: Warszawa Okęcie - Warszawa, Przylot lotnisko Ben Gurion linie lotnicze Wizzair. Wyloty (Niedziela, Poniedziałek, Wtorek, Środa, Czwartek, Piątek, Sobota) .

Bezpośrednie loty z Warszawy do Tel Avivu. Bilety lotnicze liniami Wizzair 2 razy w tygodniu, w okresie letnim od kwietnia 3 razy w tygodniu. Zapraszamy do rezerwacja tanich przelotów na trasie Warszawa(WAW) - Tel Aviv (TLV) 7 dni w tygodniu online lub telefonicznie.

Tanie loty - Tel Aviv
Lot WYLOT LINIA CENA
Katowice - Tel Awiw od 2014-09-09 do 2014-10-25 Wizzair 219.00 PLN
Komentarze
Liczba ocen: 2

~ Gienek 2014-03-28

Ktos leciał do TelAwiw?? Czy chcąc tam polecieć będę potrzebował paszportu? Czy wystarczy mi dowód osobisty jak na większość lotów tanimi liniami??? Nie chcę żeby mnie cofnięto z lotniska.

~ Stefa 2014-07-16

"Polscy turyści są zwolnieni z obowiązku posiadania wizy wjazdowej do Izraela, jeżeli ich pobyt na terytorium kraju nie przekracza 90 dni. Wymagana jest 6- miesięczna ważność paszportu (licząc od daty planowanego wyjazdu). Należy sprawdzić dokładnie wbite do paszportu stemple graniczne, gdyż zdarza się, iż funkcjonariusze służby granicznej wpisują na nich zgodę wyłącznie na miesięczny pobyt. Osoby, które posiadają w paszporcie stemple graniczne lub wizy izraelskie nie wjadą na terytorium Syrii i Libanu. Ten sam zapis obowiązuje także w drugą stronę: osoby, które w swoim paszporcie mają wizy syryjskie bądź libańskie, nie zostaną wpuszczone na terytorium Izraela. Przy wyjeździe z Izraela drogą lądową obowiązuje opłata wyjazdowa w wysokości ok. 20 USD od osoby, w przypadku drogi lotniczej, kwota ta jest wliczana w cenę biletu."

Ocena

Nick


Treść komentarza

Odśwież
Kod z obrazka
Realizacja: AGENDO

Copyrights © 2010-2014 . Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka cookies